10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 34242201

Allegria sushi pro děti - kurz vaření

Allegria sushi pro děti - kurz vaření

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner Novinka
Chcete, aby vaše děti objevily radost z vaření? V největší kuchařské škole v ČR tuhle radost určitě objeví! Darujte jim kurz přípravy sushi, kde se pod dohledem zkušených kuchařů naučí tomuto kulinářskému umu. Celý popis
1 590 Kč
Zboží od: Allegria
1 590 Kč
S novou kartou za

22.5.2024 - 23.5.2024 na vaší adrese

Popis

Chcete, aby vaše děti objevily radost z vaření? V největší kuchařské škole v ČR tuhle radost určitě objeví! Darujte jim kurz přípravy sushi, kde se pod dohledem zkušených kuchařů naučí tomuto kulinářskému umu.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Praha 7

Průběh: Tento sushi kurz děti naprosto milují! U přípravy jakého jiného jídla se zapojí tak, jako právě u sushi? Jak kurz probíhá? Po příchodu do studia předá rodič zážitkový poukaz a samozřejmě i dítě šéfkuchaři. Děti si nasadí kuchařské zástěrky, vyslechnou základní instrukce a jde se na to! Rolování teď totiž frčí! Děti se naučí připravit několik druhů sushi. S uzeným lososem, krásné duhové sushi a spoustu dalších variant sushi pro děti, které si pak kdykoliv budou moci sami připravit i u vás doma. Příprava a rolování sushi je navíc skvělý úkol pro dětskou fantazii. Na kurzu se vyřádí, procvičí motoriku a ještě si užijí plno legrace s dalšími malými sushi mistry. Po naaranžování svých prvních, barevných výtvorů na talíř budou na sebe děti náležitě pyšné. A navíc, všechny recepty obdržíte emailem následující den po skončení kurzu. Můžete je dětem vytisknout a ony mohou vesele pokračovat v naučených dovednostech i doma.

Balíček obsahuje: Účast na zážitkovém kurzu, zapůjčení kuchařské zástěry, zaslání všech receptů druhý den na email, pitný režim aneb nealkoholické nápoje „co hrdlo ráčí“, vedení zkušeného šéfkuchaře, konzumaci připravených dobrot.

Balíček neobsahuje: Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: Celoročně, dle vypsaných termínů.

Délka trvání zážitku: Přibližně 3 hodiny dle zručnosti a chuti vařit.

Počet osob: 1 dítě (6 – 14 let).

Doprovod: Zdarma doprovod jednoho dospělého.

Počasí: Nemá vliv.

Zdravotní stav: Příznivý zdravotní stav. Prosíme o potravinových alergiích informovat předem provozovatele.

Oblečení: Pohodlné oblečení, ve kterém se dítě bude cítit dobře. Kuchařskou zástěru zapůjčíme na místě.

Poznámka: Objednaný kurz lze s předstihem vyměnit za jiný dětský kurz ve stejné hodnotě. Dětské kurzy jsou určeny pro děti od 6 – 14 let. Vaří se ve skupince 5 – 12 dětí. V ceně každého dětského kurzu je doprovod jednoho dospělého zdarma. Chce-li se zážitku účastnit i druhý rodič, činí doplatek 500,– Kč. Hradí se na místě. V případě účasti druhého rodiče je nutné tuto skutečnost nahlásit předem již při rezervaci termínu. Parkování je možné přímo před naší školou vaření v areálu Holešovické tržnice, kde máte první hodinu zdarma.

Platnost poukazu do: 30.06.2024

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.