10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 34243812

Allegria dárkový poukaz na dětský kurz vaření

Allegria dárkový poukaz na dětský kurz vaření

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Potěšte malé kuchaře poukazem na kurz vaření v největší kuchařské škole v ČR. Děti si vyberou z široké nabídky kurzů, kde se naučí základům vaření, připraví si vlastní jídlo a získají cenné dovednosti. Celý popis
1 590 Kč
Zboží od: Allegria
1 590 Kč
S novou kartou za

23.5.2024 - 24.5.2024 na vaší adrese

Popis

Potěšte malé kuchaře poukazem na kurz vaření v největší kuchařské škole v ČR. Děti si vyberou z široké nabídky kurzů, kde se naučí základům vaření, připraví si vlastní jídlo a získají cenné dovednosti.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Praha 7

Průběh: Dětský zážitkový poukaz na vaření je ideální dárek pro děti, vnoučata, synovce, neteře… Zkrátka pro všechny, kteří rádi tvoří, milují jídlo a dobře se baví. Obdarovaný si může vybrat mezi řadou kurzů – můžeme jej „vzít na výlet“ do slunné Itálie na kousek čerstvé domácí pizzy, do USA, kde se na vlastní kůži přesvědčí, že hamburgery jsou nejlepší domácí, či do Japonska, protože rolování sushi teď frčí! A samozřejmě jim také dopřejeme nějakou sladkou tečku na závěr. A jak samotný kurz probíhá? Po příchodu do studia předá rodič zážitkový poukaz a samozřejmě i dítě šéfkuchaři. Děti si nasadí kuchařské zástěrky, vyslechnou základní instrukce a jízda může začít! A navíc, všechny recepty obdržíte emailem následující den po skončení kurzu. Můžete je dětem vytisknout a ony mohou vesele pokračovat v naučených dovednostech i doma.

Balíček obsahuje: Účast na zážitkovém kurzu, zapůjčení kuchařské zástěry, zaslání všech receptů druhý den na email, pitný režim aneb nealkoholické nápoje „co hrdlo ráčí“, vedení zkušeného šéfkuchaře, konzumaci připravených dobrot.

Balíček neobsahuje: Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: Celoročně, dle vypsaných termínů.

Délka trvání zážitku: Přibližně 3 hodiny dle zručnosti a chuti vařit.

Počet osob: 1 dítě (6 – 14 let).

Doprovod: Zdarma doprovod jednoho dospělého.

Počasí: Nemá vliv.

Zdravotní stav: Příznivý zdravotní stav. Prosíme o potravinových alergiích informovat předem provozovatele.

Oblečení: Pohodlné oblečení, ve kterém se dítě bude cítit dobře. Kuchařskou zástěru zapůjčíme na místě.

Poznámka: Objednaný kurz lze s předstihem vyměnit za jiný dětský kurz ve stejné hodnotě. Dětské kurzy jsou určeny pro děti od 6 – 14 let. Vaří se ve skupince 5 – 12 dětí. V ceně každého dětského kurzu je doprovod jednoho dospělého zdarma. Chce-li se zážitku účastnit i druhý rodič, činí doplatek 500,– Kč. Hradí se na místě. V případě účasti druhého rodiče je nutné tuto skutečnost nahlásit předem již při rezervaci termínu. Parkování je možné přímo před naší školou vaření v areálu Holešovické tržnice, kde máte první hodinu zdarma.

Platnost poukazu do: 30.06.2024

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.