Sunwarrior Vitamíny pro ženy 90 kapslí
1 380 Kč
+ doprava zdarma

Vitamíny pro ženy jsou přírodní produkt z čerstvých rostlinných zdrojů, který je plný vitamínů, minerálů, rostlinných živin, enzymů a antioxidantů.


Sunwarrior Vitamíny pro muže 90 kapslí
1 380 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vitamíny pro muže jsou přírodní produkt z čerstvých rostlinných zdrojů, který je plný vitamínů, minerálů, rostlinných živin, enzymů a antioxidantů.


Marnys Tekutý vitamín D 30 ml
165 Kč
+ doprava zdarma

Čistý tekutý vitamín D bez přídatných látek na bázi olivového oleje nezatěžuje žaludek, vstřebává se sliznicí dutiny ústní.


TEREZIA COMPANY Vitamín D3 10 ml
149 Kč
+ doprava zdarma

Vitamín D3 je potřebný hlavně pro tvorbu a mineralizaci kostí a zubů, zejména pro kojence a batolata.


MedPharma Vápník 600 mg + vitamín D liquid 30 tob. + 7 tob. ZDARMA-20%
79 Kč

63 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Produkt Vápník 600 mg obsahuje vápník s vitamínem D, které přispívají k udržení normálního stavu kostí, zubů a činnosti svalů. Vápník přispívá k normální funkci nervových přenosů. Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a k udržení jeho normální hladiny v krvi.


MedPharma Vápník 600 mg + vitamín D liquid 60 tob. + 7 tob. ZDARMA-21%
133 Kč

105 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vápník je základní součást kostí a zubů, ale je též nezbytný pro řadu tělesných funkcí. Vitamín D podporuje vstřebávání vápníku a reguluje jeho hladinu v krvi. Dospělí většinou denně přijímají pouze polovinu doporučené denní dávky vápníku, a proto je nezbytný jeho přísun v doplňcích stravy.


Allnature Rakytník BIO 500 ml
310 Kč
+ doprava zdarma

Rakytník BIO 500 ml se vyrábí z rakytníku řešetlákového, který je známý svým příznivým vlivem na lidské zdraví. Má blahodárný vliv i na zlepšení stavu pokožky a pomáhá bojovat proti únavě.


Olimpex Tekutý vitamín D3 FORTE 30 ml
142 Kč
+ doprava zdarma

Tekutý vitamín D3 FORTE je přírodní vitamín na bázi extra panenského olivového oleje v tekuté formě, která je jednou z nejúčinnějších forem vstřebání skrze sliznici dutiny ústní. Nezatěžuje žaludek. Vhodné i pro vegetariány a vegany.


Sanct Bernhard Olej z tresčích jater 200 kapslí
235 Kč

219 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Olej z tresčích jater má celou řadu pozitivních účinků na lidské zdraví. Z minulosti máme olej z tresčích jater často spojen s nepříjemnou chutí. Dnes Olej z tresčích jater je však připraven v uzavřených kapslích, a tak ve svých ústech rozhodně neucítíte nepříjemnou chuť ani zápach.


Natural CalMag C + D3 práškový 150 g
365 Kč
+ doprava zdarma

CalMag C + D3 obsahuje vápník, hořčík, vitamín C a vitamín D, které jsou důležité především pro udržení normálního stavu kostí.