AGRO CS FLORIA Substrát pro okrasné rostliny 75 L
229 Kč

FLORIA Substrát pro okrasné rostliny je vysoce kvalitní substrát určený pro všechny druhy rostlin pěstovaných v pěstebních nádobách a ve volné půdě. Díky svému složení splňuje nejvyšší nároky při pěstování všech druhů okrasných rostlin.

ICL Landscaper Pro® Pro Flora 15 Kg
1 590 Kč

Landscaper Pro® Pro Flora 15–9–11+3MgO Hnojivo Landscaper Pro® Flora vychází z renomované technologie Osmocote od společnosti ICL Specialty Fertillizers a bylo speciálně vyvinuto pro ošetření obrub, keřů, stromů, kontejnerů, rostlin v nádobách či závěsných košících.

ICL Landscaper Pro® Full Season 15 Kg
1 390 Kč

CELOSEZÓNNÍ HNOJIVO Landscaper Pro® Full Season 27–5–5+2MgO Hnojivo s řízeným uvolňováním, které poskytuje živiny v průběhu celé sezóny. Určeno pro vyvážený růst trávníku a dobrou tvorbu kořenů. Trávníky budou odolné vůči plevelům a mechu. Přídavek hořčíku zajišťuje sytější zabarvení.

TerraCottem Universal 5 kg
2 490 Kč

Technologie půdního kondicioneru TerraCottem Půdní kondicionery TerraCottem jsou patentovanou směsí více jak dvaceti složek různých skupin, které napomáhají procesu růstu rostlin synergetickou cestou: Růstové prekurzory hrají důležitou roli při počáteční fázi růstu rostlin.

ICL Landscaper Pro® Stress Control 15 Kg
1 190 Kč

Landscaper Pro® Stress Control 16–5–22 Landscaper Pro® Stress Control je hnojivo s dobou působení 2–3 měsíce, které umožňuje rostlinám překonat nepříznivé klimatické podmínky. Posiluje buňky rostlin a zvyšuje v nich obsah živin.

Ceramicus Perlit expandovaný 125 l
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přírodní materiál vhodný pro výsev a zakořeňování mladých rostlin. Balení: 125 l.

AGRO CS FLORIA Hydrogel 200 g
179 Kč

FLORIA Hydrogel je speciální práškový koncentrát s vysokou absorpční schopností. Zvyšuje zadržování využitelné vody v půdě nebo substrátu a tím snižuje frekvenci zavlažování. Po obalení kořenů částicemi Hydrogelu jsou kořeny dostatečně zásobeny vodou.

AGRO CS Trávníkový substrát 50 L
149 Kč

AGRO Trávníkový substrát slouží především pro zlepšení kvality půdy před založením trávníku, dále pro překrývání trávníku během vegetace a výborných výsledků dosahuje při regeneraci poškozených míst.

AGRO CS Garden Boom Piniová kůra 40-60 mm 65l
428 Kč

AGRO Garden Boom Piniová kůra pochází z oblasti Biskajského zálivu. Hlavním zdroje se nachází na území Francie, Portugalska i Španělska. Piniová kůra se získává z Pinus maritima–Přímořské borovice. Takto získaná piniová kůra je velice ceněna pro svou vysokou životnost a špičkové dekorační účely.

ICL Universol 18-11-18+2,5MgO+TE Modrý 25 Kg
1 690 Kč

Vyvážené hnojivo pro použití na zakořeněné rostliny. Hnojivo zabezpečí růst a zdravý vývoj rostlin. Vyrovnaný poměr N : K pro univerzální použití během sezóny Hnojiva jsou vyvinuta na míru tak, aby optimalizovala růst vašich rostlin.

AGRO CS Substrát pro okrasné dřeviny - více velikostí
79 Kč

AGRO Substrát pro okrasné dřeviny je vynikajícím základem pro výsadbu dřevin. Je vyváženou směsí přírodních surovin – rašelina, vyzrálý kůrový humus a výživové složky tvoří úrodný komplex pro výsadbu dřevin.

ICL Landscaper Pro® Pre-Winter 15 Kg
1 190 Kč

Landscaper Pro® Pre-Winter 14–5–21+2MgO Landscaper Pro Pre-Winter obsahuje dusík s řízeným uvolňováním, který je k dispozici pouze v podmínkách příznivých pro růst. Pomáhá tak připravit rostliny na období zátěže v zimních měsících.

ICL Landscaper Pro® New Grass 15 Kg
1 190 Kč

Landscaper Pro® New Grass 20–20–8 Ideální hnojivo pro použití při zakládání trávníků či přesevech. Technologie obalování Poly-S řídí uvolňování dusíku, který zajišťuje vyvážený růst a dobrý vývoj kořenů. Rovněž vysoký obsah fosforu podporuje tvorbu kořenů.

AGRO CS Substrát pro rajčata, papriky a okurky 40 + 5 l ZDARMA
145 Kč

AGRO Substrát pro rajčata, papriky a okurky je směsí rašeliny a kvalitního vyzrálého kůrového humusu. Obsahuje dolomitický vápenec, základní živiny a stopové prvky. Používejte pro pěstování rajčat, paprik a okurek v nádobách i v záhonu (obohacení půdy substrátem).

AGRO CS Zahradnický substrát - více velikostí
69 Kč

AGRO Zahradnický substrát s aktivním humusem je vynikající pro výsadbu a pěstování květin, zeleniny, okrasných keřů, ovocných stromů i mobilní zeleně, a to ve skleníku, na záhoně, zahradě a v mobilních kontejnerech. Substrát obsahuje hnojivo na 6 týdnů a komplex živin pro vitalitu rostlin.

ICL Landscaper Pro® Shade Special 15 Kg
990 Kč

Landscaper Pro® Shade Special 11–5–5+8Fe Přípravek Shade Special byl speciálně vyvinut pro trávníky, kterým se nedostává slunečního svitu. Po aplikaci půda zadržuje živiny a rostliny jimi zásobuje postupně v průběhu šesti týdnů. Trávník se po zimě snáze obnovuje.

AGRO CS Substrát pro výsev a množení - více velikostí
30 Kč 29 Kč

AGRO Substrát pro výsev a množení s aktivátorem zakořeňování zajišťuje výborné podmínky pro rovnoměrné vzcházení semen, zakořeňování řízků a dobrý růst mladých sazeniček. Substrát udržuje kyprost a vzdušnost výsevní plochy a má speciální jemnou strukturu podporující zdravý růst křehkých výhonků.

AGRO CS Substrát pro pokojové rostliny - více velikostí
49 Kč

AGRO Substrát pro pokojové rostliny svým složením poskytuje výborné podmínky pokojovým květinám. Substrát je směsí kvalitní rašeliny s vysokým podílem vláknitých druhů a jemného kůrového humusu. Pokojovým rostlinám dodává živiny a stopové prvky ve vyváženém poměru.

AGRO CS Substrát pro borůvky a brusinky 40 + 5 L ZDARMA
145 Kč

AGRO Substrát pro borůvky a brusinky je vyroben z rašeliny a kvalitního vyzrálého kůrového humusu. Má nízkou hodnotu pH, tedy je ideální pro pěstování borůvek, brusinek a dalších kyselomilných rostlin (jako např. azalky, rododendrony, vřesy apod.).

AGRO CS Substrát pro růže 50 L
149 Kč

AGRO Substrát pro růže je speciálně vyvinut pro výsadbu a pěstování růží. Zajišťuje růžím tvorbu bohatého kořenového systému, jeho provzdušnění a tím dobré zásobování živinami, což vede k bohatému nasazení květů a má vliv na jejich velikost a plnost.

AGRO CS FLORIA Substrát na rajčata a papriky OTOČ A SÁZEJ 40 l
169 Kč

FLORIA Substrát pro rajčata a papriky je ideální pro pěstování všech druhů rajčat, paprik nebo jiné zeleniny přímo v obalu. Svým jedinečným složením vytváří rostlinám dokonalé podmínky pro jejich zdravý růst a bohatý rozvoj kořenů.

AGRO CS FLORIA substrát pro středomořské rostliny 50 L
225 Kč

FLORIA Substrát pro středomořské rostliny vyniká svým unikátním složením. Obsahuje rašelinu, pemzu pro zachování vzdušnosti substrátu, liadrain regulující vlhkost v kořenovém prostoru, křemičitý písek zvyšující propustnost a AQUA Cell ke snížení spotřeby vody.

AGRO CS NATURA Substrát pro celou zahradu - více velikostí
99 Kč

Agro NATURA Substrát pro celou zahradu je unikátní jemný substrát pro pěstování BIO ovoce a BIO zeleniny v nádobách i ve volné půdě. Je vhodný pro přesazování sazenic jahod, zeleniny a květin, na výsadbu ovocných stromů a keřů. Vyniká svojí vzdušnou strukturou pro urychlení růstu kořenů.

AGRO CS Substrát pro orchideje 5 L
55 Kč

AGRO Substrát pro orchideje výborně splňuje nároky těchto rostlin zejména na vzdušnost kořenového systému a vyrovnanou potřebu živin a stopových prvků. Výsledkem je bujnější a zdravější růst orchidejí.

AGRO CS NATURA Substrát pro jahody a drobné ovoce 50 l
179 Kč

NATURA Substrát pro jahody a drobné ovoce je jemný přírodní substrát, se startovací dávkou organického hnojiva na 3 – 4 týdny. Vyznačuje se vysokou nasáklivostí a následně schopností výborného zásobování rostlin vodou. Optimální provzdušnění potřebné k urychlení růstu kořenů.

AGRO CS FLORIA Substrát pro zelené rostliny a palmy
109 Kč

FLORIA Substrát pro zelené rostliny a palmy je ideálně namíchaný substrát určený pro pěstování pokojových a terasových rostlin okrasných listem (palem, fíkusů, monster apod.). Obsahuje kokosová vlákna pro dlouhou životnost a perlit s vynikajícími sorpčními vlastnostmi.

AGRO CS FLORIA Substrát do samozavlažovacích truhlíků 20 L
109 Kč

FLORIA Substrát do samozavlažovacích truhlíků je ideální pro všechny druhy kvetoucích balkónových rostlin pěstovaných v samozavlažovacích nádobách. Substrát splňuje nejvyšší nároky při pěstování těchto rostlin.

AGRO CS Substrát na řízkování 10 L
59 Kč

AGRO Substrát na řízkování je ideální volbou pro vegetativní množení rostlin, tedy množení řízkováním. Je vzdušnou směsí vybraných rašelin a křemičitého písku s jemnou strukturou a obsahuje nižší dávky živin a stopových prvků, aby bylo zajištěno rovnoměrné zakořeňování řízků a vzcházení semen.

AGRO CS Zahradnický kompost 50 L
139 Kč

AGRO Zahradnický kompost s vysokým obsahem humusu je 100% přírodní materiál sloužící k základnímu hnojení venkovních záhonů, do skleníků a při výsadbě okrasných ovocných stromů. Dodává půdě živiny a organickou hmotu a tvoří tak úrodnější a kypřejší půdu.

AGRO CS FLORIA substrát pro kyselomilné rostliny 50 L
225 Kč

FLORIA Substrát pro kyselomilné rostliny je vyroben z rašeliny, kokosového vlakna pro dlouhou životnost a je obohacený živinami. Použití toho ideálně namíchaného substrátu je vhodné na všechny kyselomilné rostliny. Vyniká výbornou propustností, zajistí tak dostatek vzduchu kořenům rostlin.

AGRO CS Substrát pro muškáty - více velikostí
72 Kč

AGRO Substrát pro muškáty a jiné balkónové květiny je speciálně vyvinut pro potřeby pěstování balkónových rostlin, které potřebují k růstu a bohatému kvetení vysokou dávku živin. Výborně se v něm pěstují pelargonie, petunie, verbeny, lobelky, begonie, fuchsie, bidens a další balkonové rostliny.

AGRO CS Substrát pro vodní rostliny 20 L
96 Kč

AGRO Substrát pro vodní rostliny je speciálně vyvinut pro pěstování rostlin ve vodním a bahenním prostředí. Substrát obsahuje všechny hlavní i stopové živiny ve směsi s kvalitním kompostem a pískem.

AGRO CS NATURA Substrát pro rajčata, okurky a papriky 50 l
179 Kč

NATURA Substrát pro rajčata, okurky a papriky je jemný přírodní substrát, se startovací dávkou organického hnojiva na 3 – 4 týdny. Je vhodný pro pěstování BIO zeleniny v nádobách i volné půdě. Optimální provzdušnění potřebné k urychlení růstu kořenů.

AGRO CS FLORIA Substrát pro orchideje 3 l
69 Kč

FLORIA Substrát pro orchideje je vysoce hodnotný substrát pro pěstování orchidejí a ostatních epifyticky rostoucích rostlin. Vzdušná struktura substrátu na orchideje (AIR UP) zajistí dostatečný přísun vzduchu ke kořenům orchidejí a tím vytvoří ideální podmínky pro zdravý růst a bohatší kvetení.

AGRO CS Rašelina - více velikostí
49 Kč

AGRO Rašelina je vysoce kvalitní čistě přírodní organická hmota bez přísad, upravená pouze tříděním na střední zrnitost. Podporuje dobrý růst rostlin, bohatou tvorbu kořenů a květů. Používá se na všeobecné zlepšení zahradní půdy, k jejímu prokypření, vylehčení, provzdušnění a úpravě pH.

AGRO CS Perlit 3 L

AGRO CS Perlit 3 L

Hodnocení: 4,6
35 Kč

AGRO Perlit je přírodní materiál vhodný pro výsev a zakořeňování mladých rostlin. Perlit provzdušňuje substráty, stabilizuje vlhkost v půdě, zlepšuje využívání hnojiv a přispívá k dobré kondici pěstovaných rostlin.

AGRO CS Substrát pro bonsaje 2 L
29 Kč

AGRO Substrát pro bonsaje je je primárně určen pro pro přesazování a pěstování všech druhů bonsají. Jehličnaté, listnaté, pokojové i venkovní bonsaje potřebují substrát se správným poměrem živin a dobrou propustností pro vodu a vzduch.

AGRO CS FLORIA Zahradnický substrát s mykorhizou 50 L
225 Kč

FLORIA Zahradnický substrát s mykorhizou je obohacen o vybrané druhy mykorhizních hub, které zajišťují rostlinám celou řadu výhod, jako je lepší a vyrovnaný růst, bohatší a zdravější kořenový systém, vyšší nasazení květů a plodů a dlouhodobější kvetení.

AGRO CS Substrát pro jahody 40 + 5 l ZDARMA
145 Kč

AGRO Substrát pro jahody je vyroben z rašeliny a kvalitního vyzrálého kůrového humusu. Svým složením je velmi vhodný pro jahody a ostatní drobné ovoce, kromě kyselomilných rostlin (např. borůvky). Lze jej použít pro pěstování na záhonech i v nádobách.

AGRO CS Substrát pro rododendrony a azalky - více velikostí
93 Kč 79 Kč

AGRO Substrát pro rododendrony, azalky a další kyselomilné rostliny je speciálně určen pro rostliny, které potřebují pro zdravý růst kyselejší prostředí. Vytváří ideální podmínky nejen pro azalky a rododendrony, ale také pro kanadské borůvky, hortenzie, vřesy a další rostliny, citlivé na pH půdy.

AGRO CS NATURA Substrát pro borůvky a brusinky 50 L
179 Kč

NATURA Substrát pro borůvky a brusinky je jemný přírodní substrát pro kyselomilné rostliny. Optimální provzdušnění potřebné k urychlení růstu kořenů. Je k použití pro všechny druhy borůvek, brusinek, brusnic; muchovník apod. Lze využít i pro výsadbu okrasných kyselomilných rostlin.

AGRO CS Substrát pro palmy 20 L
95 Kč

AGRO Substrát pro palmy a zelené rostliny svým složením a přidaným účinným hnojivem podporuje zdravý růst pokojových rostlin, u nichž je rozhodující kvalita a barva listů. Přesazujte do něho palmy, fíkusy, filodendrony, monstery, zelence, peperómie, voděnky, juky, dracény, asparágusy a další.

AGRO CS Substrát pro surfinie 40 + 5 l zdarma
149 Kč

AGRO Substrát pro surfinie je speciálně určen pro řízkování, přesazování a pěstování surfinií. Výsledkem je zdravý růst a bohaté nasazení květů. Obsahuje vybrané druhy rašelin, kvalitní vyzrálý kůrový humus a jíl zabraňující vyplavování živin.

AGRO CS FLORIA Substrát pro jahody 40 l OTOČ A SÁZEJ
176 Kč

FLORIA Substrát pro jahody je určen pro jarní výsadbu jahodníků libovolných odrůd, které plodí již v prvním roce. Díky tomuto substrátu „OTOČ A SÁZEJ“ si nyní můžete vypěstovat své vlastní jahody, aniž byste k tomu potřebovali vlastnit zahrádku

AGRO CS Garden Boom INTERIOR SUBSTRATE 12 l
261 Kč

Garden Boom INTERIOR SUBSTRATE – interiérový substrát pro samozavlažovací květináče je určený pro interiérovou zeleň v samozavlažovacích nádobách, včetně možnosti použití pro hydroponické pěstování rostlin. Je vyroben z pemzy, expandovaných jílových minerálů a zeolitu.

AGRO CS Substrát na hroby 20 L
69 Kč

AGRO Substrát na hroby je určený k výsadbě letniček, dvouletek i trvalek (viola, salvia, begonia, tagetes,…). Díky přirozené decentní černé barvě je vhodný na osazování pietních míst, kde dotváří smuteční vzhled a pietní náladu.

ICL Universol 23-06-10+2,7MgO+TE Zelený 25 Kg
1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Výrobek lze použít pokud je růst hlavním cílem. Aplikace je měsíční na začátku cyklu plodin, těsně po Universol žlutá (vysoký obsah fosfátů). Pro vyšší růst plodin může být přípravek používán po delší dobu. Ideální rovnováho dusičnanu amonného a dusíku pro střední či dlouhodobý horizont.

Zahradnické substráty

Zahradnický substrát je určen k pěstování zeleniny i květin v zahradách, na záhonech, ve sklenících i na balkonech. Jaké druhy substrátu jsou k dostání a kolik ho budete potřebovat?

  Výhody a nevýhody:

  + vysoká nasákavost - vyšší podíl soli (některé druhy rostlin jsou na sůl citlivé)
 • Zahradní rašelina

Přírodní rašelina bez přísad je vhodná k prokypření a zlehčení zahradních půd.

 • Substrát pro výsev a množení

Kombinace rašeliny, kůrového humusu a dalších živin je určena k výsevu a efektivnímu množení rostlin.

 • Substrát pro pokojové rostliny

Substráty s vyváženým obsahem živin a humusu jsou ideální pro pěstování pokojových rostlin.

 • Substrát pro muškáty

Speciální substráty s upraveným pH podporující zdravý růst muškátů a dalších balkonových květin.

 • Kokosový substrát

Substrát s příměsí kokosového vlákna vyniká vzdušností, dobře zadržuje vodu a kyslík. Obsahuje houbu Trichoderma, která je zásadní pro odolnost kořenového systému.

 • Trávníkový substrát

Substrát vhodný pro výsev trávníků, podporuje klíčení a udržuje potřebné živiny pro růst trávníku.

Jak velké balení substrátu pořídit?

 • Zahradnický substrát 70 l – pokryje plochu až 8 m²
 • Zahradnický substrát 250 l – vystačí přibližně na 30 m² plochy, po spotřebě cca 8 l na m²
 • Zahradnický substrát 1 000 l – vystačí na plochu až 125 m² dle výšky posypu

K podpoře růstu se hodí kvalitní hnojiva.

K potlačení růstu plevelů a dekoraci slouží mulčovací a dekorační kůra.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Substráty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Substráty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Substráty akce.