Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Puffy Dream-20%
5 699 Kč 4 559 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Kusový koberec Puffy Dream ve tvaru mráčku je skvělým společníkem do všech dětských pokojů. Díky příjemné měkké barvě, vysoké kvalitě a nízké hmotnosti se jedná o pěkný a zároveň praktický koberec. Součástí koberce je i malý poštářek vyplněný 100% polyesterem.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Polka Dots Grey-White-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Praktický šedý kusový koberec s bílými puntíky, který vyniká vysokou kvalitou, snadnou přenositelností a extra lehkou údržbou. Jeho ruční výroba probíhá přímo v Indii, kde na něj profesionální tkalci používají výhradně přírodní materiály a barviva.

Butlers Koberec pruhovaný 90 x 60 cm - šedá
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Naše série COTTON WAY čítá vkusné koberce z čisté bavlny pro obývací pokoj, ložnici i jídelnu. Ručně tkaný ve stylovém designu. S tímto kouskem vnesete k Vám domů nejen módní trend, ale všechny Vaše prostory i krásně zútulníte. Rozměry: D 90 x Š 60 cm. Materiál: 100% bavlna, ručně tkaný.

Butlers Koberec 60 x 90 cm - černá/bílá
349 Kč

S bavlněným kobercem SILENT DANCER 60 × 90 cm s třásněmi v černo-bílé barevné kombinaci budete mít o důvod víc tančit životem a i u Vás doma pěkně bosky. Ať už v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici, za zvuku hudby nebo jen tak. Materiál: 100% bavlna, tištěný, ručně tkaný s latexovým povlakem…

Butlers Koberec pruhovaný 60 x 90 cm - šedá/bílá
349 Kč

S bavlněným pruhovaným kobercem SILENT DANCER 60 × 90 cm v šedo-bílé barevné kombinaci budete mít o důvod víc tančit životem a i u Vás doma pěkně bosky. Ať už v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici, za zvuku hudby nebo jen tak. Materiál: 100% bavlna, tištěný, ručně tkaný s latexovým povlakem,…

Butlers Koberec etno 90 x 60 cm - černá/bílá
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Naše série COTTON WAY čítá vkusné koberce z čisté bavlny pro obývací pokoj, ložnici i jídelnu. Ručně tkaný ve stylovém designu. S tímto kouskem vnesete k Vám domů nejen módní trend, ale všechny Vaše prostory i krásně zútulníte. Rozměry: D 90 x Š 60 cm. Materiál: 100% bavlna, ručně tkaný.

Butlers Koberec trojúhelníky 60 x 90 cm
349 Kč

S bavlněným kobercem SILENT DANCER s trojúhelníkovým vzorem budete mít o důvod víc tančit životem a i u Vás doma pěkně bosky. Ať už v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici. Rozměry: D 60 x Š 90 cm. Materiál: 100% bavlna, potištěná, ručně tkané na stavech, protiskluzová latexová vrstva.

Butlers Koberec vintage 60 x 90 cm - sv. šedá
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S bavlněným kobercem SILENT DANCER ve vintage vzhledu ve světle šedé barvě budete mít o důvod víc tančit životem a i u Vás doma pěkně bosky. Ať už v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici, za zvuku hudby nebo jen tak. Rozměry: D 60 x Š 90 cm. Materiál: 100% bavlna, potisk, ručně tkaný na…

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Polka Dots Pink-White-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Růžový kusový koberec s bílými puntíky, který byl ručně utkán z přírodní bavlny za použití netoxických barviv. Tento koberec je tak vyroben ekologickou a k přírodě šetrnou cestou. Mezi jeho výhody jednoznačně patří velmi snadná údržba, neboť ho stačí pouze strčit do pračky a jednoduše vyprat.

Butlers Konopný koberec
849 Kč

S kulatým kobercem ALL NATURE pleteného z přírodního konopí uvítáte u Vás doma osvědčenou klasiku a ve vzduchu zavládne nádech nostalgie. Rozměry: průměr 110 cm, V 1 cm. Materiál: 100% konopí, ručně tkané.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Tricolor Stars Grey-Pink-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Praktický šedý koberec s hvězdami, který je určený do všech dětských pokojů. Díky univerzální šedé barvě, velmi snadné údržbě a vysoké kvalitě je jako stvořený pro rodiny s dětmi. Tento bavlněný koberec byl ručně utkán přímo v Indii za použití přírodních netoxických barviv.

Butlers Koberec 90 x 60 cm - šedá
429 Kč

Naše série COTTON WAY čítá vkusné koberce z čisté bavlny pro obývací pokoj, ložnici i jídelnu. Ručně tkaný ve stylovém designu. S tímto kouskem vnesete k Vám domů nejen módní trend, ale všechny Vaše prostory i krásně zútulníte. Rozměry: D 90 x Š 60 cm. Materiál: 100% bavlna, ručně tkaný, melírovaný.

Butlers Koberec kachličky 60 x 90 cm
349 Kč

S bavlněným kobercem SILENT DANCER se vzorem kachliček budete mít o důvod víc tančit životem a i u Vás doma pěkně bosky. Ať už v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici. Rozměry: D 60 x Š 90 cm. Materiál: 100% bavlna, potištěná, ručně tkané na stavech, protiskluzová latexová vrstva.

Butlers Koberec kachličky 60 x 90 cm - sv. šedá
349 Kč

S bavlněným kobercem SILENT DANCER se vzorem kachliček ve světle šedé barvě budete mít o důvod víc tančit životem a i u Vás doma pěkně bosky. Ať už v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici, za zvuku hudby nebo jen tak. Rozměry: D 60 x Š 90 cm. Materiál: 100% bavlna, potisk, ručně tkaný na…

Butlers Koberec pruhy 120 x 170 cm - šedohnědá
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S bavlněným kobercem SILENT DANCER se vzorem proužků budete mít o důvod víc tančit životem a i u Vás doma pěkně bosky. Ať už v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici. Rozměry: D 120 x Š 170 cm. Materiál: 100% bavlna, potištěná, ručně tkané na stavech, protiskluzová latexová vrstva.

Butlers Koberec rybí kost 60 x 90 cm - šedá/bílá
349 Kč

S bavlněným kobercem SILENT DANCER 60 × 90 cm se vzorem rybí kost v šedo-bílé barevné kombinaci budete mít o důvod víc tančit životem a i u Vás doma pěkně bosky. Materiál: 100% bavlna, tištěný, ručně tkaný s latexovým povlakem, protiskluzový.

Butlers Koberec s třásněmi kárový vzor 60 x 90 cm - černá/krémová
349 Kč

S bavlněným kobercem SILENT DANCER s třášněmi budete mít o důvod víc tančit životem a i u Vás doma pěkně bosky. Ať už v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici. Rozměry: D 60 x Š 90 cm. Materiál: 100% bavlna, potištěná, ručně tkané na stavech, protiskluzová latexová vrstva.

Kudos Textiles Ručně tkaný kusový koberec Easy Pink-65%
17 140 Kč 5 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Jednoduchý, ale velmi kvalitní kusový koberec Easy Pink pochází z dílny tradičního indického výrobce Kudos Textiles, který pro jeho ruční výrobu zvolil 100% přírodní vlnu.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Braids Pearl Grey-20%
6 949 Kč 5 559 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Jednobarevný kusový koberec v odstínu šedé barvy, který je pratelný přímo v pračce! Takový je koberec Braids Pearl Grey, který navíc potěší i vysokou kvalitou, příjemně měkkým materiálem a dobrým poměrem cena-výkon.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Kaarol-20%
7 899 Kč 6 319 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Pěkný béžový koberec marockého motivu, který se hodí do všech prosvětlených místností. Takový je bavlněný koberec Kaarol, který byl ručně utkán profesionálními tkalci přímo v Indii. Při jeho výrobě byla použita pouze přírodní barviva a přírodní materiály.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Ombré Vanilla - Soft Pink-20%
6 949 Kč 5 559 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Zajímavý dvoubarevný koberec z řady Ombré, který se kromě atraktivního originálního vzhledu může pochlubit i nadprůměrnou kvalitou, velmi snadnou údržbou a nízkou hmotností. Tento bavlněný koberec byl ručně utkán přímo v Indii profesionálními tkalci.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Puffy Love-20%
5 699 Kč 4 559 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Růžový bavlněný koberec ve tvaru srdíčka, který je skvělou volbou do dětských pokojů. Na sobě má malý měkký polštářek, který je vyplněn 100% polyesterem. Kusový koberec Puffy Love byl ručně utkán přímo v Indii, kde na něj tkalci použli výhradně přírodní materiály a barviva.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Stars Pink-White-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Růžový koberec s malými hvězdičkami Stars Pink-White je skvělou volbou do ložnic a dětských pokojů. Radost vykouzlí na tvářích především malým slečnám, které si na něm náležitě vyhrají.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Tricolor Polka Dots Grey-Blue-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Šedý kusový koberec z bavlny, který zaujme nápadnými barevnými puntíky. Tento koberec je primárně určený do dětských pokojů, ale využít jej samozřejmě můžete i jinde v interiéru. Mezi jeho přednosti patří možnost praní v pračce, vysoká kvalita a snadná přenositelnost.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Tricolor Polka Dots Grey-Pink-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Bavlněný kusový koberec s barevnými puntíky, který je univerzální nejen díky své šedé barvě, ale také díky bezproblémové údržbě a snadné přenositelnosti. Jedná se o ručně tkaný koberec, který byl utkán výhradně z přírodní bavlny a za použití netoxických barviv.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Tricolor Stars Vanilla-20%
4 999 Kč 3 999 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Žlutý kusový koberec s různě barevnými hvězdami Tricolor Stars Vanilla je určený především pro děti a nejčastěji tak najde své místo v dětských pokojích. Koberec je vyroben výhradně z přírodních materiálů a netoxických barviv, která neohrožují zdraví dítěte.

Lorena Canals Ručně tkaný kusový koberec Universe-20%
8 699 Kč 6 959 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Moderní kusový koberec s vesmírnou tématikou v povedené kombinaci černé a bílé barvy. Takový je bavlněný koberec Universe, který je určený zejména do dětských a obývacích pokojů. Díky extrémně snadné údržbě je skvělou volbou pro rodiny s dětmi.

Obsession Ručně tkaný kusový koberec Lima 430 TAUPE
5 129 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Koberec ze 100% vlny je luxusní, ručně tkaný koberec. Je vhodný do každého interiéru. Je vyroben v odstínech hnědé a béžové barvě a to hned v několika odstínech, které dohromady působí velmi uklidňujícím a příjemným dojmem. Díky ruční práci se jedná o vysoce kvalitní koberec.

Butlers Koberec 120 x 170 cm - černá/krémová
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S bavlněným kobercem SILENT DANCER budete mít o důvod víc tančit životem a i u Vás doma pěkně bosky. Ať už v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici. Rozměry: D 120 x Š 170 cm. Materiál: 100% bavlna, potištěná, ručně tkané na stavech, protiskluzová latexová vrstva.

Butlers Koberec 60 x 90 cm - khaki/bílá
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S bavlněným kobercem SILENT DANCER 60 × 90 cm s třásněmi v khaki-bílé barevné kombinaci budete mít o důvod víc tančit životem a i u Vás doma pěkně bosky. Ať už v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici, za zvuku hudby nebo jen tak. Materiál: 100% bavlna, tištěný, ručně tkaný s latexovým povlakem…

Butlers Koberec 90 x 60 cm - černá
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Naše série COTTON WAY čítá vkusné koberce z čisté bavlny pro obývací pokoj, ložnici i jídelnu. Ručně tkaný ve stylovém designu. S tímto kouskem vnesete k Vám domů nejen módní trend, ale všechny Vaše prostory i krásně zútulníte. Rozměry: D 90 x Š 60 cm. Materiál: 100% bavlna, ručně tkaný, melírovaný.

Butlers Koberec cik cak 60 x 90 cm
349 Kč

S bavlněným kobercem SILENT DANCER se vzorem cik cak budete mít o důvod víc tančit životem a i u Vás doma pěkně bosky. Ať už v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici. Rozměry: D 60 x Š 90 cm. Materiál: 100% bavlna, potištěná, ručně tkané na stavech, protiskluzová latexová vrstva.

Butlers Koberec oboustranný grafický vzor 90 x 60 cm - černá/bílá
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Naše série COTTON WAY čítá vkusné koberce z čisté bavlny pro obývací pokoj, ložnici i jídelnu. Ručně tkaný ve stylovém designu. S tímto kouskem vnesete k Vám domů nejen módní trend, ale všechny Vaše prostory i krásně zútulníte. Rozměry: D 90 x Š 60 cm. Materiál: 100% bavlna, ručně tkaný.

Butlers Koberec pruhovaný 60 x 90 cm - černá/bílá
349 Kč

S bavlněným pruhovaným kobercem SILENT DANCER 60 × 90 cm v černo-bílé barevné kombinaci budete mít o důvod víc tančit životem a i u Vás doma pěkně bosky. Ať už v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici, za zvuku hudby nebo jen tak. Materiál: 100% bavlna, tištěný, ručně tkaný s latexovým povlakem…

Butlers Koberec rybí kost 120 x 70 cm - šedá/bílá
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S bavlněným kobercem SILENT DANCER 120 × 70 cm se vzorem rybí kost v šedo-bílé barevné kombinaci budete mít o důvod víc tančit životem a i u Vás doma pěkně bosky. Ať už v obývacím pokoji, v předsíni nebo v ložnici. Rozměry: D 120 x Š 70 cm. Materiál: 100% bavlna, tištěný, ručně tkaný s latexovým…

Butlers Koberec rybí kost 120 x 70 cm - tmavě modrá/bílá
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S bavlněným kobercem SILENT DANCER 120 × 170 cm se vzorem rybí kost v tmavě modro-bílé barevné kombinaci budete mít o důvod víc tančit životem a i u Vás doma pěkně bosky. Materiál: 100% bavlna, tištěný, ručně tkaný s latexovým povlakem, protiskluzový.

Butlers Koberec rybí kost 60 x 90 cm - růžová/bílá
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

S bavlněným kobercem SILENT DANCER 60 × 90 cm se vzorem rybí kost v růžové barvě budete mít o důvod víc tančit životem a i u Vás doma pěkně bosky. Materiál: 100% bavlna, tištěný, ručně tkaný s latexovým povlakem, protiskluzový.

Butlers Konopný koberec s děrovaným vzorem
849 Kč

S kulatým kobercem ALL NATURE pleteného z přírodního konopí s děrovaným vzorem uvítáte u Vás doma osvědčenou klasiku a ve vzduchu zavládne nádech nostalgie. Rozměry: průměr 110 cm, V 1 cm. Materiál: 100% konopí, ručně tkané.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Ručně tkané koberce .
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Ručně tkané koberce výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Ručně tkané koberce akce.