Počet nalezených produktů: 21

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Luigi Bormioli BIRRATEQUE set 6ks
959 Kč

889 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pivní sklenice BIRRATEQUE set 6 ks je určen k ochutnávce piv tak, aby neztratily nic ze své chuti, vůně ani vzhledu. Tento set od Luigi Bormioli obsahuje tři druhy sklenic po dvou.


Temerity Jones Set 4ks sklenic na pivo
739 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Set sklenic v dárkovém balení na pivo. Tvar sklenic evokuje tvar lahve na pivo. V setu jsou čtyři sklenice. Vhodné jako dárek.


Tescoma Sklenice na pivo CREMA 500 ml, 6 ks
474 Kč
+ doprava zdarma

Sklenice na pivo CREMA jsou vyrobeny mistrnými českými skláři z tradičního vysoce odolného křišťálového skla. Dopřejte svému lahvovému nebo točenému pivu krásnou sklenici z odolného křišťálového skla.


Tescoma Půllitr myBEER Icon
594 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální půllitr Tescoma myBEER Icon vyrobený z prvotřídního silnolstěnného skla. Ideální pro domácí použití. Vhodný do myčky nádobí.


Tescoma Půllitr myBEER Lupulus
594 Kč
+ doprava zdarma

Originální půllitr Tescoma myBEER Lupulus vyrobený z prvotřídního silnolstěnného skla. Ideální pro domácí použití. Vhodný do myčky nádobí.


Tescoma Půllitr myBEER Salute!
594 Kč
+ doprava zdarma

Originální půllitr Tescoma myBEER Salute! vyrobený z prvotřídního silnolstěnného skla. Ideální pro domácí použití. Vhodný do myčky nádobí.


Crystalex pivní sklenice Sandra 540 ml, 6 ks
414 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sklenice Sandra je svým tvarem a objemem 540 ml určena především na pivo. Jistě jí ale bude slušet i některý z koktejlů jako je Hurricane či Piña Colada. Sklenice jsou vyrobené v Čechách z kvalitního křišťálového skla.


MAXXO Termo skleničky Beer 350 ml, 2ks
339 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Už nebudete muset dopíjet zteplalé pivo, zvláště ne z Termo skleničky Maxxo s dvojitou stěnou. Sklenice jsou vyrobeny ze silného borosilikátového skla, které je odolnější proti tepelné deformaci než běžné sklo.


Banquet sklenice na pivo Leona 370 ml, 6 ks
229 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Zapomeňte na těžký humpolácký půllitr a zkuste servírování piva v elegantní sklenici na malé stopce. Sklenice jsou z kvalitního skla české výroby, které stejně jako české pivo nikdy nezklame.


MAXXO Termo skleničky Beer 500 ml, 2ks
449 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sklenice jsou vyrobeny ze silného borosilikátového skla, které je odolnější proti tepelné deformaci než běžné sklo. Už nebudete muset dopíjet zteplalé pivo, zvláště ne z Termo skleničky Maxxo s dvojitou stěnou.


Tescoma Sklenice na pivo CREMA 300 ml, 6 ks
414 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Dopřejte svému lahvovému nebo točenému pivu krásnou sklenici z odolného křišťálového skla. Sklenice na pivo CREMA jsou vyrobeny mistrnými českými skláři z tradičního vysoce odolného křišťálového skla.


Tescoma Džbán na pivo myBEER 2,5 l
249 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Džbán na točené pivo z prvotřídního borosilikátového skla. Džbán na pivo Tescoma myBEER 2,5 l je vhodný do myčky. Zdobený ikonami značícími počet piv.