Rady a tipy dům a zahrada

Jak vybrat sekačku

Sekání sice není celoroční záležitostí, ale zahrada je naší vizitkou a trávník je třeba pravidelně udržovat. Práci nám usnadní sekačka, před jejímž výběrem je nutné zvážit několik kritérií.


Péče o trávník

Rady které vám pomohou dosáhnou co nejkvalitnějšího trávníku. Obsahuje rady jak pečovat o trávník v jednotlivých ročních měsících, jak sekat, kdy a jak používat vertikutátor a další informace, které by vás mohli zajímat.


Jak vybrat gril

Léto je v našich končinách poměrně krátké a snažíme si jej maximálně užít. Jídlo připravené venku na grilu je pro nás pochoutkou pro svou specifickou chuť i vůni.


Proč si pořídit infrasaunu

Saunování je odedávna symbolem relaxace a zdraví. Není divu, když pomáhá uvolnit celé tělo a zbavit se námahy i stresu. Ani saunování v domácích podmínkách není žádnou novinkou, méně známé jsou však infrasauny. Jak fungují a proč jsou čím dál oblíbenější?


Jak vybrat sněhovou frézu

Vyhněte se úmornému odklízení závějí a pohoršeným pohledům souseda, který se zrovna sklouzl po neupraveném chodníku před vaším domem. Sněhové frézy usnadňují zimu řadě českých domácností, sníh totiž díky nim odklidíte bez větší námahy.