Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně

Sluchátka pro Apple mobilní telefony

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Sony MDR-ZX110AP sluchátka s mikrofonem Sony MDR-ZX110AP sluchátka s mikrofonem
Sony MDR-ZX110AP sluchátka s mikrofonem

Uzavřená sluchátka Sony s mikrofonem a hlavovým mostem jsou určena nejen pro mp3 přehrávače. Mají čistý a vyvážený zvuk, polstrované mušle pro pohodlný poslech, pozlacený stereofonní minikonektor, oboustranný 1,2 m dlouhý kabel, integrovaný AP ovladač pro použití jako hands-free, lehké a složitelné pro pohodlné nošení.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Audio-Technica ATH-M40x sluchátka Sony MDR-ZX110AP sluchátka s mikrofonem
Audio-Technica ATH-M40x sluchátka

Profesionální monitorovací sluchátka Audio-Technica ATH-M40× kombinují neutrální charakter sluchátek a vynikající izolaci okolního hluku. Měniče o průměru 40 mm pro spolehlivý zvuk, odolně navržená konstrukce, snadný monitoring díky odklápěcím náušníkům, odnímatelné kabely spirálový a přímý.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Buxton BHP 10 002, černá Sony MDR-ZX110AP sluchátka s mikrofonem
Buxton BHP 10 002, černá

Pyšní se Hi-Res Audio certifikací, která dokládá jejich perfektní zvuk – prémiová kabelová sluchátka Buxton BHP 10 002 potěší svým audiovýkonem i velmi náročné posluchače. Mají 40mm beryliové měniče, frekvenční rozsah v šíři 5 až 40000 Hz a zvuk vyladěný v celém spektru. Připojují se 2,5m kabelem z bezkyslíkaté mědi.

můžete mít ZÍTRA

MALL
KOSS KEB/9i (2 roky záruka) Meliconi My Sound Speak Metal
KOSS KEB/9i (2 roky záruka)

Sluchátka do uší Koss KEB/9i přináší zkosenou vnější část sluchátka pro dokonalejší zasunutí do ucha. Mikrofon s ovladačem pro příjem hovorů, izolace od okolního hluku, jemná pěna náušníku, délka kabelu 1,2 m.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Pecka cena
Meliconi My Sound Speak Metal Meliconi My Sound Speak Metal
Meliconi My Sound Speak Metal

Náhlavní krásky s pohodovým zvukem – to jsou rozhodně moderní náhlavní sluchátka Meliconi My Sound Speak Metal osazená 40mm měniči a připojitelná audiokabelem s 3,5mm jack konektorem. Sluchátka jsou vybavená mikrofonem pro vyřizování handsfree hovorů a ovládacím tlačítkem.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Panasonic RP-HS46E sluchátka Meliconi My Sound Speak Metal
Panasonic RP-HS46E sluchátka

Sluchátka na uší Panasonic RP-HS46E vybavená háčky za ucho pro bezpečné a pohodlné nošení. 30mm měniče nabízí silný zvuk, luxusní vysoce lesklý povrch, délka kabelu 1,1 m.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Pioneer HDJ-X5BT-R bezdrátová sluchátka Sennheiser HD 569 sluchátka s mikrofonem, černá
Pioneer HDJ-X5BT-R bezdrátová sluchátka

Křišťálově čistý zvuk, živé rytmy, bohaté basy – to a mnohem více nabízí špičková bezdrátová Bluetooth 4.2 sluchátka Pioneer HDJ-X5BT s podporou kodeků aptX, SBC a AAC. Nabíjecí baterie zajistí provoz na 20 h, nechybí možnost připojení 1,2m audiokabelem. Sluchátka lze složit do kompaktnějšího tvaru.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Sennheiser HD 300 sluchátka, černá Sennheiser HD 569 sluchátka s mikrofonem, černá
Sennheiser HD 300 sluchátka, černá

Užívejte si svou oblíbenou hudbu kdekoliv. Dynamická uzavřená sluchátka Sennheiser HD 300 dobře izolují šumy z okolí, mají kvalitní prokreslený stereo zvuk a díky měkkým náušníkům a lehké konstrukci jsou velmi pohodlná. Při transportu je můžete složit a jejich kabel je dlouhý 1,4 m.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Sennheiser HD 569 sluchátka s mikrofonem, černá Sennheiser HD 569 sluchátka s mikrofonem, černá
Sennheiser HD 569 sluchátka s mikrofonem, černá

Uzavřená sluchátka přes uši HD 569 vynikají svou všestranností. Jsou dodávány se dvěma kabely v délce 3 m pro pohodlný domácí poslech a 1,2 m dlouhým cestovním kabelem s ovládáním a mikrofonem. Samozřejmostí je precizně odladěná reprodukce zvuku s čistými a bohatými basy a perfektní izolace od okolních ruchů.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Sony MDR-XB55AP KOSS Spark Plug + doživotní záruka, černá
Sony MDR-XB55AP

Pěkná, spolehlivá a s fajn zvukem jsou kabelová sluchátka Sony MDR-XB55AP Extra Bass, která dostala do vínku technologii Powered Bass Duct++ posilující basové pásmo. Hrají nezkresleně i při vyšší hlasitosti a jejich kabel se pyšní nezamotávající se úpravou. Nechybí mikrofon pro handsfree a ovladač na kabelu.

můžete mít ZÍTRA

MALL
Superlux HD681 EVO, bílá KOSS Spark Plug + doživotní záruka, černá
Superlux HD681 EVO, bílá

Ocení je hudebníci i ti, co touží po kvalitním domácím poslechu – nadčasová kabelová sluchátka SUPERLUX HD681 EVO jsou určená pro běžný poslech, monitoring ve studiu i naživo a mastering. Přirozený zvuk reprodukují díky 50mm měničům. Ke zdroji zvuku je připojíte odpojitelným kabelem s 3,5mm jack konektorem. V balení adaptér na 6,3mm jack a audio kabely ve 2 délkách.

můžete mít ZÍTRA

MALL
KOSS Spark Plug + doživotní záruka, černá KOSS Spark Plug + doživotní záruka, černá
KOSS Spark Plug + doživotní záruka, černá

Sluchátka do uší disponují náušníky z paměťové pěny, které se přizpůsobí jakémukoli tvaru ucha. Jednoduchá a praktická sluchátka pro cestování s hudbou, dokonalé basy, vyrovnaný frekvenční rozsah, ovladač hlasitosti na kabelu.

můžete mít ZÍTRA

MALL