Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12705510

CZUR ET16 Plus

CZUR ET16 Plus

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
CZUR ET16 Plus rychlý dokumentový skener A3, česká distribuce! Celý popis
11 690 Kč
11 390 Kč
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
11 690 Kč
11 390 Kč
Levněji s novou kartou za

14.7.2022 - 19.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Při digitalizaci knih a dalších vázaných dokumentů často bojujeme s jejich vazbou a někdy ji ani nechceme násilím otevírat do plochého stavu. Díky špičkové technologii zpracování obrazu knižních skenerů CZUR už je tento problém minulostí.. Model CZUR ET16 Plus nabízí nejlepší poměr cena výkon ve své kategorii.

Skenování knih je stejně snadné jako otočení stránky

Na rozdíl od jiných tradičních skenerů představuje skener CZUR ET Smart Book Scanner revoluci ve skenování tím, že přináší jednoduchý, inteligentní a rychlý způsob skenování. Všechny knihy, časopisy, smlouvy a jakékoli papírové dokumenty do velikosti A3 lze skenovat přímo bez rozřezání nebo rozebírání vazby rychlostí 1,5 s / stránku. Všechny vaše naskenované dokumenty lze převést na upravitelné Word, PDF, TIFF a Excel soubory pomocí funkce OCR (Optical Character Recognition).

Rychlost16MPA3OCRBoční světlaOvladatelnostMateriályPrezentér

Inovativní technologie narovnávání narovnávání křivek

 • Není třeba rozebírat vazbu
 • Hardwarová technologie
 • Pokročilý algoritmus
 • Patentované narovnávání křivek

Tři laserové čáry ze skeneru, samozřejmě zcela neškodné pro dokumenty, osvítí a analyzují obrysy otevřeného vázaného dokumentu, například knihy.

Inteligentní algoritmus v kombinaci s přesnými laserovými linkami digitálně narovnává každou zakřivenou stránku a tak se dosáhne dokonale naskenované knihy. To znamená, že vaše nejcennější sbírky mohou být perfektně naskenovány a skenovací proces je nijak nepoškodí. Jediný krok a můžete získat, co chcete.

Knižní skener s výkonným hardwarem – skenování dvou stránek za 1,5 sekundy díky 32 bitovému procesoru MIPS pro vysokorychlostní skenování

32bit

Skener ET Smart Book Scanner je vybaven výkonným 32bitovým procesorem MIPS, který naskenuje dvě stránky otevřené svázané knihy za pouhých 1,5 s.

Naskenujte svázaný dokument rychlostí 80 stránek za minutu, téměř 10 krát rychleji než tradiční skener.

16MP HD kamera – zachovejte skutečný lesk své knihy

16MP

Knihy jsou skenovány nejen kvůli digitalizaci obsažených informací, ale také kvůli zachování jejich původní krásy. Proto jsme vybavili ET Smart Book Scanner 16MP HD kamerou od Sony. Díky tomu naskenujete každou stránku, abyste přesně uložili každý detail a obrázek vaší knihy. Výsledek: digitální stránka, která vypadá stejně reálně jako originál.

Skenujte až do formátu A3 – žádný dokument nebo kniha není příliš velká

Skener ET Smart Book Scanner zpracuje jakýkoli dokument, který potřebujete digitalizovat až do formátu A3. Bez problému naskenujete vyplněné testy, konstrukční plány, časopisy, katalogy a dokonce i velké knihy.

Efektivní technologie OCR* – převeďte a upravte naskenovaný text kliknutím

 • Založeno na ABBYY
 • 180+ jazyků
 • Word / PDF / TIFF

Díky možnosti převést naskenované stránky na upravitelný dokument Word / PDF / TIFF máte neomezený zdroj pro vyhledávání, úpravy a ukládání souborů pouhým kliknutím.

* OCR (optické rozpoznávání znaků)

Inovativní boční světlo – antireflexní řešení

Patentovaná boční světla rovnoměrně osvětlují celý dokument a umožňují přesné a vyvážené skenování, přičemž eliminují odlesky lesklých stránek, jako jsou certifikáty, časopisy a laminované dokumenty.

Více provozních režimů – flexibilní funkce pro všechny vaše projekty

Podporuje ruční nebo nožní ovládání, další tlačítko je na skeneru a ještě softwarové tlačítko v ovládacím programu.

Detekce otočení stránek a automatické skenování: Skener ET Smart Book Scanner detekuje otáčení stránek a automaticky spouští skenování.

Skenování různých materiálů a tvarů předloh – ať je to vyrobeno z čehokoliv, naskenujete to

 • Knihy / Časopisy
 • Manuály
 • Volné listy
 • Kresby
 • Písemky
 • Smlouvy
 • Vizitky
 • Objekty
 • Skulptury
 • Balíčky
 • Hračky
 • Oblečení

Skener ET Smart Book Scanner čte, analyzuje a ukládá širokou a rostoucí škálu dokumentů a materiálů, včetně knih, písemek, učebnic, smluv, stvrzenek, šeků, účtů, řidičských průkazů, lékařských záznamů, skic, plánů a dokonce i umění na plátně, aniž by došlo k ovlivnění nebo poškození originálu.

Vizuální prezentér

Vizuální prezentér

CZUR ET Smart Book Scanner dokáže zachytit dění pod kamerou a může z prezentace snadno generovat video signál pro promítání, nebo streamování v reálném čase a také tyto prezentace ukládat pro další sdílení.