10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

SOUČÁSTÍ BALENÍ JE ZÁSOBA INKOUSTU AŽ NA TŘI ROKY1

S touto snadno použitelnou tiskárnou bez inkoustových kazet vytisknete tisíce stránek, než bude potřeba doplnit inkoust.

Ecotank

Po celém světě bylo prodáno více než 50 milionů tiskáren EcoTank6

Představujeme tiskárny EcoTank

Co je EcoTank?

Tiskárna EcoTank je principiálně jiná než většina tiskáren – namísto kazet má velkou inkoustovou nádržku, kterou lze doplňovat inkoustem z dodaných lahviček. Od prvního okamžiku tak máte dostatek inkoustu pro tisk až 14 000 stran2. Ušetříte tak čas i peníze, protože nemusíte často měnit kazety. Instalace je snadná a u doplňování se neumažete. Tiskárna je spolehlivá a produkuje jeden kvalitní výtisk za druhým.

Úspory s tiskárnami EcoTank
Úspora až 90 %
nákladů na inkoust3

Součástí balení je zásoba inkoustu až na 3 roky1, což odpovídá 82 inkoustovým kazetám3.

Proč zvolit tiskárnu EcoTank

Tisk z mobilních a dalších zařízení

1 Kalkulace výdrže inkoustu až na 3 roky vychází z průměrného měsíčního objemu tisku 225 stránek za použití tiskáren EcoTank pro domácnosti a kanceláře a 40 vytištěných fotografií za použití fototiskáren EcoTank. Výpočty jsou založeny na nejnižší uvedené výtěžnosti černobílých stránek pro tiskárny pro domácnosti a kanceláře a na nejnižší uvedené výtěžnosti stránek fotografií pro fotografické tiskárny.
2 Uvedené výtěžnosti byly stanoveny dle originální metodiky společnosti Epson na základě tiskové simulace testovacích vzorů dle normy ISO/IEC 24712. Uvedené výtěžnosti NEVYCHÁZEJÍ z normy ISO/IEC 24711. Uvedené výtěžnosti se mohou lišit v závislosti na tištěných obrazových materiálech, typu použitého papíru, četnosti tisku a podmínkách provozního prostředí, jako je například teplota. Při prvotním nastavení tiskárny může být využito určité množství inkoustu k naplnění trysek tiskové hlavy, takže výtěžnost zaváděcí sady inkoustů může být nižší.
3 Pro všechny modely kromě L805, L810, L850, L7160, L7180: Průměrný počet potřebných kazet / průměrná úspora při tisku stejného počtu stran s použitím lahviček s inkoustem dodávaných s tiskárnami z řady EcoTank (kromě modelů L805, L810, L850, L7160), bez ceny hardwaru. Srovnání průměru řady EcoTank pro formát A4 a průměru 10 nejprodávanějších modelů ve střední a východní Evropě, na Blízkém východě a v Africe v období od dubna 2017 do března 2018 podle dokumentu IDC EMEA Hardcopy Tracker (data za 1. čtvrtletí 2018) a IDC EMEA HCP Consumables Tracker (data za 2. pololetí 2017). Náklady na tisk byly vypočítány na základě poměru standardních a XL kazet podle analýzy společnosti IDC pro trhy ve střední a východní Evropě, na Blízkém východě a v Africe za stejné referenční období. Průměrná prodejní cena byla vypočítána jako podíl tržeb a počtu prodaných jednotek. Výtěžnost zásobníků inkoustu odpovídá údajům na webových stránkách výrobců. Pro modely L805, L810, L850, L7160, L7180: Průměrná úspora při tisku stejného počtu stránek pomocí lahviček s inkoustem dodávaných s tiskárnami z řady EcoTank, bez ceny hardwaru. Srovnání průměru řady EcoTank pro formát A4 a průměru 10 nejprodávanějších modelů ve střední a východní Evropě, na Blízkém východě a v Africe v období od dubna 2017 do března 2018 podle dokumentu IDC EMEA Hardcopy Tracker (data za 1. čtvrtletí 2018) a IDC EMEA HCP Consumables Tracker (data za 2. pololetí 2017). Náklady na tisk byly vypočítány na základě poměru standardních a XL kazet podle analýzy společnosti IDC pro trhy ve střední a východní Evropě, na Blízkém východě a v Africe za stejné referenční období. Průměrná prodejní cena byla vypočítána jako podíl tržeb a počtu prodaných jednotek. Výtěžnost zásobníků inkoustu odpovídá údajům na webových stránkách výrobců.
4 Počet vytištěných stran je odvozen od nejvyšších nákladů na tisk jedné strany pro řady inkoustových lahviček Epson 101, 103 a 664. Náklady na tisk jedné strany se vypočítají jako součet doporučených maloobchodních cen lahviček s inkoustem cyan, magenta a yellow v případě barevných stran nebo doporučených maloobchodních cen lahviček s černým inkoustem v případě černobílých stran, dělený výtěžností vyjádřenou počtem vytištěných stran. Doporučené maloobchodní ceny pro srpen 2018
5 Na základě dat o objemu prodeje získaných ze zprávy společnosti IDC „WW HCP Tracker“ (data za 4. čtvrtletí 2018).
6 Počet produktů s vysokokapacitní inkoustovou nádržkou prodaných na celém světě v letech 2010 až 2017. Na základě dat získaných ze zprávy IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker 2018Q1.
7 Na základě testu porovnávajícího výkon tiskáren Epson L3150/L4160 s tiskárnami HP Ink Tank Wireless 415 a Canon G3010 z hlediska produktivity tisku jedné strany. Test provedla divize Buyers Lab (BLI) společnosti Keypoint Intelligence v srpnu a květnu 2018. Porovnávána byla nejkratší doba tisku jedné strany s testovanými konkurenčními zařízeními 3v1 pro formát A4 s připojením Wi-Fi a inkoustovým tankovým systémem od nezávislých výrobců. Úplné výsledky a podrobné informace o podmínkách testu naleznete ve zprávách společnosti Buyers Lab zde: Buyers lab report - Epson L3150.pdf, Buyers lab report - Epson L4160.pdf. Epson je registrovaná ochranná známka, EXCEED YOUR VISION a loga jsou registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Seiko Epson Corporation. Všechny ostatní ochranné známky jsou vlastnictvím příslušných vlastníků a jsou použity pouze pro účely identifikace.
8 Vyžaduje bezdrátové připojení k internetu. Další informace a seznam podporovaných jazyků a zařízení naleznete na adrese www.epson.cz/connect