10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 39778054

Allegria víkend v Mariánských Lázních

Allegria víkend v Mariánských Lázních

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Představujeme zážitkový poukaz Víkend v Mariánských Lázních, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis
5 050 Kč
Zboží od: Allegria
5 050 Kč
S novou kartou za

23.5.2024 - 24.5.2024 na vaší adrese

Popis

Představujeme zážitkový poukaz Víkend v Mariánských Lázních, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Mariánské Lázně

Průběh: Po příjezdu na místo se přihlásíte na recepci, kde se dozvíte důležité informace k Vašemu pobytu.

Balíček obsahuje: Poukázku v hodnotě 5 050,– Kč. Můžete ji využít ve Spa & Wellness Hotelu Harmonie například na tento balíček služeb: ubytování v rodinném wellness hotelu pro 2 osoby na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji. Pokoje jsou standardně vybaveny sprchou/WC, telefonem, bezdrátovým připojením k internetu (WiFi), SAT/TV, vysoušečem vlasů a zabudovaným trezorem. 2× snídaně pro dva formou bufetu, 1 hodina sauny pro 2 osoby. Relaxace na venkovních lehátkách u hotelového jezírka, parkování na hotelovém parkovišti.

Balíček neobsahuje: Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu. Na místě se hradí místní poplatek za pobyt městu Mariánské Lázně ve výši 50,–/den/os. Poplatek se nevztahuje na osoby do 18 let věku. Výše poplatku se může měnit.

Sezóna: Celoročně.

Délka trvání zážitku: 3 dny/2 noci.

Počet osob: 2 osoby.

Doprovod:

Počasí:

Zdravotní stav:

Oblečení: Záleží na vás.

Poznámka: Hotel se nachází v příjemném prostředí 1,5 km od Mariánských Lázních. Závaznou rezervaci je možné zrušit bez stornopoplatků 11 dní předem.

Platnost poukazu do: 31.12.2024

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.