Počet nalezených produktů: 20

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Luigi Bormioli BIRRATEQUE Stout 6ks pivní sklo 600ml
948 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

BIRRATEQUE Stout 6 kusů pivních sklenic o objemu 600 ml od Luigi Bormioli. Svým tvarem zvýrazňují vůni, vzhled i chuť piva.


Luigi Bormioli BIRRATEQUE set 6ks
959 Kč

889 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pivní sklenice BIRRATEQUE set 6 ks je určen k ochutnávce piv tak, aby neztratily nic ze své chuti, vůně ani vzhledu. Tento set od Luigi Bormioli obsahuje tři druhy sklenic po dvou.


Tescoma Půllitr myBEER Salute!
594 Kč
+ doprava zdarma

Originální půllitr Tescoma myBEER Salute! vyrobený z prvotřídního silnolstěnného skla. Ideální pro domácí použití. Vhodný do myčky nádobí.


Tescoma Půllitr myBEER Icon
594 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální půllitr Tescoma myBEER Icon vyrobený z prvotřídního silnolstěnného skla. Ideální pro domácí použití. Vhodný do myčky nádobí.


Tescoma Půllitr myBEER Lupulus
594 Kč
+ doprava zdarma

Originální půllitr Tescoma myBEER Lupulus vyrobený z prvotřídního silnolstěnného skla. Ideální pro domácí použití. Vhodný do myčky nádobí.


Tescoma Sklenice na pivo CREMA 500 ml, 6 ks
474 Kč
+ doprava zdarma

Sklenice na pivo CREMA jsou vyrobeny mistrnými českými skláři z tradičního vysoce odolného křišťálového skla. Dopřejte svému lahvovému nebo točenému pivu krásnou sklenici z odolného křišťálového skla.


Maxwell & Williams Sklenice Bar Tankard 400 ml, 6 ks
654 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

V balení najdete šest kousků této pivní sklenice, která je ideální jak do restaurací tak na chaty nebo k vám domu. Parádní balení sklenic od značky Maxwell & Williams.


Temerity Jones Set 4ks sklenic na pivo
739 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Set sklenic v dárkovém balení na pivo. Tvar sklenic evokuje tvar lahve na pivo. V setu jsou čtyři sklenice. Vhodné jako dárek.


MAXXO Termo skleničky Beer 500 ml, 2ks
449 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Sklenice jsou vyrobeny ze silného borosilikátového skla, které je odolnější proti tepelné deformaci než běžné sklo. Už nebudete muset dopíjet zteplalé pivo, zvláště ne z Termo skleničky Maxxo s dvojitou stěnou.


Crystalex pivní sklenice Sandra 540 ml, 6 ks
414 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sklenice Sandra je svým tvarem a objemem 540 ml určena především na pivo. Jistě jí ale bude slušet i některý z koktejlů jako je Hurricane či Piña Colada. Sklenice jsou vyrobené v Čechách z kvalitního křišťálového skla.


Tescoma Sklenice na pivo CREMA 300 ml, 6 ks
414 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Dopřejte svému lahvovému nebo točenému pivu krásnou sklenici z odolného křišťálového skla. Sklenice na pivo CREMA jsou vyrobeny mistrnými českými skláři z tradičního vysoce odolného křišťálového skla.


MAXXO Termo skleničky Beer 350 ml, 2ks
339 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Už nebudete muset dopíjet zteplalé pivo, zvláště ne z Termo skleničky Maxxo s dvojitou stěnou. Sklenice jsou vyrobeny ze silného borosilikátového skla, které je odolnější proti tepelné deformaci než běžné sklo.


Tescoma Džbán na pivo myBEER 2,5 l
249 Kč
+ doprava zdarma

Džbán na točené pivo z prvotřídního borosilikátového skla. Džbán na pivo Tescoma myBEER 2,5 l je vhodný do myčky. Zdobený ikonami značícími počet piv.


Banquet sklenice na pivo Leona 370 ml, 6 ks
229 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Zapomeňte na těžký humpolácký půllitr a zkuste servírování piva v elegantní sklenici na malé stopce. Sklenice jsou z kvalitního skla české výroby, které stejně jako české pivo nikdy nezklame.