Teploměr bezkontaktní HeTaiDa HTD8813
1 990 Kč 1 490 Kč

Bezkontaktní teploměr ideální na měření teploty dětem disponuje přehledným displejem, který v případě zvýšených teplot změní barvu. Teploměr je také vybaven praktickou funkcí automatického vypnutí po zhruba 18 vteřinách nečinnosti.

iHealth PT3 - bezkontaktní teploměr
1 799 Kč

PT3 – bezkontaktní teploměr od značky iHealth je spolehlivým pomocníkem pro měření tělesné teploty, kterou změří už za 1 vteřinu. Díky infračervené technologii lze teplotu měřit bezkontaktně a omezit tak šíření virů. Vibrace upozorní na naměřenou teplotu a děťátko tak nemusíte v noci budit.

Berrcom Bezkontaktní teploměr JXB-178
2 090 Kč 1 649 Kč

Bezkontaktní teploměr Berrcom 6v1 na měření teploty těla, povrchu a okolí je vybaven funkcí paměti až 32 měření, automatického vypnutí a 3 možností barevného podsvícení v případě vyšších teplot. Výhodou je dlouhodobá životnost více než 100.000 měření.

YOUNGME Bezkontaktní teploměr UC-03A-17%
2 290 Kč 1 890 Kč

Akce

Bezkontaktní teploměr YOUNGME® s vysokou přesností a snadnou a rychlou obsluhou. Zvukový alarm upozorní na zvýšenou teplotu, paměť na 32 měření.

Thermometer Model 306

Thermometer Model 306

Hodnocení: 3,9
2 499 Kč 1 899 Kč

Bezkontaktní teploměr Model 306 změří teplotu do 1 vteřiny. Je vybaven funkcí paměti až 10 měření, indikací slabé baterie i automatického vypnutí do 1 minuty.

Microlife NC 200 bezkontaktní teploměr
1 399 Kč

Pokrokový bezkontaktní teploměr značky Microlife zajistí spolehlivé měření teploty. Velký displej s datem i časem spolu s barevným podsvícením displeje přispěje ke snadné manipulaci během provozu.

CLOC SK-T008 Profesionální bezkontaktní čelový infra teploměr
2 590 Kč 1 849 Kč

Bezkontaktní teploměr CLOC SK-T008 je vybaven funkcí paměti posledních 32 měření, které snadno zkontrolujete na přehledném displeji. Teploměr měří kromě tělesné teploty i teplotu povrchů v rozmezí 5 – 105 °C.

Microlife NC 150 čelový bezkontaktní teploměr
1 299 Kč

IR NC 150 čelový bezkontaktní teploměr od značky Microlife je vysoce kvalitní výrobek využívající moderní technologie a byl klinicky testovaný podle mezinárodních norem. Teploměr je ideální na měření teploty druhé osoby.

HeTaiDa Thermometer  Model 8816C
1 190 Kč

Novinka

Bezkontaktní teploměr Model 8816C značky OEM vám usnadní měření teploty nejen u dětí. Pohodlné a přesné změření teploty nebylo nikdy snažší. Jediným stisknutím tlačítka můžete změřit teplotu osoby případně objektu. Stačí model namířit na čelo osoby a stisknout tlačítko Scan.

PexiMED Digitální teploměr ECT-1 s alarmem
99 Kč

Spolehlivý digitální teploměr značky pexiMED je dodáván s cestovním pouzdrem. Teploměr disponuje funkcí upozornění na zvýšenou teplotu, automatickým vypnutím i pamětí posledního měření.

Geratherm Rapid

Geratherm Rapid

Hodnocení: 4,1
259 Kč 189 Kč

Extra rychlý a přesný digitální teploměr Geratherm Rapid, který změří teplotu dětí i dospělých během 9 vteřin. Teploměr je díky pozlacenému čidlu antialergický, má akustický alarm v případě horečky, funkci automatického vypnutí, velký LCD displej, ohebný konec a je voděodolný. Automaticky ukládá poslední naměřenou hodnotu do paměti teploměru.

Infračervený bezkontaktní teploměr
1 349 Kč

Novinka

Infračervený bezkontaktní teploměr je vhodný jak pro měření lidské tělesné teploty, tak pro měření teploty povrchů pokrmů či vody. Již nemusíte své dítě budit ze spánku, stačí teploměr přiložit a naměřená teplota se vám ukáže na podsvíceném LED displeji.

DBB Remond Sada dvou teploměrů-15%
399 Kč 339 Kč

Akce

Spolehlivý sada dvou lékařských teploměrů na doma i na cesty. Přehledný digitální displej vás informuje o teplotě celé rodiny a pro nejmenší je tu dudlíkový teploměr. Rychlé pohodlné měření do 10 vteřin.

DBB Remond Dětský lékařský teploměr-15%
259 Kč 219 Kč

Akce

Spolehlivý teploměr na doma i na cesty. Přehledný digitální displej vás informuje o teplotě vašeho dítka nebo i o vaší, když se necítíte dobře. Rychlé měření do 10 vteřin s měkkou a flexibilní špičkou.

InnoGIO infračervený teploměr GIO Simply GIO500
1 590 Kč

Infračervený, bezdotykový teploměr s pamětí na 31 naměřených hodnot. Díky svému citlivému senzoru umožňuje rychlé a přesné změření tělesné teploty i teploty předmětu.

Famidoc FDIR-V22 Bezkontaktní čelní teploměr 2v1
1 990 Kč 1 690 Kč

Certifikovaný zdravotnický prostředek! Bezkontaktní čelní teploměr 2v1: Měří tělesnou teplotu na čele a teplotu povrchu objektů Vysoce přesné a opakovatelné výsledky Jednovteřinové měření Vypínatelný zvukový signál Podsvícený displej s barevným rozlišením teploty:

Teploměr bezkontaktní Bokang BK8005
1 299 Kč

Bezkontaktní infračervený teploměr BK-8005 usnadní měření tělesné teploty u dětí i dospělých. Měření je přesné, snadné, rychlé a hygienické (bez dotyku). Přístroj uchová až 32 měření, má podsvícený displej a praktický tvar zaručuje pohodlné měření. .

TrueLife Bezkontaktní teploměr TrueLife Care Q7
2 039 Kč 1 427 Kč

Bezkontaktní teploměr TrueLife Care Q7. Využívá technologie infračerveného záření a dosahuje tak během okamžiku velmi přesných výsledků. Teploměr stačí přiblížit k předmětu a do jedné sekundy získáte výsledek měření. přesnost měření až 0,2 °C podsvícený displej výsledek měření do 1 sekundy až 40.

Microlife Cloc SK-T008 Profesionální bezkontaktní infra teploměr
2 590 Kč

Cloc SK-T008 Profesionální bezkontaktní infra teploměr pro měření přesnější teploty bez dotyku s měřeným objektem. Umožňuje měření bez rušení spícího détěte. Měří i povrchovou teplotu předmětů, koupel, dětskou stravu a teplotu v místnosti. Okamžité měření za méně než 1 sekundu.

HeTaiDa Teploměr bezkontaktní HTD8813
2 090 Kč

Bezkontaktní infračervený teploměr model HTD8813 Vám usnadní měření jak tělesné teploty u dětí a dospělých, tak i teploty předmětů, povrchů a dalších (např. teplota pokrmů, kojenecké láhve, vody do koupání, teplota okolí).

Beurer Teploměr digitální BEURER OT 30-33%
1 529 Kč 1 019 Kč

Akce

Popis produktu:

teploměr digitální díky jeho citlivosti se může použít také jako ovulační teploměr, použijte aplikaci „Ovy“ pro sledování přirozeného cyklu, lze zdarma stáhnout kalkulace cyklu pro vhodné početí vhodný pro měření v ústní a vaginální oblasti zobrazení hodnoty na 2 desetinná mí

Microlife MT 808 8-sekundový teploměr flexi
224 Kč

Microlife MT 808 8-sekundový teploměr flexi na super rychlé, jemné a pohodlné měření tělesné teploty. Prediktivní technologie pro rychlé a přesné měření. Teploměr má Extra velký displej, ohebnou špičku jemnou na dotek.

iHealth PT3 – bezkontaktní teploměr
2 049 Kč

iHealth PT3 – bezkontaktní teploměr změří teplotu v IR spektru do 1 vteřiny. Disponuje vibrační signalizací a přehledným LED displejem.

Helpmation Bezdotykový teploměr Helpmation JXB308
1 427 Kč

Přesný bezdotykový teploměr Helpmation bezkontaktně změří teplotu lidského těla dětí i dospělých, teplotu povrchu předmětů, teplotu lahví s dětskou výživou, teplotu koupele nebo pokojovou teplotu do 1 sekundy za pomoci nejmodernější infračervené technologie.

Esperanza Víceúčelový bezkontaktní teploměr
1 325 Kč

Teploměr měří tělesnou teplotu na různém povrchu. Má poplachovou funkci s podsvícením v různých barvách, když je naměřená teplota mimo normu. Zařízení potřebuje k provedení měření a zobrazení výsledku na LCD displeji pouze 1 sekundu.

Geratherm Teploměr Geratherm dig. Color
132 Kč

Digitální teploměr Geratherm Color je možné použít jak v domácím, tak i v profesionálním nemocničním prostředí. Je určen k měření tělesné teploty. Popis produktu 

Digitální teploměr s velkým LCD displejem se zvětšovacím efektem. Teploměr je určen k měření tělesné teploty.

InnoGIO infračervený teploměr GIO Fast GIO515
1 190 Kč

Novinka

Infračervený, bezdotykový teploměr s pamětí na 30 naměřených hodnot. Díky svému citlivému senzoru umožňuje rychlé a přesné změření tělesné teploty i teploty předmětu. 

Microlife MT 16C2 60-sekundový bazální teploměr
185 Kč

MT 16C2 60-sekundový bazální teploměr od značky Microlife je skvělý pomocník na měření tělesné teploty axiálně, orálně, rektálně a vaginálně. Teploměr je velmi přesný a má paměť posledního měření.

iQ-Tech Jumper JPD-FR202 infračervený bezdotykový teploměr
2 099 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

iQtech Jumper JPD-FR202 infračervený bezdotykový teploměr s medicínskou přesností měření je vybaven funkcí paměti pro uložení 20 sad naměřených dat. Teploměr je přizpůsobený pro měření lidské pokožky, teploty objektu a kontinuálního snímání teploty.

Microlife MT 700
149 Kč

Dětský teploměr Microlife MT 700 změří rychle tělesnou teplotu během 30 sekund. V paměti uchovává poslední měření, upozorňuje na horečku a automaticky se vypíná. Doporučený lékaři.

Pharmadoct MT 4233 digitální teploměr
169 Kč

Novinka

Digitální teploměr MT 4233 je vybaven funkcí paměti posledního měření, které snadno zkontrolujete na přehledném LED displeji. Teploměr disponuje technologií indikace horečky, kterou během chvíle rozpozná.

TrueLife Care Q7-35%

TrueLife Care Q7

Hodnocení: 4,4
1 999 Kč 1 299 Kč

Akce

Bezkontaktní teploměr TrueLife Care Q7 využívá moderní technologie infračerveného záření, čímž dosahuje během okamžiku velmi přesných výsledků. Teploměr postačí přiblížit k předmětu a do jedné vteřiny získáte spolehlivý výsledek měření.

Microlife Teploměr MT 850 3v1 digitální 8sekundový
259 Kč

MT 808 8-sekundový teploměr 3v1 od značky Microlife je pro každého, kdo hledá rychlé, přesné, šetrné a lehko čitelné měření nejen tělesné teploty, ale i teplotu vody či okolního prostředí.

Orava Bezkontaktní teploměr MT-330
1 099 Kč

Bezkontaktní osobní teploměr MT-330 od značky Orava měří nejen teplotu těla, ale i teplotu předmětů nebo objektů, je tak ideálním pomocníkem pro maminky na měření teploty lázně, kojenecké láhve, pokrmů nebo mléka. Hodnoty se poté zobrazí na přehledném LCD displeji.

Orava Bezkontaktní teploměr LY-168
2 199 Kč 1 799 Kč

Bezkontaktní osobní teploměr LY-168 měří nejen teplotu těla, ale i teplotu předmětů nebo objektů, je tak ideálním pomocníkem pro maminky na měření teploty lázně, kojenecké láhve, pokrmů nebo mléka. Zvuková signalizace a změna barvy displeje vás informuje o naměřené teplotě.

Miniland Baby Teploměr digitální Thermoflexi
249 Kč

Digitální teploměr Miniland s ohebnou špičkou umožňuje rychlé a pohodlné měření teploty v podpaží, ústech i rektálně. Díky pouzdru, které teploměr chrání před poškozením, je teploměr ideální i na cestování s dětmi.

Rohnson bezkontaktní teploměr A200
2 199 Kč 1 199 Kč

Bezkontaktní teploměr A200 od značky Rohnson změří teplotu v 1 vteřině. Je vybaven funkcí paměti až 25 měření, indikací slabé baterie i automatického vypnutí po 30 vteřinách.

ABFARMIS Bezkontaktní digitální infračervený teploměr
999 Kč

Novinka

Infračervený bezkontaktní teploměr je vhodný jak pro měření lidské tělesné teploty, tak pro měření teploty povrchů, místnosti i vody či mléka. Již nemusíte své dítě budit ze spánku, stačí teploměr přiložit a naměřená teplota se vám ukáže během jedné sekundy.

Microlife MT 808 8-sekundový teploměr flexi
249 Kč

V prodeji od 31. 1.

MT 808 8-sekundový teploměr flexi od značky Microlife je skvělý pomocník na měření teploty a uživateli snadno pomůže najít spravnou pozici teplotního snímače v uchu pro co nejpřesnější měření. Teploměr je ideální na měření teploty druhé osoby.

iHealth START THF - bezkontaktní teploměr
670 Kč

START by iHealth THf – bezkontaktní teploměr od značky iHealth bude ideálním teploměrem pro rodiče malých dětí. Pohodlně totiž změříte teplotu i spícímu dítěti, protože celé měření trvá 1 vteřinu a zvukové signály lze snadno vypnout.

Geratherm Bazální teploměr digitální
229 Kč

V prodeji od 31. 1.

Geratherm Bazální digitální teploměr je vhodným pomocníkem k přirozenému plánování rodiny. Pomocí teploměru může žena pravidelně zjišťovat své plodné a neplodné dny. Navíc jej lze samozřejmě používat i ke klasickému měření teploty.

Geratherm Bazální teploměr skleněný
359 Kč 350 Kč

Geratherm bazální teploměr skleněný je vhodným pomocníkem k přirozenému plánování rodiny. Pomocí teploměru může žena pravidelně zjišťovat své plodné a neplodné dny. Teploměr neobsahuje rtuť a je 100% antialergenní.

Orava Digitální teploměr MT-320
700 Kč

Praktický infračervený teploměr MT-320 od značky Orava je spolehlivým pomocníkem pro měření tělesné teploty, kterou změří už za 1 vteřinu v uchu nebo na čele. Teploměr je dále vybaven funkcí paměti posledních 10 měření i automatického vypnutí, které šetří baterie.

Albert Bezkontaktní teploměr BabyTemp
1 290 Kč 1 149 Kč

Infračervený teploměr pro měření tělesné teploty, teploty povrchů, okolí nebo tekutin je vybaven pamětí na 30 měření a díky bezkontaktnímu měření změří nerušeně teplotu vašeho dítěte i během spánku. Teploměr má jednoduché intuitivní ovládání a dobře čitelný podsvícený displej.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Teploměry pro dospělé.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Teploměry pro dospělé výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Teploměry pro dospělé akce.