Rona Select Sklenice CHARISMA bílé víno 350 ml 4 ks
417 Kč

Novinka

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci bílého vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Charisma tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Rona Select Sklenice CHARISMA červené víno 720 ml 4 ks
522 Kč

Novinka

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto velkoobjemových sklenic výběrové poháry, ať již na degustaci červeného vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Charisma tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Rona Select Sklenice GALA bílé víno 250 ml 6 ks
411 Kč

Novinka

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci bílého vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Gala tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Rona Select Sklenice GALA červené víno 460 ml 4 ks
470 Kč

Novinka

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci červeného vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Gala tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Rona Select Sklenice SWAN bílé víno 320 ml 6 ks
751 Kč

Novinka

Bezolovnaté sklo Kristalina dělá z těchto skleniček výběrové poháry, ať již na degustaci bílého vína či na domácí účely. Světoznámá sklárna Rona s výrobnami na Slovensku vyrobila sklenice Swan tak, aby byly vysoce funkční a praktické a měly inovativní a kreativní design.


Crystalex sklenice na víno Sandra 250 ml, 6 ks
327 Kč

Menší sklenice na víno z oblíbené řady Sandra se bude hodit na sklenku bílého. Sada šesti skleniček je vyrobena v České republice z průzračného křišťálového skla, které lze mýt v myčce nádobí.


Crystalex sklenice na víno Sandra 350 ml, 6 ks
370 Kč

Sada šesti vinných sklenic je vyrobena z křišťálového skla. Precizně opracovaný kalíšek je posazený na tenké stopce. Plynulý přechod mezi kalíškem a stopkou neruší celkový design a lehkost sklenice.


Tescoma Sklenice na víno UNO VINO 350 ml, 6 ks
499 Kč

Balení šesti univerzálních sklenic pro podávání bílých, červených, růžových i šumivých vín, s proužkem na stopce v šesti různých barvách pro jejich snadné rozlišení.


Crystalex sklenice na víno Turbulence 350 ml, 2 ks-31%
189 Kč

129 Kč

Akce

Vinná sklenice z řady Turbulence je specifická svým plastickým tvarování, díky kterému dojde k rychlejšímu okysličení vína a tím zvýraznění chuti a aromat. Zvládne tak rychle to, co běžnému dekantování trvá hodiny.


Crystalex sklenice na víno Turbulence 570 ml, 2 ks-30%
199 Kč

139 Kč

Akce

Kulatější sklenice Turbulence je vhodná zejména pro červená vína z francouzského Burgundska nebo odrůdy Rulandské modré. Díky kulaté sklenici a speciální plastické vlnce může víno rozvinout široké spektrum aromat.


Crystalex set na víno Sandra 2x 450 ml + 1x 1500 ml-15%
293 Kč

249 Kč

Akce

Pokud si rádi uděláte klidný večer ve dvou se sklenkou dobrého vína, set Sandra by u toho neměl chybět. Obsahuje karafu o objemu 1500 ml a dvě skleničky o 450 ml, obojí z křišťálového skla české výroby.


Luigi Bormioli ROYAL sklenice na bílé víno 380 ml 6 ks
1 229 Kč

Sklenice na víno vyrobené z jednoho kusu skla beze spojů a spár. Pocházejí z dílny italských mistrů na nápojové sklo od firmy Luigi Bormioli. Jsou vyrobeny z patentovaného křišťálového bezolovnatého skla technikou Sparx.


Crystalex sklenice na víno Grandioso 710 ml, 2 ks-30%
199 Kč

139 Kč

Akce

Sklenice baňatého tvaru je vhodná především pro červené víno, ale můžou se v ní podávat i některá bílá a červená vína burgundského typu. Je vyrobena z křišťálového skla, které vyniká svou vysokou průzračností.


Crystalex sklenice na víno Sandra 570 ml, 6 ks
414 Kč

369 Kč

Akce

Objemnější sklenice kulatějšího tvaru z řady Sandra je určená zejména na červená vína z francouzského Burgundska či odrůdy Rulandské modré. Sklenice pomůže vínu rozvinout svou komplexitu a široké spektrum aromat.


Crystalex sklenice na víno Waterfall 350 ml, 6 ks-16%
406 Kč

339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sklenice na bílé víno Waterfall charakterizuje jemné žebrování. Jsou vyrobené z křišťálového skla a jejich vysoká kvalita a perfektní design pochází z dílny české firmy Crystalex.


Crystalex sklenice na víno Grandioso 450 ml, 2 ks-31%
189 Kč

129 Kč

Akce

Grandioso je krásná řada vinných sklenic elegantního tvaru. Jsou vyrobené z precizně zpracovaného křišťálového skla s hladkým přechodem mezi kalichem a stopkou a pochází z české dílny značky Crystalex.


Crystalex sklenice na víno Sandra 550 ml, 6 ks
414 Kč

Větší kalíšek sklenice Sandra na tenké stopce nechá vyniknout jak vínu, tak i oblíbenému italskému drinku aperol spritz. Precizně zpracované křišťálové sklo pochází z českých dílen firmy Crystalex.


Ritzenhoff&Breker Sklenice na červené víno 430 ml, 6 ks
599 Kč

329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sklenice na červené víno by měly být obecně objemnější než sklenice na bílé. Hlavním důvodem je větší plocha hladiny vína, která umožní jeho lepší provzdušnění a tím i uvolnění komplexní chutí a vůně vína.


Crystalex set na víno Sandra, 6x 350 ml + 1x 1500 ml-17%
520 Kč

429 Kč

Akce

Krásný set dekantační karafy se sedmi vinnými skleničkami o objemu 350 ml je vyrobený z křišťálového skla nejvyšší kvality firmou Crystalex, která je přímým pokračovatelem tradičního sklářství v České republice.


Banquet sklenice na červené víno Degustation Ballon 570 ml, 6 ks
349 Kč

319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Objemné kulatější sklenice jsou vhodné zejména na červená vína z oblasti Burgundska či odrůdu rulandské modré. Větší objem totiž zajistí lepší uvolnění aromat a tím bohatší chuť a požitek.


Crystalex sklenice na víno Neon 350 ml, 4 ks-16%
406 Kč

339 Kč

Akce

Sklenice z křišťálového skla s barevnou stopkou si najdou oblibu při všech oslavách a party. Čtyři barevná provedení sklenic pomůžou s jejich rozlišením, takže svou skleničku vždy rozeznáte.


Banquet sklenice na bílé víno Degustation 350 ml, 6 ks
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasická sklenice jednoduchého tvaru určená na bílé víno je vyrobena v České republice. Sklenice jsou z kvalitního křišťálového skla a díky tvrzenému okraji vydrží i náročný gastro provoz.


Crystalex sklenice na víno Grandioso 600 ml, 2 ks-30%
199 Kč

139 Kč

Akce

Objemné sklenici Grandioso bude slušet červené víno, ale i oblíbený drink Aperol Spritz. Sklenice jsou vyrobené z kvalitního křišťálového skla, které je vysoce odolné a vhodné i do myčky.


Ritzenhoff&Breker Sklenice na bílé víno 320 ml, 6 ks
369 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada sklenic na bílé víno svým jednoduchým tvarem nechá vyniknout barvě vína. Sklenice má silnější štýlek, který je vyvážený baňatým kalíškem, to vše podtrhuje průzračné křišťálové sklo.


Crystalex sklenice na víno Waterfall 550 ml, 6 ks-17%
458 Kč

379 Kč

Akce

Větší vinné skleničky se budou hodit především na vaše oblíbené červené, kterému jemné žebrování bude slušet. České křišťálové sklo totiž zajišťuje perfektní optické vlastnosti a mimořádnou kvalitu.


Banquet sklenice na bílé víno Leona 230 ml, 6 ks-18%
219 Kč

179 Kč

Akce

Jednoduchá sklenka z hladkého skla je univerzálním kalíškem pro bílá vína. Její předností je česká výroba a kvalitní materiál, který zajišťuje její dlouhou životnost a možnost mytí v myčce.


Banquet sklenice na červené víno Leona 430 ml, 6 ks-16%
249 Kč

209 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Užijte si plnou chuť červeného vína z těchto kulatých sklenic Leona. Díky většímu objemu sklenice totiž víno dokáže lépe uvolnit svá aromata. Sklenice jsou z kvalitního skla české výroby.


Luigi Bormioli sklenice na vodu Palace 400 ml 6 ks
599 Kč

569 Kč

Sklenice jsou dokonale průzračné s tenkými okraji pro zachování chuti vody a specifickým tvarem pro uchování servírovací teploty, především v případě vody, která by se měla pít studená.


Crystalex sklenice na víno Sandra 450 ml, 6 ks
392 Kč

Sklenice na víno Crystalex z řady Sandra se pyšní dokonalou vyvážeností s perfektní funkčností. Jsou vyrobené z křišťálového skla bez příměsi olova a pochází z Nového Boru v Čechách.


Luigi Bormioli Vinoteque sklenice Robusto 660 ml 6 ks
1 039 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Na velmi strukturovaná a měkká červená vína. Vydutý tvar připomínající jablko je vhodný pro vína s vysokým obsahem alkoholu a intenzivní chuti. Vysoká úroveň rozptýlení aroma a posílení jeho vjemu.


Banquet sklenice na červené víno Degustation 450 ml, 6 ks
318 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Objemnější sklenice určené na červené víno jsou kvalitní české výroby. Díky použitému křišťálovému sklu a tvrzenému okraji jsou odolné a pevné, takže se hodí i do gastro provozu.


Luigi Bormioli ROYAL sklenice na červené víno 520 ml 6 ks
1 329 Kč

Sada sklenic na červené víno pocházející od světoznámého italského výrobce nápojového skla firmy Luigi Bormioli, je vhodným doplňkem do domácí výbavy každého milovníka dobrého vína, ale i do běžných gastronomických provozů.


RCR Crystal Twist sklenice na víno 330 ml, 2 ks-16%
499 Kč

419 Kč

Akce

Velmi elegantní vysoké sklenice v balení po dvou kusech jsou vyrobené pod světoznámou, italskou značkou RCR. Sklenice z křišťálového skla svým designem jistě každého zaujmou na první pohled.


Alpina Sklenice na červené víno 530 ml, 6 ks
339 Kč

299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Objemné skleničky na červené víno s širší základnou kalíšku nabízí dostatečný prostor pro rozvinutí všech chutí a vůní vašeho oblíbeného červeného vína. Krystalické sklo je navíc vysoce průzračné.


Butlers APÉRO Sklenice na víno 370 ml
79 Kč

Se sklenicemi na víno či vodu APÉRO Vás čekají samé příjemné chvíle společně s rodinou, přáteli nebo kolegy. Rozměry: D 9,4 x Š 9,4 x V 21 cm, objem: 370 ml. Materiál: sklo.