Tescoma Sklenice na víno UNO VINO 350 ml, 6 ks
499 Kč

Balení šesti univerzálních sklenic pro podávání bílých, červených, růžových i šumivých vín, s proužkem na stopce v šesti různých barvách pro jejich snadné rozlišení.


Luigi Bormioli Vinoteque sklenice Maturo 490 ml 6 ks
936 Kč

Pro výrazná vína s plným tělem a vyzrálá bílá vína. Kontaktní povrch sklenice byl navržen tak, aby udržoval servírovací teplotu, díky tvaru jsou příchuti dobře definované a výrazné.


Crystalex sklenice na víno Neon 350 ml, 4 ks
406 Kč

Sklenice z křišťálového skla s barevnou stopkou si najdou oblibu při všech oslavách a party. Čtyři barevná provedení sklenic pomůžou s jejich rozlišením, takže svou skleničku vždy rozeznáte.


Crystalex sklenice na víno Sandra 570 ml, 6 ks
414 Kč

Objemnější sklenice kulatějšího tvaru z řady Sandra je určená zejména na červená vína z francouzského Burgundska či odrůdy Rulandské modré. Sklenice pomůže vínu rozvinout svou komplexitu a široké spektrum aromat.


Crystalex set na víno Sandra 2x 450 ml + 1x 1500 ml
293 Kč

269 Kč

Pokud si rádi uděláte klidný večer ve dvou se sklenkou dobrého vína, set Sandra by u toho neměl chybět. Obsahuje karafu o objemu 1500 ml a dvě skleničky o 450 ml, obojí z křišťálového skla české výroby.


Crystalex sklenice na víno Waterfall 550 ml, 6 ks
458 Kč

Větší vinné skleničky se budou hodit především na vaše oblíbené červené, kterému jemné žebrování bude slušet. České křišťálové sklo totiž zajišťuje perfektní optické vlastnosti a mimořádnou kvalitu.


Rona Select Sklenice GALA červené víno 460 ml 4 ks
470 Kč

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci červeného vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Gala tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


RCR Crystal Twist sklenice na víno 330 ml, 2 ks-48%
499 Kč

259 Kč

Akce

Velmi elegantní vysoké sklenice v balení po dvou kusech jsou vyrobené pod světoznámou, italskou značkou RCR. Sklenice z křišťálového skla svým designem jistě každého zaujmou na první pohled.


Rona Select Sklenice SWAN bílé víno 320 ml 6 ks
751 Kč

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci bílého vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Swan tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Rona Select Sklenice CHARISMA červené víno 720 ml 4 ks
522 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto velkoobjemových sklenic výběrové poháry, ať již na degustaci červeného vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Charisma tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Rona Select Sklenice GALA bílé víno 250 ml 6 ks
411 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci bílého vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Gala tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Tescoma Sklenice na bílé víno CHARLIE 350 ml, 6 ks
399 Kč

K degustaci vín je potřeba kvalitní sklenic. Tyto sklenice na bílé víno od značky Tescoma jsou vyrobeny z prvotřídního křišťálového skla, které nezkresluje barvu podávaného nápoje. Jsou opatřeny tvrzeným okrajem, který zajišťuje maximální komfort a bezpečí při styku s ústy. Lze mýt v myčce.


Rona Select Sklenice SWAN červené víno 860 ml
1 002 Kč
+ doprava zdarma

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto velkoobjemových sklenic výběrové poháry, ať již na degustaci červeného vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Swan tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Rona Select Sklenice CHARISMA bílé víno 350 ml 4 ks
417 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci bílého vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Charisma tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Tescoma Sklenice na červené víno CHARLIE 450 ml, 6 ks
399 Kč

K degustaci vín je potřeba kvalitní sklenic. Tyto sklenice na červené víno od značky Tescoma jsou vyrobeny z prvotřídního křišťálového skla, které nezkresluje barvu podávaného nápoje. Jsou opatřeny tvrzeným okrajem, který zajišťuje maximální komfort a bezpečí při styku s ústy. Lze mýt v myčce.


Crystalex sklenice na víno Turbulence 350 ml, 2 ks
189 Kč

169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vinná sklenice z řady Turbulence je specifická svým plastickým tvarování, díky kterému dojde k rychlejšímu okysličení vína a tím zvýraznění chuti a aromat. Zvládne tak rychle to, co běžnému dekantování trvá hodiny.


Luigi Bormioli ROYAL sklenice na bílé víno 380 ml 6 ks
1 229 Kč
+ doprava zdarma

Sklenice na víno vyrobené z jednoho kusu skla beze spojů a spár. Pocházejí z dílny italských mistrů na nápojové sklo od firmy Luigi Bormioli. Jsou vyrobeny z patentovaného křišťálového bezolovnatého skla technikou Sparx.


Crystalex sklenice na víno Grandioso 450 ml, 2 ks
189 Kč

169 Kč

Grandioso je krásná řada vinných sklenic elegantního tvaru. Jsou vyrobené z precizně zpracovaného křišťálového skla s hladkým přechodem mezi kalichem a stopkou a pochází z české dílny značky Crystalex.


Crystalex sklenice na víno Sandra 550 ml, 6 ks
414 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Větší kalíšek sklenice Sandra na tenké stopce nechá vyniknout jak vínu, tak i oblíbenému italskému drinku aperol spritz. Precizně zpracované křišťálové sklo pochází z českých dílen firmy Crystalex.


Crystalex set na víno Sandra, 6x 350 ml + 1x 1500 ml
520 Kč

Krásný set dekantační karafy se sedmi vinnými skleničkami o objemu 350 ml je vyrobený z křišťálového skla nejvyšší kvality firmou Crystalex, která je přímým pokračovatelem tradičního sklářství v České republice.


Crystalex sklenice na víno Grandioso 600 ml, 2 ks
199 Kč

169 Kč

Objemné sklenici Grandioso bude slušet červené víno, ale i oblíbený drink Aperol Spritz. Sklenice jsou vyrobené z kvalitního křišťálového skla, které je vysoce odolné a vhodné i do myčky.


Banquet sklenice na bílé víno Leona 230 ml, 6 ks-18%
219 Kč

179 Kč

Akce

Jednoduchá sklenka z hladkého skla je univerzálním kalíškem pro bílá vína. Její předností je česká výroba a kvalitní materiál, který zajišťuje její dlouhou životnost a možnost mytí v myčce.


Banquet sklenice na červené víno Leona 430 ml, 6 ks-16%
249 Kč

209 Kč

Akce

Užijte si plnou chuť červeného vína z těchto kulatých sklenic Leona. Díky většímu objemu sklenice totiž víno dokáže lépe uvolnit svá aromata. Sklenice jsou z kvalitního skla české výroby.


Banquet sklenice na bílé víno Leona 340 ml, 6 ks-17%
229 Kč

189 Kč

Akce

Jednoduchá sklenice Leona se svým objemem bude hodit na bílé i červené víno. Sklenice jsou vyrobené z velmi kvalitního skla české výroby, což zaručuje jejich pevnost a odolnost.


Luigi Bormioli sklenice na vodu Palace 400 ml 6 ks
599 Kč

569 Kč

Sklenice jsou dokonale průzračné s tenkými okraji pro zachování chuti vody a specifickým tvarem pro uchování servírovací teploty, především v případě vody, která by se měla pít studená.


Luigi Bormioli Vinoteque sklenice Robusto 660 ml 6 ks
1 039 Kč
+ doprava zdarma

Na velmi strukturovaná a měkká červená vína. Vydutý tvar připomínající jablko je vhodný pro vína s vysokým obsahem alkoholu a intenzivní chuti. Vysoká úroveň rozptýlení aroma a posílení jeho vjemu.


Banquet sklenice na červené víno Degustation 450 ml, 6 ks
318 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Objemnější sklenice určené na červené víno jsou kvalitní české výroby. Díky použitému křišťálovému sklu a tvrzenému okraji jsou odolné a pevné, takže se hodí i do gastro provozu.


Butlers Sklenice na bílé víno
159 Kč

Sklenici na bílé víno CRYSTAL CLUB bude slušet suché, polosuché i sladké. Přesně takové, jaké máte rádi. Tak vítejte v Crystal Clubu, kde každý vychutná život v jeho nejkrásnější podobě. Rozměry: Š 8,15 x H 8,15 x V 19 cm, objem 210 ml. Materiál: křišťálové sklo.


Butlers Sklenice na víno 550 ml
199 Kč

Právě nyní je absolutně trendy servírovat na prostřený stůl neotřelé a efektní sklenice, jako například tato elegantní sklenice na víno SMOKY v kouřově antracitové barvě. Rozměry: D 8,50 cm, Š 8,50 cm, V 24 cm, objem: 550 ml. Materiál: sklo.


Butlers Sklenice na červené víno 270 ml
159 Kč

Sklenici na červené víno CRYSTAL CLUB bude slušet suché, polosladké i sladké. Přesně takové, jaké máte rádi. Tak vítejte v Crystal Clubu, kde každý vychutná život v jeho nejkrásnější podobě. Rozměry: V 20 cm, průměr 8 cm, objem 270 ml. Materiál: křišťálové sklo.


Butlers Sklenice na červené víno 650 ml
129 Kč

Při prostírání stolu sáhněte po moderních sklenicích na červené víno WINE & DINE a vyberte jedinečné víno, kterým budete rozmazlovat své hosty. Rozměry: V 24 cm, průměr 9 cm, objem: 650 ml. Materiál: křišťálové sklo.


Butlers Sklenice se stopkou 220 ml - tm. modrá
129 Kč

Protože jednoduché sklenice Vám připadají tak nějak nudné, je pro Vás romantická tmavě modrá MONIQUE sklenice se stopkou na vodu, limonádu nebo víno jako dělaná. Rozměry: průměr 8 cm, V 14,5 cm, objem: 220 ml. Materiál: sklo.


Butlers Sklenice na bílé víno 520 ml
129 Kč

Při prostírání stolu sáhněte po moderních sklenicích na bílé víno WINE & DINE a vyberte jedinečné víno, kterým budete rozmazlovat své hosty. Rozměry: V 22,5 cm, průměr 8,5 cm, objem: 520 ml. Materiál: křišťálové sklo.


Butlers Sklenice na víno se zlatým okrajem 400 ml
199 Kč

Sklenice na víno se zlatým okrajem SMERALDA v něžném perleťovém odstínu září jako ústřičná perla a vzbudí ve Vás touhu po moři s písečné pláži. Rozměry: průměr 9,5 cm, V 23 cm, objem: 400 ml. Materiál: sklo.


Butlers Sklenice se stopkou 220 ml - tm. šedá
129 Kč

Protože jednoduché sklenice Vám připadají tak nějak nudné, je pro Vás romantická tmavě šedá MONIQUE sklenice se stopkou na vodu, limonádu nebo víno jako dělaná. Rozměry: průměr 8 cm, V 14,5 cm, objem: 220 ml. Materiál: sklo.


Butlers Sklenice na bílé víno
199 Kč

Sklenice na bílé víno Authentic dostává jménu své série. Světlý nazelenalý lesk a tu a tam malé vzduchové bublinky jsou perfektní kombinace s jejím nadčasovým tvarem. Rozměry: průměr 8 cm, V 18 cm, objem 225 ml. Materiál: recyklované sklo.


Butlers Sklenice na červené víno
229 Kč

Sklenice na červené víno Authentic dostává jménu své série. Světlý nazelenalý lesk a tu a tam malé vzduchové bublinky jsou perfektní kombinace s jejím nadčasovým tvarem. Rozměry: průměr 9,5 cm, V 21 cm, objem 360 ml. Materiál: recyklované sklo.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: