10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Jabra Evolve 40 Stereo (USB-C) Jabra Evolve 30 II, Duo, USB/Jack, MS, Businness 5399-823-309
Jabra Evolve 40 Stereo (USB-C)

Profesionální binaurální náhlavní souprava, která vám zajistí klidný hovor i v rušném prostředí. Jabra Evolve 40 Stereo lze snadno připojit k PC i mobilnímu telefonu a nabízí vám kvalitní zvuk a mikrofon, který eliminuje šum. Sluchátka chrání váš sluch před příliš hlasitými zvuky a potlačují ozvěnu.

můžete mít DNES

Od MALL
Jabra Evolve 30 II, Duo, USB/Jack, MS, Businness 5399-823-309 Jabra Evolve 30 II, Duo, USB/Jack, MS, Businness 5399-823-309
Jabra Evolve 30 II, Duo, USB/Jack, MS, Businness 5399-823-309

Profesionální náhlavní souprava, která vám zajistí nerušený hovor i v rušném prostředí. Jabra Evolve 30 II Duo Businness 5399–823–309 nabízí mikrofon s technologií odstínění šumu, sluchátka s kvalitním zvukem a praktické ovládání hlasitosti. Chrání váš sluch před hlasitými zvuky a díky funkci Busy Light vám získá klid na práci.

můžete mít DNES

Od MALL
KOSS UR/40 + doživotní záruka Jabra Evolve 30 II, Duo, USB/Jack, MS, Businness 5399-823-309
KOSS UR/40 + doživotní záruka

Sluchátka s uzavřenými náušníky Koss UR/40 se skládacím mostem pro dobrou přenosnost

můžete mít DNES

Od MALL
KOSS Sporta Pro + doživotní záruka OTL Technologies PAW PATROL - Core Children's Headphones
KOSS Sporta Pro + doživotní záruka

Lehká přenosná sluchátka s možností dvojího uchycení na hlavě.

můžete mít DNES

Od MALL
OTL Technologies PAW PATROL - Core Children's Headphones OTL Technologies PAW PATROL - Core Children's Headphones
OTL Technologies PAW PATROL - Core Children's Headphones

Neohrožují citlivý sluch dětí – roztomilá dětská sluchátka OTL Technologies PAW PATROL – Core Children's Headphones mají omezenou hlasitost na bezpečných 85 dB. Hrají pěkně vyladěným zvukem díky 40mm měničům. Ke zdroji zvuku je připojíte pomocí 90cm kabelu s 3,5mm jack konektorem.

můžete mít DNES

Od MALL
KOSS KSC/75 + záruka 2 roky OTL Technologies PAW PATROL - Core Children's Headphones
KOSS KSC/75 + záruka 2 roky

Sluchátka s uchycením za uši Koss KSC/75 s výjimečně širokým frekvenčním rozsahem a neodymiovými měniči pro čistý zvuk doma i na cestách. Otočný klip umožní příjemné nošení za uchem, vhodné pro milovníky hudby a sportovce, přímý a pozlacený konektor, délka kabelu 1,2 m.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A) Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A)
Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A)

Sluchátka do uší s konektorem Lightning jsou navržena podle geometrie lidského ucha a díky tomu je může pohodlně nosit téměř většina lidí. Měniče sluchátek poskytnou hluboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizují ztráty zvuku, vestavěný ovladač s mikrofonem umožní nastavit hlasitost, ovládat přehrávání hudby nebo přijmout či ukončit hovor.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
JBL JR310 Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A)
JBL JR310

Jsou sice kabelová, ale nezamotávají se díky speciální úpravě kabelu – krásná dětská sluchátka JBL JR310 zkrátka nikdy nebudou zlobit zašmodrchaným kabelem. Hrají hezky vyladěným zvukem a mají omezenou hlasitost na 85 dB, takže jsou šetrná k citlivým dětským ouškům. Děti si je mohou zkrášlit samolepkami.

můžete mít DNES

Od MALL
KOSS Porta Pro CS + doživotní záruka Apple EarPods s konektorem Lightning sluchátka s mikrofonem (MMTN2ZM/A)
KOSS Porta Pro CS + doživotní záruka

Lehká, přenosná sluchátka Koss Porta Pro CS s doživotní zárukou a exkluzivním „českým" barevným provedením. Legenda značky KOSS oceněna v mnoha testech a soutěžích, používána např. jako referenční sluchátka redakcí časopisu Stereo & Video pro test nejen přenosných přehrávačů.

můžete mít DNES

Od MALL
MARLEY Little Bird Sennheiser HD 280 PRO
MARLEY Little Bird

Sluchátka do uší Marley Little Bird jsou komfortní, kvalitní a zároveň cenově dostupná. Sluchátka jsou vyrobena z kvalitních recyklovatelných materiálů. Originální zvukový výkon poskytují 9 mm měniče, součástí kabelu je mikrofon a ovládácí tlačítko.

můžete mít DNES

Od MALL
Sennheiser HD 280 PRO Sennheiser HD 280 PRO
Sennheiser HD 280 PRO

Studiová sluchátka přes uši se prezentují přesnou reprodukcí, výrazným potlačením okolního hluku v rušném prostředí a jsou předurčena pro profesionální monitoring. Odolná konstrukce, odlehčený design, měkké mušle pro pohodlné nošení, široký dynamický rozsah, sklopné a otočné náušníky, vyměnitelný jednostranný kabel.

můžete mít DNES

Od MALL
Sennheiser HD 650 Sennheiser HD 280 PRO
Sennheiser HD 650

High-end otevřená sluchátka pro špičkovou reprodukci nových audioformátů (kmitočtový rozsah až do 39 kHz). Nástupce modelu HD 600.

můžete mít DNES

Od MALL

Sluchátka

Zajímá vás, jaké další výhody mají sportovní, studiová či herní sluchátka a jaká sluchátka jsou vhodná na cesty? Odpovíme vám!

Sportovní sluchátka

  • Sportovní sluchátka musí být odolná, a to proti vodě i pádům. Vybírat budete lehký model, vhodná jsou špuntová nebo pecková sluchátka s klipem na uchycení. Okolní zvuk by měla tlumit jen částečně pro bezpečné používání. Nejpopulárnější modely mají frekvenční rozsah 15 Hz až 20 kHz, citlivost okolo 100 dB a impedanci přibližně 30 ohmů.

Sluchátka na cesty

  • Sluchátka na cesty by měla být odolná a skladná. Vybírejte modely s dlouhou dobou přehrávání, alespoň 20 hodin. Praktické je pouzdro pro uložení. Sluchátka na cesty by měla dobře tlumit ruchy z okolí. Vhodná jsou supraaurální sluchátka nebo špunty. Vyhledávané modely mají frekvenční rozsah 15 Hz až 20 kHz, citlivost okolo 100 dB a impedanci přibližně 30 ohmů. Vyzkoušejte sluchátka AirPods od značky Apple.

Sluchátka k TV

  • Sluchátka k televizi by měla umožnit dlouhodobý poslech. Přednost dejte pohodlným modelům s vysokou kvalitou zvuku. Požadujte dobré tlumení okolních zvuků. Praktické je bezdrátové připojení nebo dlouhý kabel. Vhodná jsou circumaurální sluchátka nebo true wireless sluchátka. Populární modely mají frekvenční rozsah 4 Hz až 40 kHz, citlivost okolo 100 dB a impedanci přibližně 40 ohmů.

Studiová sluchátka

  • Požadavky na studiová sluchátka jsou především prvotřídní podání zvuku a pohodlí při dlouhém nošení. Požadavkem je dokonalá izolace od okolního hluku a kvalitní prémiové materiály. Studiová sluchátka jsou schopna precizní reprodukce od extrémně nízkých až po vysoké frekvence (4 Hz až 40 KHz), funkce balanced armature. Open back reprodukce zvuku, redukce zkreslení, impedance 40 Ohmů a citlivost 110 dB jsou minimální požadavky na studiová sluchátka.

Herní sluchátka

  • Herní sluchátka musí být výkonná a pohodlná při dlouhodobém použití. Požadavkem je vysoká kvalita zvuku a dokonalé tlumení zvuků z okolí. Musí být vybavena integrovaným mikrofonem. Vhodná jsou circumaurální sluchátka s bezdrátovým připojením nebo dlouhým kabelem. Oblíbené modely mají frekvenční rozsah 4 Hz až 40 kHz, citlivost okolo 100 dB a impedanci přibližně 40 ohmů.