TrueLife Care Q7

TrueLife Care Q7

Hodnocení: 4,5
790 Kč 690 Kč

Bezkontaktní teploměr TrueLife využívá technologie infračerveného záření a dosahuje tak během okamžiku velmi přesných výsledků. Teploměr stačí přiblížit k předmětu na vzdálenost 5 – 8 cm a do jedné sekundy získáte výsledek měření. Lze měřit také teplotu povrchů, použití možné i pro zvířata.

Nuk Dětský teploměr 2v1

Nuk Dětský teploměr 2v1

Hodnocení: 4,5
699 Kč

NUK Dětský teploměr 2v1 pro rychlé a pohodlné měření teploty v oušku a na spánku za použití infračerveného sensoru. Teploměr může být používán také na měření teploty dětské stravy, nebo teploty vody na koupání či vzduchu v dětském pokoji.

Geratherm Teploměr bezkontaktní Non Contact
731 Kč

Teploměr bezkontaktní infračervený Non Contact vám usnadní měření jak tělesné teploty u dětí a dospělých, tak i teploty předmětů, povrchů a dalších.

Beurer Bezkontaktní teploměr FT 90
1 390 Kč

Bezkontaktní teploměr FT 90 je velmi vhodný pro měření teploty dětí – měření je bezkontaktní a teplota se snímá z čela.

Helpmation Bezdotykový teploměr RC8
799 Kč

Bezdotykový teploměr RC8 vám poskytne přesné měření teploty dětí i dospělých, teploty povrchů, koupele a pokojovou teplotu.

Geratherm Teploměr skleněný bazální s galiem
319 Kč

Teploměr skleněný bazální s galiem je vhodným pomocníkem k přirozenému plánování rodiny – pomocí teploměru může žena pravidelně zjišťovat své plodné a neplodné dny.

Rossmax Inhalátor kompresorový NI60
1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Inhalátor kompresorový NI60 v provedení v podobě pejska bude dobrým pomocníkem i pro malé děti.

Thermofocus Bezkontaktní teploměr VisioFocus 06400
1 879 Kč

Teploměr VISIOFOCUS změří teplotu lidského těla, předmětů nebo tekutin od 1–55°C. Teploměr nabízí možnost projekce teploty přímo na čele či měřeném předmětu. Teploměr díky svému patentovanému optickému zaměřovacímu systému určí správnou vzdálenost mezi teploměrem a měřeným místem.

Cemio Metric 304 Digitální teploměr Rapid Flex dětský
139 Kč

Cemio Metric 304 Rapid Flex dětský je digitální teploměr pro měření tělesné teploty v podpaží, orálně nebo rektálně. Díky ohebné špičce pro bezpečné měření teploty je teploměr vhodný pro děti.

Helpmation Bezdotykový teploměr RC9
749 Kč

Bezdotykový teploměr RC9 bezkontaktně změří teplotu lidského těla dětí i dospělých nebo teplotu povrchu předmětů, teplotu dětských lahviček do 1 sekundy za pomoci nejmodernější IR technologie.

TOPCOM Teploměr do vody 200 Duck
315 Kč

Teploměr do vody 200 Duck v podobě malé roztomilé kačenky vám ukáže, zda má dětská koupel ideální teplotu.

Sanitas Teploměr SFT 65 multifunkční 6v1
921 Kč

Teploměr SFT 65 multifunkční 6v1 je teploměr vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti. Pomocí teploměru můžete během několika vteřin změřit tělesnou teplotu v uchu nebo na čele, ale i povrchovou teplotu předmětů či kapalin.

Adiel Bazální teploměr digitální MT-B231F
139 Kč

Novinka

Bazální teploměr digitální pružnou špičkou změří vaši bazální teplotu s přesností na 2 desetinná místa. Bazální digitální teploměr vás bezpečně upozorní na vaše plodné dny. S jistotou tak budete vědět, kdy je vaše tělo nejlépe připraveno na početí.

Biotter Pharma Teploměr bezdotykový infračervený BoboScan 1 kus
659 Kč

Bezkontaktní infračervený teploměr BoboScan měří teplotu na čele, bez potřeby kontaktu s pokožkouměřit lze i teplotu okolního prostředí nebo tekutin, stačí přepnout režim. Ideální pro rychlé a přesné měření. Snadné ovládání, tři režimy měření. Díky podsvícení není nutné rušit děti během spánku.

AKUKU Dětský teploměr do vaničky Akuku Lodička white
49 Kč

Dětský teploměr do vaničky Akuku. Teploměr slouží k měření teploty vody v dětské koupeli. Díky velké stupnici můžete jednoduše přečíst hodnotu teploty. Díky lehké konstrukci se teploměr vznáší na hladině. Je vyroben z kvalitních a bezpečných materiálů. Neobsahuje rtuť.

Medisana Multifunkční teploměr TM 750
899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Multifunkční teploměr TM 750 měří teplotu v uchu a na čele, navíc změří také pokojovou teplotu a teplotu povrchů.

Helpmation Bezdotykový teploměr RC6
849 Kč

Bezdotykový teploměr RC6 změří teplotu lidského těla dětí i dospělých, teplotu povrchu předmětů, teplotu lahví s dětskou výživou apod.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: