Bohatá zahrada Hnojivo na muškáty a jiné balkónové rostliny
99 Kč

Jihočeské hnojivo je řada granulovaných organo-minerálních hnojiv, která jsou ideálním zdrojem organických látek a živin, nezbytných k harmonickému vývoji a zdravému růstu rostlin. Vyznačují se vyššími obsahy živin v optimálním poměru. Rostliny ošetřené tímto hnojivem rostou intenzivněji, jsou sytěji zabarvené a mají větší vitalitu.

Bohatá zahrada Hnojivo na plodovou zeleninu
110 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Organo-minerální hnojivo určené pro výživu rajčat, paprik, okurek a dalších druhů plodové zeleniny. Balení obsahuje 2,6 kg hnojiva, což vystačí cca na 52 m2 záhonů.

Bohatá zahrada Kravský hnůj 20kg
549 Kč 445 Kč

Čistě přírodní hnojivo pro zajištění vysoké úrodnosti půdy. Vyživování zeleniny (rajčat, paprik a okurek, celeru, aj.) i okrasných zahradních rostlin.

Bohatá zahrada Cererit 20kg
590 Kč 529 Kč

Tradiční bezchloridové hnojivo určené k výživě ovoce, zeleniny, chmele a okrasných rostlin. Komplexní hnojivo, které patří mezi nejpoužívanější mezi zahrádkáři.

AGRO CS AGRO FLORIA Travin 20 kg
1 599 Kč

ZVÝHODNĚNÉ BALENÍ: 1×20 kg Travin+dárek ZDARMA Mech stop 3 kg TRAVIN hnojivo na trávníky s účinkem proti plevelům představuje moderní způsob likvidace plevelů. Přípravek se jednoduše aplikuje přímo do trávníku, kde likviduje dvouděložné plevele a současně významně vyživuje trávník.

AGRO CS Garden Boom Autumn 14-00-28+3MgO 15kg
1 069 Kč

AGRO Garden Boom AUTUMN je hnojivo primárně určené pro podzimní měsíce s technologií XCU. Poměr živin slouží pro přípravu trávníku na zimní období, kde trávník lépe odolává stresovým podmínkám.

Forestina Vápno dusíkaté 25kg
1 640 Kč 1 360 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dusíkaté hnojivo s obsahem dusíku pro nárůst zelené hmoty a obsahem vápníku, který snižuje kyselost půdy. Balení: 25 kg.

ICL ProTurf- PODZIM 25 Kg- 12-5-20+2CaO+2MgO
1 290 Kč

ProTurf- PODZIM 12–5–20+2CaO+2MgO ProTurf je hnojivo s pomalým uvolňováním živin s mini granulemi, bohaté na polyhalit. Jedná se o unikátní zdroj draslíku, hořčíku, vápníku a síry zajišťující zdravý a odolný trávník. Část dusíku je v obalované formě využívající technologii Poly-S.

Landscaper - Trávníkové hnojivo s účinkem proti plevelům
1 615 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Trávníkové hnojivo s herbicidním účinkem proti dvouděložným plevelům v trávnících. Velmi dobře potírá typické plevele trávníků, jako je řebříček obecný, kokoška pastuší tobolka, rožce a truskavec ptačí, dostatečně potom sedmikrásku, druhy jitrocele, plazivé pryskyřníky, pampelišku a jetel plazivý.

ICL Osmocote Pro 5-6M 25kg 19-9-10+2MgO+TE
2 650 Kč

Osmocote Pro 5–6M má velmi rovnoměrné uvolňování živin díky unikátní technologii polymerového obalu od společnosti ICL Specialty Fertilizers. Je ideální pro použití s vodorozpustnými hnojivy. Při použití vodorozpůstných hnojiv použijte nižší doporučené dávkování.

AGRO CS Dusíkaté vápno - více velikostí
225 Kč

Agro Dusíkaté vápno je dusíkaté hnojivo s obsahem dusíku pro nárůst zelené hmoty a obsahem vápníku, který snižuje kyselost půdy. Hnojivo díky svému složení desinfikuje půdu a tím ničí zárodky chorob, škůdců i semena plevelů.

AGRO CS FLORIA Travin 8 kg
759 Kč

BALENÍ: 8 kg TRAVIN hnojivo na trávníky s účinkem proti plevelům představuje moderní způsob likvidace plevelů. Přípravek se jednoduše aplikuje přímo do trávníku, kde likviduje dvouděložné plevele a současně významně vyživuje trávník.

Bohatá zahrada Kravský hnůj 10kg
289 Kč 209 Kč

Čistě přírodní hnojivo pro zajištění vysoké úrodnosti půdy. Vyživování zeleniny (rajčat, paprik a okurek, celeru, aj.) i okrasných zahradních rostlin.

Substral Hnojivo Osmocote pro zahradu 1,5 kg
399 Kč 309 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hnojivo Osmocote pro všechny zahradní, balkónové i domovní rostliny, okrasné keře, stromky i zeleninu. Působí až 6 měsíců.

Forestina Hoštické NPK s guánem 8 kg
344 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čistě přírodní organické NPK hnojivo s guánem k univerzálnímu použití v celé zahradě. Balení: 8kg

Forestina Hoštické NPK s guánem 25 kg
819 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čistě přírodní organické hnojivo bez přídavku průmyslově vyráběných složek k univerzálnímu použití. Balení: 25kg

AGRO CS Cererit Hobby Podzim 5 kg
235 Kč

AGRO Cererit Podzim je oblíbené české hnojivo v granulované podobě, s vysokým obsahem draslíku, hořčíku a síry. Toto minerální hnojivo je vhodné pro podzimní přihnojení všech rostlin na zahradě. Zvyšuje odolnost proti vymrzání a podporuje vyzrávání plodů.

AGRO CS FLORIA trávníkové hnojivo proti krtkům 7,5 kg
435 Kč

FLORIA Trávníkové hnojivo s odpuzujícím účinkem proti krtkům je vynikajícím prostředkem, jak docílit trávník bez krtinců. Obsahuje všechny základní živiny a je navíc doplněno o hořčík, železo pro sytě zelené vybarvení trávníku a zeolit.

Forestina Hnojivo NPK 10-10-10 25 kg
689 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Minerální granulované hnojivo k základnímu hnojení před setím či sázením plodin. Balení: 25 kg.

AGRO CS FLORIA Travin 4 kg

AGRO CS FLORIA Travin 4 kg

Hodnocení: 4,8
399 Kč

BALENÍ: 4 kg Travin TRAVIN hnojivo na trávníky s účinkem proti plevelům představuje moderní způsob likvidace plevelů. Přípravek se jednoduše aplikuje přímo do trávníku, kde likviduje dvouděložné plevele a současně významně vyživuje trávník.

AGRO CS Hnojivo pro okrasné dřeviny - více velikostí
579 Kč

Agro Hnojivo pro okrasné dřeviny je minerální granulované hnojivo s vyšším obsahem draslíku, který podporuje vyzrávání rostlinných pletiv a vyšším obsahem hořčíku, který zlepšuje vybarvení dřevin. Hnojivo se používá k hnojení okrasných keřů, stromů, živých plotů – listnatých i jehličnatých.

Bohatá zahrada Trávníkové hnojivo 5kg
189 Kč 135 Kč

Granulované hnojivo na trávníky obsahuje základní živiny (dusík, fosfor, draslík) a navíc i hořčík a železo, které potlačuje výskyt plevele. Celosezónní použití.

Bohatá zahrada Jihočeské hnojivo na rododendrony a azalky, 2 kg + 30 % zdarma (1202016)
124 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jihočeské hnojivo je řada granulovaných organo-minerálních hnojiv, která jsou ideálním zdrojem organických látek a živin, nezbytných k harmonickému vývoji a zdravému růstu rostlin. Vyznačují se vyššími obsahy živin v optimálním poměru. Rostliny ošetřené tímto hnojivem rostou intenzivněji, jsou sytěji zabarvené a mají větší vitalitu.

weiki Probiotika pro pokojovky
245 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Probiotický elixír z přátelských bakterií, který pokojovým rostlinám dodá sílu, zdraví a vitalitu. Díky probiotikům weiki se vaše pokojovky lépe smíří s omezeným prostorem, protože vyžadují méně vody i hnojení, dokáží z půdy dostat maximum živin. Budou také více růst i kvést.

Forestina Přípravek proti mechu 10 kg
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Speciální organicko-minerální prostředek je určen k údržbě trávníků s nežádoucím výskytem mechu. Balení: 10 kg.

AGRO CS Kapalné hnojivo podzim 1 L
59 Kč

Agro PODZIM je kapalné podzimní hnojivo, které svým nízkým obsahem dusíku a vysokým obsahem draslíku ukončí bujný růst rostlin a zajistí jim vyzrávání pletiv před zimou. Rostliny budou mít zdravý vzhled a dobrou kondici. Zároveň zlepší jejich přezimování a sníží riziko jejich vymrzání.

Subio Bakterie do KOMPOSTU OxyGenAtor
160 Kč

URYCHLOVAČ KOMPOSTU

Ekologická směs mikrobiogických kultur, která rozkládá veškerý organický původ, který je rostlinného původu.

Určeno pro zahrádkáře. Urychluje rozklad trávy, listí a dalšího organického materiálu.

Snižuje objem kompostovaného materiálu. Nepoškozuje životní prostředí!

Bohatá zahrada Hnojivo na jehličnany a jiné okrasné keře
119 Kč

Rostliny rostou po aplikaci intenzivněji, jsou sytě zbarvené a vitální. Hnojivo je granulované a jedná se o ideální zdroj organických látek a živin. Obsahuje lignohumát, guáno a fermentovaný slepičí trus. Balení o hmotnosti 2,6 kg vystačí na plochu cca 22 – 52 m2.

Forestina EXPERT proti mechu 5 kg
264 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Speciální minerální hnojivo s profesionálním účinkem proti mechu je určeno k údržbě všech druhů trávníků. Balení: 5 kg.

AGRO CS Kristalon Podzim 0,5 kg
99 Kč

KRISTALON Podzim je speciální krystalické, vodorozpustné ES hnojivo, které díky vysokému obsahu draslíku podporuje lepší vyzrávání pletiv a bezproblémové přezimování rostlin, chrání před vymrzáním.

Bohatá zahrada Hnojivo na růže a trvalky
129 Kč

Granulované organo-minerální hnojivo je ideálním zdrojem organických látek a živin, nezbytných k harmonickému vývoji a zdravému růstu rostlin. Rostliny ošetřené tímto hnojivem rostou intenzivněji, jsou sytěji zabarvené a mají vetší vitalitu.

Forestina Hnůj kravský 10 kg
319 Kč 260 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kravský hnůj je čistě přírodní, organické hnojivo pro univerzální použití v celé zahradě. Balení: 10kg.

Forestina Hoštické npk hnojivo s guánem podzimní
217 Kč

Čistě přírodní podzimní NPK s guánem splňuje všechny požadavky na ekologickou výživu rostlin a pěstování „zdravé“ zeleniny a ovoce bez zatížení půdy chemickými sloučeninami.

AGRO CS Zahradnické hnojivo - více velikostí
199 Kč

AGRO Zahradnické hnojivo je univerzální bezchloridové granulované organominerální hnojivo. Obsahuje vysoké dávky živin ve formě okamžitě přijatelné pro rostliny a živiny pozvolna působící až 2 měsíce. Použití hnojiva je vhodné pro celou zahradu.

AGRO CS Urychlovač kompostů 1 L
129 Kč

AGRO Urychlovač kompostu je kompostovací preparát na bázi přírodních užitečných mikroorganismů. Používá se pro zahájení a urychlení kompostovacího procesu všech organických odpadů ze zahrady jako je kompostování posečené trávy nebo listí a vybraného kuchyňského a dalšího bioodpadu.

AGRO CS Mech-stop - více velikostí
219 Kč

AGRO Mech-stop je velmi účinný přípravek pro likvidaci mechu v trávníku s hnojivým účinkem. Působením přípravku proti mechu dochází k zaschnutí mechového porostu v trávníku. Následně mech snadno odstraníte z travního porostu.

Hnojiva a urychlovače kompostu

Hnojiva a urychlovače kompostu pro vaši zahradu vybírejte na Mall.cz. Nabízíme trávníková hnojiva pro všechny druhy trávníků, urychlovače hnojení i urychlovače kompostů.

→ Pokud potřebujete založit nebo obnovit trávník, nabízíme kvalitní osiva.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hnojiva a urychlovače kompostu.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hnojiva a urychlovače kompostu výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hnojiva a urychlovače kompostu akce.