BAYBY BBW 2020 Ohřívač kojeneckých lahví 4v1

62%
Hodnocení: 3,1
BAYBY

BAYBY BBW 2020 Ohřívač kojeneckých lahví 4v1

62%
Hodnocení: 3,1
BAYBY

Multifunkční ohřívač kojeneckých lahví 4 v 1 ohřeje kojenecké lahve na optimální teplotu, ohřeje dětskou stravu, sterilizuje láhve nebo jejich příslušenství a vaří v páře. Celý popis

1399
3.1 8
1 699 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
1 399 Kč
-17%
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1111855

Popis

Popis produktu

Bayby BBW 2020 Multifunkční ohřívač kojeneckých lahví 4 v 1

Bayby BBW 2020 není obyčejný ohřívač kojeneckých lahví! V tomto jednom přístroji můžete snadno a rychle ohřát mléko, dětskou stravu a dětské příkrmy, uvařit v páře a sterilizovat kojeneckou lahev i její drobné součásti jako savičky, víčka apod.

Snadný ohřev mléka i stravy

BBW 2020 umí ohřát mléko – přímo v kojenecké lahvi, snadno si ale poradí také s ohřevem dětské stravy – příkrmy můžeme ohřát buď rovnou ve skleněné lahvičce, nebo můžeme využít misku, která je součástí balení. V obou případech stačí jen do těla přístroje nalít 110 ml vody (odměrka je součástí balení) a otočit kolečkem na příslušnou ikonku s obrázkem lahvičky, či misky. Ohřívač udržuje teplotu lahve či pokrmu dokud jej nevypneme otočením ovládací hokolečka na symbol „OFF".

Jediný ohřívač na trhu, který vaří v páře

S prvními příkrmy souvisí také další možnost využití ohřívače – a tou je vaření v páře. Jedná se o nejzdravější způsob přípravy stravy, jídla uvařená na páře si uchovávají vitaminy a další důležité živiny pro zdraví. Pro přípravu prvních jídel pro naše nejmenší je pár a ten nejlepší způsob. Stravu uvaříme velmi jednoduše – stačí nalít do těla přístroje potřebné množství vody a potravinu položit na parní mřížku, přiklopit víkem a zapnout symbol vaření v páře. Světelná kontrolka nám pak svým zhasnutím dá znamení, že je jídlo uvařené.

Ohřívač, který sterilizuje i kojeneckou lahev ?

Další velmi potřebnou funkcí pro každou rodinu s malými dětmi je sterilizace, kterou zajistíme hygienickou čistotu nejen doplňků pro miminko, jako jsou savičky, dudlíky, ale také samotných kojeneckých lahví. K ní budeme opět potřebovat víko, které je součástí balení a 40 ml vody, kterou vlijeme do těla přístroje. Pak už jen otočit na ikonku se sterilizací a o ostatní už se přístroj postará. Po ukončení procesu zhasne světelná kontrolka. Bayby BBW 2020 je naprosto unikátní výrobek, který umožňuje všechny funkce potřebné k péči o miminko i rostoucí dětátko v jednom malém a užitečném výrobku.


Klíčové vlastnosti

  • Ohřívač kojeneckých lahví
  • Ohřívač stravy
  • Vaření v páře
  • Sterilizuje láhve nebo jejich příslušenství
  • Snadná obsluha při rychlém ohřevu mléka nebo vody
  • Během několika minut ohřívá dětskou stravu a jiné dětské příkrmy
  • Vaření v páře
  • Pro přípravu pokrmu může být použita funkce vaření v páře
  • Sterilizuje láhve nebo jejich příslušenství
  • Sterilizuje kojenecké láhve nebo může také sterilizovat doplňky, jako jsou savičky, víčka a jiné součásti kojenecké láhve

Obsah balení

1× BAYBY BBW 2020

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ přístroje ohřívač