Počet nalezených produktů: 20

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Luigi Bormioli BIRRATEQUE Stout 6ks pivní sklo 600ml
948 Kč

899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

BIRRATEQUE Stout 6 kusů pivních sklenic o objemu 600 ml od Luigi Bormioli. Svým tvarem zvýrazňují vůni, vzhled i chuť piva.


Luigi Bormioli BIRRATEQUE set 6ks-27%
959 Kč

699 Kč

Akce

Pivní sklenice BIRRATEQUE set 6 ks je určen k ochutnávce piv tak, aby neztratily nic ze své chuti, vůně ani vzhledu. Tento set od Luigi Bormioli obsahuje tři druhy sklenic po dvou.


Ritzenhoff&Breker Brema sklenice na pivo 500 ml, 6 ks
774 Kč

599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sklenic o objemu 500 ml najdete v balení hned šest. Každá česká domácnost by měla doma mít pořádnou sklenici na pivo a to se rozhodně dá říct tomto balení sklenic značky Ritzenhoff & Breker.


Tescoma Půllitr myBEER Salute!
594 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální půllitr Tescoma myBEER Salute! vyrobený z prvotřídního silnolstěnného skla. Ideální pro domácí použití. Vhodný do myčky nádobí.


Tescoma Půllitr myBEER Lupulus
594 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální půllitr Tescoma myBEER Lupulus vyrobený z prvotřídního silnolstěnného skla. Ideální pro domácí použití. Vhodný do myčky nádobí.


Tescoma Půllitr myBEER Icon
594 Kč

Originální půllitr Tescoma myBEER Icon vyrobený z prvotřídního silnolstěnného skla. Ideální pro domácí použití. Vhodný do myčky nádobí.


Tescoma Sklenice na pivo CREMA 500 ml, 6 ks
474 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sklenice na pivo CREMA jsou vyrobeny mistrnými českými skláři z tradičního vysoce odolného křišťálového skla. Dopřejte svému lahvovému nebo točenému pivu krásnou sklenici z odolného křišťálového skla.


Temerity Jones Set 4ks sklenic na pivo
739 Kč

399 Kč

Set sklenic v dárkovém balení na pivo. Tvar sklenic evokuje tvar lahve na pivo. V setu jsou čtyři sklenice. Vhodné jako dárek.


MAXXO Termo skleničky Beer 500 ml, 2ks
449 Kč

379 Kč

Sklenice jsou vyrobeny ze silného borosilikátového skla, které je odolnější proti tepelné deformaci než běžné sklo. Už nebudete muset dopíjet zteplalé pivo, zvláště ne z Termo skleničky Maxxo s dvojitou stěnou.


Crystalex pivní sklenice Sandra 540 ml, 6 ks
414 Kč

379 Kč

Akce

Sklenice Sandra je svým tvarem a objemem 540 ml určena především na pivo. Jistě jí ale bude slušet i některý z koktejlů jako je Hurricane či Piña Colada. Sklenice jsou vyrobené v Čechách z kvalitního křišťálového skla.


Tescoma Sklenice na pivo CREMA 300 ml, 6 ks
414 Kč

359 Kč

Akce

Dopřejte svému lahvovému nebo točenému pivu krásnou sklenici z odolného křišťálového skla. Sklenice na pivo CREMA jsou vyrobeny mistrnými českými skláři z tradičního vysoce odolného křišťálového skla.


MAXXO Termo skleničky Beer 350 ml, 2ks
339 Kč

299 Kč

Už nebudete muset dopíjet zteplalé pivo, zvláště ne z Termo skleničky Maxxo s dvojitou stěnou. Sklenice jsou vyrobeny ze silného borosilikátového skla, které je odolnější proti tepelné deformaci než běžné sklo.


Maxwell & Williams Sklenice Bar Pilsner 530 ml, 6 ks
654 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Parádní balení sklenic od značky Maxwell & Williams. V balení najdete šest kousků této pivní sklenice, která je ideální jak do restaurací tak na chaty nebo k vám domu.


Tescoma Džbán na pivo myBEER 2,5 l
249 Kč

Džbán na točené pivo z prvotřídního borosilikátového skla. Džbán na pivo Tescoma myBEER 2,5 l je vhodný do myčky. Zdobený ikonami značícími počet piv.


Banquet sklenice na pivo Leona 370 ml, 6 ks
229 Kč

199 Kč

Akce

Zapomeňte na těžký humpolácký půllitr a zkuste servírování piva v elegantní sklenici na malé stopce. Sklenice jsou z kvalitního skla české výroby, které stejně jako české pivo nikdy nezklame.