BAYBY BBW 2020 Ohřívač kojeneckých lahví 4v1

Hodnocení: 2,5 3 hodnocení Značka: BAYBY Náš kód: 1111855

Akce

Akce platí do 15.12.2019 nebo do vyprodání zásob.

BAYBY BBW 2020 Ohřívač kojeneckých lahví 4v1

Multifunkční ohřívač kojeneckých lahví 4 v 1 ohřeje kojenecké lahve na optimální teplotu, ohřeje dětskou stravu, sterilizuje láhve nebo jejich příslušenství a vaří v páře. Celý popis

599
2.5 3

1 699 Kč
599 Kč
-64%

Ušetřete na dopravě

Staňte se členy MALL.CZ Plus za pouhých 599 Kč a získejte dopravu zdarma na vše a po celý rok. Více informací
Objednávky do 1000 Kč,
expresní doprava
Objednávky nad 1000 Kč,
členové MALL.CZ Plus
Osobní odběr 29 Kč zdarma
DPD 99 Kč zdarma
Česká pošta 99 Kč zdarma
Geis 99 Kč zdarma
Top Trans 399 Kč zdarma
Mall inclusive (Gebruder Weiss) 899 Kč 899 Kč
Flexi-Komfort (Gebruder Weiss) 399 Kč zdarma

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1111855

Popis

Popis produktu

Bayby BBW 2020 Multifunkční ohřívač kojeneckých lahví 4 v 1

Bayby BBW 2020 není obyčejný ohřívač kojeneckých lahví! V tomto jednom přístroji můžete snadno a rychle ohřát mléko, dětskou stravu a dětské příkrmy, uvařit v páře a sterilizovat kojeneckou lahev i její drobné součásti jako savičky, víčka apod.

Snadný ohřev mléka i stravy

BBW 2020 umí ohřát mléko – přímo v kojenecké lahvi, snadno si ale poradí také s ohřevem dětské stravy – příkrmy můžeme ohřát buď rovnou ve skleněné lahvičce, nebo můžeme využít misku, která je součástí balení. V obou případech stačí jen do těla přístroje nalít 110 ml vody (odměrka je součástí balení) a otočit kolečkem na příslušnou ikonku s obrázkem lahvičky, či misky. Ohřívač udržuje teplotu lahve či pokrmu dokud jej nevypneme otočením ovládací hokolečka na symbol „OFF".

Jediný ohřívač na trhu, který vaří v páře

S prvními příkrmy souvisí také další možnost využití ohřívače – a tou je vaření v páře. Jedná se o nejzdravější způsob přípravy stravy, jídla uvařená na páře si uchovávají vitaminy a další důležité živiny pro zdraví. Pro přípravu prvních jídel pro naše nejmenší je pár a ten nejlepší způsob. Stravu uvaříme velmi jednoduše – stačí nalít do těla přístroje potřebné množství vody a potravinu položit na parní mřížku, přiklopit víkem a zapnout symbol vaření v páře. Světelná kontrolka nám pak svým zhasnutím dá znamení, že je jídlo uvařené.

Ohřívač, který sterilizuje i kojeneckou lahev ?

Další velmi potřebnou funkcí pro každou rodinu s malými dětmi je sterilizace, kterou zajistíme hygienickou čistotu nejen doplňků pro miminko, jako jsou savičky, dudlíky, ale také samotných kojeneckých lahví. K ní budeme opět potřebovat víko, které je součástí balení a 40 ml vody, kterou vlijeme do těla přístroje. Pak už jen otočit na ikonku se sterilizací a o ostatní už se přístroj postará. Po ukončení procesu zhasne světelná kontrolka. Bayby BBW 2020 je naprosto unikátní výrobek, který umožňuje všechny funkce potřebné k péči o miminko i rostoucí dětátko v jednom malém a užitečném výrobku.


Klíčové vlastnosti

  • Ohřívač kojeneckých lahví
  • Ohřívač stravy
  • Vaření v páře
  • Sterilizuje láhve nebo jejich příslušenství
  • Snadná obsluha při rychlém ohřevu mléka nebo vody
  • Během několika minut ohřívá dětskou stravu a jiné dětské příkrmy
  • Vaření v páře
  • Pro přípravu pokrmu může být použita funkce vaření v páře
  • Sterilizuje láhve nebo jejich příslušenství
  • Sterilizuje kojenecké láhve nebo může také sterilizovat doplňky, jako jsou savičky, víčka a jiné součásti kojenecké láhve

Obsah balení

1× BAYBY BBW 2020

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ přístroje ohřívač