Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 924404

BAYBY BBW 2010 Ohřívač lahví Car/Home

BAYBY BBW 2010 Ohřívač lahví Car/Home

BBW 2010 Ohřívač lahví Car/Home od firmy BAYBY je velice praktická pomůcka pro ohřívání dětských lahví a pokrmů. Možné použít doma i v autě, vhodný pro všechny typy lahví. Automatické vypnutí po ohřátí, rychlý a rovnoměrný ohřev. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
Ušetříte 600 Kč 1 599 Kč
999 Kč
Prodává MALL
Ušetříte 600 Kč 1 599 Kč
999 Kč
Levněji s novou kartou za

Popis

Snadné použití doma i na cestách

Potřeba cestování s miminky již nijak neomezuje rodiče, jsou tu totiž výrobky značky Bayby, která vždy myslí na potřeby rodičů a vyvíjí chytré a praktické pomocníky v péči o nejmenší. I s miminky potřebují rodiče cestovat v autě, nejen na nákupy, návštěvy, k lékaři a podobně, ale i na dovolené, nahory, kmoři. Ohřívač Bayby BBW 2010 stačí vzadní části přepnout z domácího použití (obrázek domečku) na použití ve vozidle (obrázek auta) a za pomoci adaptéru do automobilu můžete kdykoliv ohřát mléko či příkrm hladovému dítěti.

Rovnoměrný ohřev kojeneckých lahví i příkrmů

Ohřívač je bezpečný způsob pro ohřívání mateřského nebo sušeného mléka i další dětské stravy. Všeobecně není doporučováno ohřívat dětskou potravu v mikrovlnné troubě. Vzhledem k nestálé teplotě může dojít ke spálení úst nebo hrdla dítěte. Bayby BBW 2010 dokáže rychle a rovnoměrně, bez horkých míst ohřát jak všechny typy kojeneckých lahví s úzkým i širokým hrdlem, tak dětské příkrmy ve skleničkách.

Rychlý ohřev kdekoliv

Kojeneckou lahev jakéhokoliv objemu stačí vložit do nástavce pro ohřívání lahví, na menší pak lze použít přibalený redukční kroužek. Pro ohřívání příkrmů ve skleničkách je určen nástavec na dětské příkrmy. Doba ohřevu kojenecké lahve pokojové teploty a objemu 120 ml je okolo 2 minut a právě vyndané z chladničky se pohybuje do 3 minut, v autě okolo 6 minut. Doba ohřevu závisí na množství ohřívaného mléka a jeho počátečnít eplotě. Dětské příkrmy ve skleničce ohřeje do 3 minut, chlazené do 6 minut, v autě obvykle do 10 minut. Pro orientaci jsou v návodu uvedeny referenční hodnoty ohřevů.

Jednoduché ovládání a automatické vypnutí

Ovládání praktického ohřívače Bayby BBW 2010 je velmi jednoduché. Nejdříve se do ohřívací vany s příslušným nástavcem vloží zcela sestavená lahev se šroubovacím uzávěrem a savičkou, případně otevřená sklenička s příkrmem, poté se nalije voda. Pro odměření správného množství vody (uvedeno v návodu dle množství a typu stravy) slouží šikovná odnímatelná odměrka na zadní části přístroje. Pokud je nalita voda a zvoleno místo použití, lze ohřívač zapnout jedním stiskem spínače, což potvrdí světelná kontrolka. Jakmile pokrm či mléko dosáhne požadované teploty, světelná kontrolka zhasne a ohřívač se automaticky vypne.


Klíčové vlastnosti

  • Ohřívač kojeneckých lahví vhodný pro všechny typy lahví
  • Ohřívání dětských příkrmů
  • Ideální pro použití doma i v automobilu během cestování
  • Rychlý a rovnoměrný ohřev pokrmu během několika minut
  • Automatické vypnutí po ukončení ohřívacího cyklu
  • Stačí v zadní části přístroje přepnout mezi použitím doma (, kde je ohřívač napájen ze sítě) a použitím ve vozidle (, kdy uplatníte adaptér do auta).
  • Přístroj příjemný i svým jemným designem.

Obsah balení

1× BBS 3010