Dino Léto s Krtečkem puzzle, 2x 48 dílků
189 Kč
+ doprava zdarma

Podlahové puzzle pro všechny malé děti s oblíbeným motivem Krtečka. Kreslená postavička je u dětí známá a rády spolu s ním prožívají jeho dobrodružství. Balení obsahuje 2× 48 dílků.


Dino Kutná Hora Dron collection 1000 dílků
299 Kč

239 Kč
+ doprava zdarma

Dron collection od Dina zachycuje významné české památky z ptačí perspektivy. Motiv těchto puzzlí je speciální záběr Kutné Hory pořízený z dronu. Fotka dominanty Kutné Hory byla rozdělena na 1000 dílků. Po jejich složení najdete fotku chrámu svaté Barbory, jedné z nejkrásnějších gotických katedrál v Čechách.


Dino Puzzle Mapy Evropa 69 dílků
299 Kč

268 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nové puzzle mapy jsou skvělou zábavou a zároveň naučnou pomůckou k procvičování zeměpisu, jednotlivých států a jejich hlavních měst. Evropa se skládá z 69 dílků ve tvaru jednotlivých států, děti procvičí jemnou motoriku a zároveň poznávací i jazykové dovednosti.


Dino Ještěd Dron collection 1000 dílků
299 Kč

239 Kč
+ doprava zdarma

Dron collection od Dina zachycuje významné české památky z ptačí perspektivy. Motiv těchto puzzlí je speciální záběr Ještědu pořízený z dronu. Fotka této dominanty byla rozdělena na 1000 dílků. Po jejich složení najdete fotku hotelu a televizního vysílače v jednom, za ním na pozadí uvidíte i malebné Jizerské hory.


Dino Jednorožec 500 XL Relax
299 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Puzzle s oblíbeným motivem Jednorožce obsahuje 500 větších dílků, které usnadňují skládání začátečníkům. Kromě toho, že si nad 500 dílky puzzle vyčistíte hlavu, zapracujete také na svojí pozornosti a umění soustředit se.


Dino Sofie a jednorožec 200 diamond
249 Kč

193 Kč
+ doprava zdarma

Dětské puzzle mají 200 dílků s diamanty. Poskládejte krásný obrázek princezny Sofie a jednorožce a slepte ho přiloženým lepidlem. Dozdobit ho můžete podle své vlastní fantazie samolepícími třpytivými kamínky.


Dino Puzzle Mapy Svět 82 dílků
299 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nové puzzle mapy jsou skvělou zábavou a zároveň naučnou pomůckou k procvičování zeměpisu, jednotlivých států a jejich hlavních měst. Svět se skládá z 82 dílků ve tvaru jednotlivých států, děti procvičí jemnou motoriku a zároveň poznávací i jazykové dovednosti.


Dino Mapy České republiky 2000 dílků
399 Kč

297 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Česká republika se znázorněním krajiny se stala námětem pro puzzle obrázek, který si děti mohou poskládat z 2000 dílků. Při skládání si mohou holky a kluci oživit zeměpisné znalosti, toky řek i rozpoložení nížin a hor.


Dino Štěňata Secret collection 1000 dílků
299 Kč

242 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hledejte skrytá tajemství s puzzle ze série Secret Collection. Už jste někdy hráli se štěňaty na schovávanou? Vyzkoušejte si to při skládání originálního puzzle. Na obrázku z 1000 dílků se jich totiž skrývá mnohem víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Některá najdete už během stavění, další uvidíte spíše s odstupem, až budete mít skládačku hotovou. Puzzle bylo vyrobeno v ČR a perfektně otestuje vaši pozornost, trpělivost i bystrý zrak.


Dino Lapač snů 500 XL Relax
299 Kč
+ doprava zdarma

Puzzle s oblíbeným motivem lapače snů obsahuje 500 větších dílků, které usnadňují skládání začátečníkům. Kromě toho, že si nad 500 dílky puzzle vyčistíte hlavu, zapracujete také na svojí pozornosti a umění soustředit se.


Dino SVĚT DINOSAURŮ 100XL neon
269 Kč

237 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V prehistorických dobách se po zemi proháněla zvířata, která si ani neumíme představit. Slož správně 100 XL dílků a vznikne obraz těchto stvoření pod vybuchlou sopkou. Zábavná hra pro celou rodinu.


Dino Západ slunce Panoramic 1000 dílků
329 Kč

259 Kč
+ doprava zdarma

Na krásné věci by se měl člověk dívat každý den. Začněte třeba s Toskánskou krajinou – vinařská oblast Val d´Orcia při západu slunce vytváří krásnou a romantickou scenérii. Složíte si ji z 1000 dílků puzzle v elegantním panoramatickém formátu na šířku. Kromě toho, že si při stavění báječně vyčistíte hlavu, potrénujete také mozkové závity a schopnost soustředění.


Dino Minnie
144 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Puzzle Minnie. Rozměry: 26 × 18 cm.


Dino Pandy secret collection 1000 dílků
299 Kč

244 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hledejte skrytá tajemství! Sestavené puzzle schovává mnohem početnější pandí rodinku než byste čekali. Hledejte i tam, kde byste medvědy vůbec nečekali. Po úspěšném složení, podlepení a zarámování bude obrázek ideální dekorací třeba do dětského pokojíku.


Dino Tygři secret collection 1000 dílků
299 Kč

246 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Hledejte skrytá tajemství! Odpočívající tygří rodinka v džungli jsou puzzle pro všechny nadšence zvířat. Po úspěšném složení, podlepení a zarámování bude obrázek ideální dekorací třeba do dětského pokojíku.


Dino 2 Puzzles - Frozen
228 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Puzzle 2 Puzzles – Frozen. Rozměry: 26 × 18 cm.


Dino FROZEN: SESTERSKÁ LÁSKA 200 diamond
249 Kč

197 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské puzzle mají 200 dílků s diamanty. Poskládejte krásný obrázek princezen a slepte ho přiloženým lepidlem. Dozdobit ho můžete podle své vlastní fantazie samolepícími třpytivými kamínky.


Dino Koně Secret collection 1000 dílků
299 Kč

249 Kč
+ doprava zdarma

Hledejte skrytá tajemství s puzzle ze série Secret Collection. Myslíte, že koníky na obrázku spočítáte na prstech jedné ruky? Sestavené puzzle schovává daleko víc koní, než se na první pohled zdá. Některé koně najdete již během stavění, další uvidíte spíše s odstupem, až budete mít skládačku hotovou. Puzzle bylo vyrobeno v ČR a perfektně otestuje vaši pozornost, trpělivost i bystrý zrak.


Dino Cars 3
155 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Puzzle Cars 3. Rozměry: 26 × 18 cm.


Dino Dělníci na traverze 1000 dílků
299 Kč

239 Kč
+ doprava zdarma

Při stavění mrakodrapů na Manhattanu dělníci často nasazovali svůj život, pracovali zcela bez jištění a bez ochranných pomůcek. Stavění puzzle s jejich fotkou ale žádné riziko nepředstavuje, maximálně nebudete moci najít ty správné dílky hned na první dobrou. Procvičte své šikovné ruce a bystrý zrak nad hromadou 1000 kostiček.


Dino Plitvická jezera 1000 dílků
299 Kč

247 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Puzzle s motivem Plitvických jezer. Okouzlující obraz soustavy kaskád a jezírek po dokončení můžete také podlepit a mít z něj originální dekoraci. Stavění pro vás bude nejen odreagováním, ale i nenápadným tréninkem mysli.


Dino puzzle Letní noc v Praze neon
449 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Poskládej si toto malebné puzzle pohled na Pražský hrad za letní noci. Puzzle je navíc fluorescenční a svítí ve tmě. Exkluzivní kolekce vyznačujíci se velmi pevnými a přesnými dílky, které do sebe dobře zapadají, a každý dílek má svůj nezaměnitelný tvar.


Dino Rvačka v hospodě 1000 dílků
299 Kč

246 Kč
+ doprava zdarma

Pořiďte si puzzle s motivem od známého českého umělce Josefa Lady k sobě domů a užijte si mnohem lepší zábavu než v právě zobrazeném lokálu. Při skládání puzzlí se řádně odreagujete.


Dino Sloni panoramic 1000 dílků
329 Kč

251 Kč
+ doprava zdarma

Panoramatické puzzle s motivem sloní samice a mláděte. Po seskládání se může stát puzzle obrázek příjemnou součástí dětského pokoje. Skládání je zábava pro celou rodinu.


Dino Sofia the First
144 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Puzzle Sofia the First. Rozměry: 26 × 18 cm.


Dino Tower Bridge neon puzzle, 1000 dílků
449 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Puzzle Starline jsou ve tmě svítící. Na obrázku je Tower Bridge zvedací most v Londýně nad řekou Temží. most byl poprvé otevřen již 30. června 1894.


Dino 2 Puzzles - Cars
228 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Puzzle 2 Puzzles – Cars. Rozměry: 26 × 18 cm.


Puzzle

Oblíbené kousky puzzle už nenajdete jenom v podobě malých kousků z tvrdého kartónu. Přibylo 3D puzzle a 4D puzzle nebo pěnové puzzle.

Sekce puzzle pro děti nabízí skládačky s pohádkovými motivy a oblíbeným krtečkem. Podle věku můžete filtrovat mezi jednoduchými puzzle pro úplně nejmenší, na kterých se děti naučí rozeznávat barvy a různá zvířátka po pokročilejší puzzle pro školáky. Pokud hledáte dárek pro holčičku nebo chlapečka, můžete si vyfiltrovat i puzzle určená pro různá pohlaví.

Pěnové puzzle je určeno těm nejmenším, protože se jednotlivé kousky skládají z velkých pěnových dlaždic, po kterých pak děti mohou lézt, stavět si z nich hrady a učit se čísla a tvary.

Puzzle pro dospělé nabízí složitejší skládačky s tisíci kousky, nad kterými se v partě kamarádů určitě nějakou chvíli potrápíte. Námětem jsou často umělecká díla, architektonické památky nebo výjevy s velkými jednobarevnými plochami, ze kterých si i vytrvalí skládači trhají vlasy.

3D puzzle vám vytřou zrak - můžete totiž stavět do prostoru, a to nejčastěji známé stavby, jako je Eifellova věž v Paříži, socha Svobody v New Yorku nebo Empire State Building. Vyhrát si můžete i u skládaček 3D aut nebo skládat tzv. puzzlebally od firmy Ravensburger.

Ve 4D puzzle skládáte kompletní města v různých historických epochách. Doporučujeme pro nenásilnou edukaci :-)

_____

^ Zpátky nahoru