Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 6395379

Iris skener CAN Book 5 White - přenosný skener (458739)

Iris skener CAN Book 5 White - přenosný skener (458739)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kompaktní přenosný skener nabízí rozlišení 300/600/1200 dpi, možnost skenování černobíle a barevně. Výstupní formáty jsou JPEG a PDF, skenuje až do rozměrů A4. Má barevný displej s úhlopříčkou 1.5”. Nabíjí se přes microUSB kabel. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
3 689 Kč
Prodává CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 689 Kč
Rozbaleno / jiní prodejci
S novou kartou za

Popis

Přenosný skener IRISCAN Book 5 White

IRIS skener IRISCAN Book 5 White je přenosný skener od výrobce Iris, který přináší na trh praktickou kombinaci plně přenosného a oboustranného barevného skeneru a snadno použitelného softwaru OCR. Tento kompaktní a lehký skener je napájený prostřednictvím rozhraní USB a umožňuje vytvářet soubory PDF či JPG pouze jedním kliknutím. Zároveň je nejrychlejším přenosným skenerem na trhu, který si můžete vzít kdykoliv a kamkoliv s sebou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Proč si pořídit tento skener?

  • Je snadno přenosný
  • Má baterii s velkou kapacitou
  • Nabízí několik úrovní rozlišení
  • Dokáže skenovat i barevně
  • Je přímo určen pro knihy a časopisy

S nastavením si poradíte

IRIS skener je kompaktní zařízení, s nímž si poradí i méně technicky zdatní uživatelé. Nabízí displej, tlačítka pro nakonfigurování rozlišení, výstupního formátu a barevného skenování. Dále nabízí slot na microSD kartu a také microUSB konektor pro nabíjení.

Speciálně určený pro knihy a časopisy

Tento model přenosného skeneru je přímo určený pro skenování knih a časopisů. Umožňuje uložit celou knihu do podoby jednoho PDF, knihy můžete navíc přeformátovat do eknih. Skenuje se jednoduše, prostě přejíždíte přenosným skenerem přes celou stránku.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Kompaktní přenosný skener nabízí rozlišení 300/600/1200 dpi, možnost skenování černobíle a barevně. Výstupní formáty jsou JPEG a PDF, skenuje až do rozměrů A4. Má barevný displej s úhlopříčkou 1.5”. Nabíjí se přes microUSB kabel, nabízí slot na microSD kartu. Na jedno nabití naskenuje až 100 stránek.