Počet nalezených produktů: 44

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Crystalex sklenice na víno Turbulence 350 ml, 2 ks-15%
189 Kč

159 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Vinná sklenice z řady Turbulence je specifická svým plastickým tvarování, díky kterému dojde k rychlejšímu okysličení vína a tím zvýraznění chuti a aromat. Zvládne tak rychle to, co běžnému dekantování trvá hodiny.


Crystalex sklenice na víno Turbulence 570 ml, 2 ks-15%
199 Kč

169 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kulatější sklenice Turbulence je vhodná zejména pro červená vína z francouzského Burgundska nebo odrůdy Rulandské modré. Díky kulaté sklenici a speciální plastické vlnce může víno rozvinout široké spektrum aromat.


Crystalex set na víno Sandra 2x 450 ml + 1x 1500 ml
293 Kč

259 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pokud si rádi uděláte klidný večer ve dvou se sklenkou dobrého vína, set Sandra by u toho neměl chybět. Obsahuje karafu o objemu 1500 ml a dvě skleničky o 450 ml, obojí z křišťálového skla české výroby.


Crystalex sklenice na víno Sandra 550 ml, 6 ks
414 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Větší kalíšek sklenice Sandra na tenké stopce nechá vyniknout jak vínu, tak i oblíbenému italskému drinku aperol spritz. Precizně zpracované křišťálové sklo pochází z českých dílen firmy Crystalex.


Banquet sklenice na bílé víno Leona 230 ml, 6 ks
219 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Jednoduchá sklenka z hladkého skla je univerzálním kalíškem pro bílá vína. Její předností je česká výroba a kvalitní materiál, který zajišťuje její dlouhou životnost a možnost mytí v myčce.


Banquet sklenice na červené víno Leona 430 ml, 6 ks
249 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Užijte si plnou chuť červeného vína z těchto kulatých sklenic Leona. Díky většímu objemu sklenice totiž víno dokáže lépe uvolnit svá aromata. Sklenice jsou z kvalitního skla české výroby.


Luigi Bormioli sklenice na vodu Palace 400 ml 6 ks
599 Kč

569 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sklenice jsou dokonale průzračné s tenkými okraji pro zachování chuti vody a specifickým tvarem pro uchování servírovací teploty, především v případě vody, která by se měla pít studená.


Crystalex sklenice na víno Sandra 450 ml, 6 ks
392 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Sklenice na víno Crystalex z řady Sandra se pyšní dokonalou vyvážeností s perfektní funkčností. Jsou vyrobené z křišťálového skla bez příměsi olova a pochází z Nového Boru v Čechách.


Banquet sklenice na červené víno Degustation 450 ml, 6 ks
318 Kč
+ doprava zdarma

Objemnější sklenice určené na červené víno jsou kvalitní české výroby. Díky použitému křišťálovému sklu a tvrzenému okraji jsou odolné a pevné, takže se hodí i do gastro provozu.


Banquet sklanice na víno Gourmet Burgundy 570 ml, 6 ks
379 Kč

339 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Větší kulatější sklenice na červená vína pomáhá svým baňatým tvarem uvolnit své široké spektrum aromat. Tyto sklenice na červené jsou vyrobeny z kvalitního křišťálového skla z tvrzeným okrajem.


Luigi Bormioli ROYAL sklenice na červené víno 520 ml 6 ks
1 329 Kč
+ doprava zdarma

Sada sklenic na červené víno pocházející od světoznámého italského výrobce nápojového skla firmy Luigi Bormioli, je vhodným doplňkem do domácí výbavy každého milovníka dobrého vína, ale i do běžných gastronomických provozů.


Ritzenhoff&Breker Tango sklenice na burgundské víno 530 ml, 6 ks
2 454 Kč

1 999 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

V balení najdete šest kusů elegantních sklenic o objemu 530 ml. Sklenice z řady Tango značky Ritzenhoff & Breker jsou ideální na podávání burgundského vína.


Alpina Sklenice na červené víno 530 ml, 6 ks
339 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Objemné skleničky na červené víno s širší základnou kalíšku nabízí dostatečný prostor pro rozvinutí všech chutí a vůní vašeho oblíbeného červeného vína. Krystalické sklo je navíc vysoce průzračné.


B. Bohemian GALAXY 2 ks sklenice na bílé víno 360 ml
849 Kč
829 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sníte o pohádkové svatbě vyvedené do každého detailu? Pokud ano, určitě nesmíte zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na bílé víno z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


B. Bohemian GALAXY 2 ks sklenice na červené víno 470 ml
859 Kč
839 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sníte o pohádkové svatbě vyvedené do každého detailu? Pokud ano, určitě nesmíte zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na červené víno z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


B. Bohemian GRAVITY 2 ks sklenice na bílé víno 360 ml
849 Kč
829 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Každá nevěsta chce mít nezapomenutelnou svatbu vyvedenou do každého detailu. Jistě by tedy neměla zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na bílé víno z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


B. Bohemian GRAVITY 2 ks sklenice na červené víno 470 ml
859 Kč
839 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Každá nevěsta chce mít nezapomenutelnou svatbu vyvedenou do každého detailu. Jistě by tedy neměla zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na červené víno z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


B. Bohemian SPARKLING RING 2 ks bílé víno 360 ml
911 Kč
889 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Chcete mít nezapomenutelnou svatbu vyvedenou do každého detailu? To byste jistě neměli zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na bílé víno z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


B. Bohemian SPARKLING RING 2 ks sklenice na červené víno 470 ml
922 Kč
899 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Chcete mít nezapomenutelnou svatbu vyvedenou do každého detailu? To byste jistě neměli zapomenout na skleničky pro novomanžele. Značka B.Bohemian přichází se svatební kolekcí skleniček na červené víno z vysoce kvalitního křišťálového skla zdobeného Swarovski kamínky.


Luigi Bormioli Dekantér Vinoteque 750 ml
1 255 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Profesionální dekantér Vinoteque od Luigi Bormioli s objemem 750 ml bude skvělým doplňkem pro každého milovníka vína. Lze jej bezpečně mýt v myčce nádobí.


Tescoma Sklenice na víno UNO VINO 350 ml, 6 ks-20%
499 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Balení šesti univerzálních sklenic pro podávání bílých, červených, růžových i šumivých vín, s proužkem na stopce v šesti různých barvách pro jejich snadné rozlišení.


Banquet sklenice na červené víno Degustation Ballon 570 ml, 6 ks
349 Kč

319 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Objemné kulatější sklenice jsou vhodné zejména na červená vína z oblasti Burgundska či odrůdu rulandské modré. Větší objem totiž zajistí lepší uvolnění aromat a tím bohatší chuť a požitek.


Banquet sklenice na bílé víno Degustation 350 ml, 6 ks
299 Kč
+ doprava zdarma

Klasická sklenice jednoduchého tvaru určená na bílé víno je vyrobena v České republice. Sklenice jsou z kvalitního křišťálového skla a díky tvrzenému okraji vydrží i náročný gastro provoz.


Banquet sklenice na bílé víno Leona 340 ml, 6 ks
229 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Jednoduchá sklenice Leona se svým objemem bude hodit na bílé i červené víno. Sklenice jsou vyrobené z velmi kvalitního skla české výroby, což zaručuje jejich pevnost a odolnost.


Luigi Bormioli Vinoteque sklenice Robusto 660 ml 6 ks
1 045 Kč
999 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Na velmi strukturovaná a měkká červená vína. Vydutý tvar připomínající jablko je vhodný pro vína s vysokým obsahem alkoholu a intenzivní chuti. Vysoká úroveň rozptýlení aroma a posílení jeho vjemu.


Luigi Bormioli Vinoteque sklenice Maturo 490 ml 6 ks
936 Kč
899 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Pro výrazná vína s plným tělem a vyzrálá bílá vína. Kontaktní povrch sklenice byl navržen tak, aby udržoval servírovací teplotu, díky tvaru jsou příchuti dobře definované a výrazné.


Luigi Bormioli Vinoteque 6 ks sklenice Cognac
809 Kč
790 Kč
+ doprava zdarma

Sklenice na víno Vinoteque Cognac od Luigi Bormioli je tvarovaná tak, aby se vešla přesně do ruky, což zvyšuje teplotu destilátu a umožňuje uvolnění komplexních aromatických látek.


Crystalex sklenice na víno Turbulence 550, 2 ks-15%
199 Kč

169 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Vychutnejte si červené víno v celé jeho škále! Sklenice Turbulence s plastickým tvarováním pomáhá rychlejšímu okysličení vína, což vede k rychlejšímu uvolnění chuťových a aromatických látek.


Crystalex sklenice na víno Sandra 250 ml, 6 ks
327 Kč

309 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Menší sklenice na víno z oblíbené řady Sandra se bude hodit na sklenku bílého. Sada šesti skleniček je vyrobena v České republice z průzračného křišťálového skla, které lze mýt v myčce nádobí.


Crystalex sklenice na víno Sandra 350 ml, 6 ks
370 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sada šesti vinných sklenic je vyrobena z křišťálového skla. Precizně opracovaný kalíšek je posazený na tenké stopce. Plynulý přechod mezi kalíškem a stopkou neruší celkový design a lehkost sklenice.


Crystalex sklenice na víno Grandioso 710 ml, 2 ks-15%
199 Kč

169 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sklenice baňatého tvaru je vhodná především pro červené víno, ale můžou se v ní podávat i některá bílá a červená vína burgundského typu. Je vyrobena z křišťálového skla, které vyniká svou vysokou průzračností.


Crystalex sklenice na víno Sandra 570 ml, 6 ks
414 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Objemnější sklenice kulatějšího tvaru z řady Sandra je určená zejména na červená vína z francouzského Burgundska či odrůdy Rulandské modré. Sklenice pomůže vínu rozvinout svou komplexitu a široké spektrum aromat.


Crystalex sklenice na víno Grandioso 450 ml, 2 ks-18%
189 Kč

154 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Grandioso je krásná řada vinných sklenic elegantního tvaru. Jsou vyrobené z precizně zpracovaného křišťálového skla s hladkým přechodem mezi kalichem a stopkou a pochází z české dílny značky Crystalex.


Ritzenhoff&Breker Sklenice na červené víno 430 ml, 6 ks-55%
599 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sklenice na červené víno by měly být obecně objemnější než sklenice na bílé. Hlavním důvodem je větší plocha hladiny vína, která umožní jeho lepší provzdušnění a tím i uvolnění komplexní chutí a vůně vína.


Crystalex set na víno Sandra, 6x 350 ml + 1x 1500 ml
520 Kč

459 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Krásný set dekantační karafy se sedmi vinnými skleničkami o objemu 350 ml je vyrobený z křišťálového skla nejvyšší kvality firmou Crystalex, která je přímým pokračovatelem tradičního sklářství v České republice.


Crystalex sklenice na víno Neon 350 ml, 4 ks
406 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sklenice z křišťálového skla s barevnou stopkou si najdou oblibu při všech oslavách a party. Čtyři barevná provedení sklenic pomůžou s jejich rozlišením, takže svou skleničku vždy rozeznáte.


Crystalex sklenice na víno Grandioso 600 ml, 2 ks
199 Kč

169 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Objemné sklenici Grandioso bude slušet červené víno, ale i oblíbený drink Aperol Spritz. Sklenice jsou vyrobené z kvalitního křišťálového skla, které je vysoce odolné a vhodné i do myčky.


Crystalex sklenice na víno Waterfall 550 ml, 6 ks
458 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Větší vinné skleničky se budou hodit především na vaše oblíbené červené, kterému jemné žebrování bude slušet. České křišťálové sklo totiž zajišťuje perfektní optické vlastnosti a mimořádnou kvalitu.


Crystalex sklenice na víno Ellipse 350 ml, 6 ks
639 Kč

549 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Sada šesti sklenic na víno je zdobená jednoduchým dekorem, který je na každé sklenici v jiné barvě. Křišťálové sklo a precizní zpracování českou značkou Crystalex z nich dělá naprostý skvost.


RCR Crystal Twist sklenice na víno 330 ml, 2 ks
459 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Velmi elegantní vysoké sklenice v balení po dvou kusech jsou vyrobené pod světoznámou, italskou značkou RCR. Sklenice z křišťálového skla svým designem jistě každého zaujmou na první pohled.