Profibaby Masážní kroužky 2 ks
95 Kč

Senzorické produkty jsou určeny pro cvičení rovnováhy, korekci vad držení těla i k masáži nohou. Tvary a barvy na povrchu rozvíjejí zrak i jemnou motoriku. Vhodné na házení, kutálení, mačkání.

Profibaby Masážní balónek - velký
145 Kč

Měkká smyslová koule určená pro smyslové integrační cvičení a zábavu. Má čtyři různé textury, díky nimž poskytuje různé smyslové dojmy. Hraní pozitivně ovlivňuje vývoj rukou dítěte, které hraje obrovskou roli při učení psát v pozdějším věku.

Profibaby Masážní válec
95 Kč

Pravidelně rozšiřujeme náš sortiment o nové výrobky, ať už se jedná o nové figury hraček, nebo o celé sady hraček ve všech kategoriích.

Allegria znovuzrození vašich vlasů
990 Kč

V kadeřnickém salonu s dlouholetou tradicí, který se nachází v historickém centru Prahy – na Starém Městě, na vás čeká jedinečný zážitek se stoprocentním servisem a osobním přístupem. Přijďte na vlastní „kůži“ zažít znovuzrození vašich vlasů. Respektujeme vaše přání, rádi poradíme se…

Allegria hot Ayurveda - 90 minut
1 995 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Hot Ayurveda – 90 minut, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria dokonalá masáž Brno
1 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dokonalá masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria dotek vůně - olejová aroma masáž Praha
1 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dotek vůně – olejová aroma masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria dokonalé wellness pro dva
4 999 Kč

Cestování po Thajsku za dokonalou masáží nikdy nebylo tak jednoduché jako dnes. Vydejte se do samotného nitra Evropy, Staré Prahy, salonu luxusních thajských masáží. Dopřejete si dokonalou masáž, hotelové wellness s bazénem, saunou a horkou párou s chladícími sprchami a relaxační zónou.

Allegria privátní wellness se saunou a vířivkou Praha
900 Kč

Privátní wellness s neomezeným přístupem do vířivé vany a finské sauny zahřeje na těle i duši. Jedním z velmi příjemných způsobů relaxace je koupel právě ve vířivé vaně. Účinek vířivých van na organismus je velmi příznivý a napomáhá k dosažení celkové harmonie osobnosti po stránce…

Allegria pivní koupel Bernard pro dva Praha 2
2 690 Kč

Dopřejte si odpočinek od každodenní rutiny života. Načerpejte novou energii pro tělo i ducha při tomto zážitku. Čeká na Vás pivní koupel, neomezená konzumace piva Bernard, odpočinek a naprosté uvolnění na příjemně vyhřívaném loži. A to vše pro Vás dva.

Allegria privátní wellness se saunou a vířivkou Praha
1 400 Kč

Privátní wellness s neomezeným přístupem do vířivé vany a finské sauny zahřeje na těle i duši. Jedním z velmi příjemných způsobů relaxace je koupel právě ve vířivé vaně. Účinek vířivých van na organismus je velmi příznivý a napomáhá k dosažení celkové harmonie osobnosti po stránce…

Allegria balíček orientální požitek
11 000 Kč

Užijte si skutečný orientální prožitek díky tomuto balíčku. Čeká toho na vás mnoho. Nejprve uvítací rituál zaměřený na omytí chodidel ve vodní lázni. Následuje tělový peeling, konzultace s terapeutem a výběr vhodného masážního esenciálního oleje. Po něm následuje parní sprcha, procedura…

Allegria japonská císařská masáž
900 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Japonská císařská masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria all inclusive relax v privátním spa
7 500 Kč

Představujeme zážitkový poukaz All inclusive relax v privátním spa, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria analýza složení těla + sestavení jídelníčku na míru
2 999 Kč

Zajímalo by Vás, z čeho se skládá Vaše tělo? Kolik obsahuje vody a jestli jsou Vaše kosti opravdu tak těžké, jak si myslíte? Máte jedinečnou možnost vše zjistit díky analýze složení těla na přístroji InBody. Dozvíte se, jaká je Váš denní bazální metabolismus a kolik máte svalstva a tukové…

Allegria čokoládová masáž
1 350 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Čokoládová masáž , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria čokoládová masáž pro dva
990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Čokoládová masáž pro dva, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria mangová exotická masáž
1 350 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Mangová exotická masáž , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria tradiční thajská masáž Praha
1 190 Kč

Okuste na vlastní kůži atmosféru a vůni dalekého Orientu při tradiční thajské masáži, která vám vrátí ztracenou energii. Díky dlouholetým zkušenostem masérek a jejich znalostem energetických drah v těle zažijete dokonalé provedení masáže. Zavřete oči, uvolněte se a zažijete své…

Allegria ajurvédská masáž bylinkovými pytlíčky
1 350 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Ajurvédská masáž bylinkovými pytlíčky, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria analýza složení těla s konzultací + 1h Power Plate
999 Kč

Zajímalo by Vás, z čeho se skládá Vaše tělo? Kolik obsahuje vody a jestli jsou Vaše kosti opravdu tak těžké, jak si myslíte? Vyrazte na analýzu složení těla na přístroji InBody, kde se dozvíte, jak na tom ve skutečnosti jste. Nejen, že zjistíte, jaký je Váš denní bazální metabolismus,…

Allegria anti agingová bio péče pro lesk a vitalitu vlasů
1 580 Kč

V luxusně zařízeném bio salonu OliOla organic beauty si užijete profesionální péči o Vaše vlasy bez chemicky škodlivých látek. Zkušený kadeřník s Vámi vybere střih, který Vám bude sedět, následně se můžete těšit na hýčkání jaké jste dosud nepoznali.

Allegria antistresová masáž
1 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Antistresová masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria aqua balíček pro pár
5 579 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Aqua balíček pro pár, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria aromaterapeutický zábal
2 140 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Aromaterapeutický zábal, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria asia beauty pro muže
3 030 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Asia beauty pro muže, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria asia beauty pro pár
3 330 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Asia beauty pro pár, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria asia beauty pro ženy
2 930 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Asia beauty pro ženy, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria barber – tradiční pánský střih
990 Kč

Novinka

Dopřejte svým vlasům profesionální péči specialistky na BARBER, která si osvojila své umění v Londýně. Svou práci staví na perfektním střihu, stylingu a individuálnímu přístupu ke každému klientovi. Ovládá tradiční pánské střihy, které propojuje s moderními prvky. Jedinečný zážitek se…

Allegria beauty day - balíček od A do Z Brno
4 240 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Beauty day – balíček od A do Z, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria beauty day Brno
3 000 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Beauty day , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria bio péče o pleť
1 580 Kč

V luxusně zařízeném bio salonu OliOla organic beauty si užijete profesionální péči o Vaši pleť zcela bez chemicky škodlivých látek a nepříjemného čištění pleti mačkáním. Kosmetická péče probíhá se 100% bio kosmetikou Inlight, kterou si zamilovaly i herecké hvězdy a líčení s bio kosmetikou…

Allegria ceremonie s růžovými kvítky
1 350 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Ceremonie s růžovými kvítky , který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria cesta smyslů po Asii
1 990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Cesta smyslů po Asii, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria cestování po Asii
1 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Cestování po Asii, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria čokoládová masáž-20%
1 490 Kč 1 192 Kč

Výprodej

Představujeme zážitkový poukaz Čokoládová masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria cool Spa na Chateau Mcely pro náctileté
4 730 Kč

Cool spa na Chateau Mcely pro náctileté je nejlepší relaxace. Při této aroma masáži celého těla se snadno zapomíná na problémy ve škole či s randěním. Uvolní svalové i psychické napětí a zanechá pleť hedvábně hladkou.

Allegria cukrový peeling s čokoládovou procedurou
990 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Cukrový peeling s čokoládovou procedurou, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria dámská jízda: Beauty Talk Grande Praha 1
4 990 Kč

Chcete se cítit jako Carrie Bradshawová, která ví, jak si stylově užívat života? Vezměte své kamarádky na Beauty Talk do FAnn Beauty Atelieru. Čeká vás luxus podpořený příjemným prostředím, odborným poradenstvím a šampaňským Moët & Chandon. Můžete se nechat nalíčit a vyzkoušet si na…

Allegria dámská jízda: Small Beauty Talk Praha 1
2 490 Kč

Chcete se cítit jako Carrie Bradshawová, která ví, jak si stylově užívat života? Vezměte své kamarádky na Beauty Talk do FAnn Beauty Atelieru. Čeká vás luxus podpořený příjemným prostředím, odborným poradenstvím a šampaňským Moët & Chandon. Můžete se nechat nalíčit a vyzkoušet si na…

Allegria den ve Spa hotelu Antonie
990 Kč

Přijeďte si užít krásný den ve 2 ve Spa hotelu Antonie****superior. Po příjezdu si vychutnejte kávu nebo čaj v restauraci s úžasným výhledem na zámek Frýdlant a panorama Jizerských hor. Můžete také využít úchvatné hotelové terasy. Poté se budete moci přesunout do hotelového Wellness&Spa,…

Allegria detoxikační zábal
1 490 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Detoxikační zábal, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria diagnostika podle tradiční čínské medicíny
1 690 Kč

Podívejte se na svoje zdraví z nového úhlu pohledu. Využijte postupů tradiční čánské medicíny. Svěřte se do rukou zkušeného terapeuta, který podle ní provede diagnostiku. Díky diagnostice jazyka a pulzní diagnostice terapeut zjistí váš aktuální stav.

Allegria dokonalá masáž Hluboká nad Vltavou
1 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dokonalá masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria dokonalá masáž Karlovy Vary
1 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dokonalá masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Allegria dokonalá masáž Mladá Boleslav
1 390 Kč

Představujeme zážitkový poukaz Dokonalá masáž, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Zážitkové poukazy - masáže a wellness zážitky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Zážitkové poukazy - masáže a wellness zážitky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Zážitkové poukazy - masáže a wellness zážitky akce.