Chicco Ohřívač lahví digitální
1 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chicco Ohřívač lahví digitálnídigitálním displejem, časovačem a automatickým vypnutím. Signalizuje dokončení ohřevu vizuálně i zvukem, má možnost 12 nastavení programů. Elegantní design, rychlý a jednoduchý na ovládání.

Chicco Ohřívač lahví Home
739 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chicco Ohřívač lahví Home je praktický, jednoduchý na ovládání, bezpečný a rychlý pomocník při přípravě dětského jídla. Audio a vizuální signalizace při ukončení ohřevu.

Chicco Ohřívač lahví Home/Car
889 Kč

Chicco Ohřívač lahví cestovní s koncovkou napájení, určenou pro ohřev v autě. Používejte doma i na cestách. Rychle, bezpečně a pohodlně. Ohřívačka pomáhá zachovat vlastnosti mléka. Kompatibilita s většinou lahviček a běžných nádobek.

Chicco Sterilizátor do mikrovlnné trouby
459 Kč 419 Kč

Chicco Sterilizátor do mikrovlnné trouby je vhodný až pro 5 kojeneckých lahviček a příslušenství. Doba sterilizace je přibližně 5 minut. Je vhodný jak pro skleněné, tak pro plastové lahve.

Chicco Elektrický sterilizátor 2v1
1 249 Kč 1 229 Kč

Chicco Elektrický sterilizátor 2v1 pro rychlou a efektivní sterilizaci. Vejde se do něj až 6 lahví s příslušenstvím (možné využít i kompaktní verzi pro 2 lahve nebo odsávačku. Ničí 99,9% bakterií, je kompatibilní s výrobky od Chicca i jiných značek.

Chicco Vařič parní Easy Meal
2 699 Kč 2 199 Kč

Parní vařič Easy Meal od značky Chicco vám v mnohém usnadní přípravu zdravých jídel pro vaše nejmenší. Praktický struhák pokrájí všechnu zeleninu a ovoce přímo do varné misky, a tím ušetří čas i s úklidem.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Sterilizátory a ohřívače kojeneckých lahví.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Sterilizátory a ohřívače kojeneckých lahví výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Sterilizátory a ohřívače kojeneckých lahví akce.