Počet nalezených produktů: 42

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Aussie Pěnové tužidlo pro objem vlasů Volume (Flexible Hold) 150 ml-20%
149 Kč

119 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Toužíte po objemu? Pak sáhněte po tomto produktu! Pěnové tužidlo Volume od značky Aussie vám vykouzlí účes, po kterém toužíte. Obsahuje výtažek z australských mořských řas, dodává vlasům lesk a objem. Navíc vlasy neslepuje, takže budete vypadat excelentně.


Inebrya Objemová pěna Ice Cream Style-In (Volume Mousse) 400 ml
229 Kč

Objemová pěna Ice Cream Style-In poskytuje vlasům přirozený pohyb a objem. Výsledkem je, že vlasy vypadají skvěle po dlouhou dobu. Nelepí a nezatěžuje vlasy. Snadno se odstraňuje omytím nebo česaním vlasů.


label.m Pěna pro objem vlasů (Thickening Volume Foam) 210 ml
329 Kč

296 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lehká objemová pěna má silný tužící účinek, který ale nezatěžuje vlasy. Dodá dlouhotrvající objem po celé délce vlasů.   Chrání vlasy před škodlivými účinky tepla při stylingu a UV zářením. .


Loreal Professionnel Pěna pro objem vlasů od kořínků Volume Lift
213 Kč

192 Kč

Akce

Pěna Volume Lift dodává vlasům objem už od kořínků. Nezatěžuje vlasy a zanechává je lehké a vzdušné. Celý objem vlasů je v pohybu, účes je přirozeně fixován (stupeň 3) a plný života. Vhodné pro všechny typy vlasů a účesů.


Tužící pěna na středně dlouhé vlasy K-Pak (Thermal Design Foam) 300 ml
599 Kč

Novinka

Tužící pěna na středně dlouhé vlasy K-Pak Thermal Design Foam je beztuková stylingová pěna, která poskytuje vašim vlasům objem a podporu pro všechny účesy. Chrání vlasy před vysušováním způsobeným tepelným stylingem. Vaše vlasy budou lesklé a zdravější s mimořádně pružným držením tvaru a objemu. .