Syoss Air Dry Curl pěnové tužidlo 200 ml-62%
241 Kč 90 Kč

Akce

Popis Syoos. Professional Performance. Salonem inspirované Syoss receptury uvádí inovativní Air-Dry pro styling vlasů bez použití fénu. Syoss stylista doporučuje: Naneste na ručníkem vysušené vlasy. Sprejujte rovnoměrně ze vzdálenosti 30cm. Nadefinované vlny pomocí prstů.

Syoss Fiber Flex hold pěnové tužidlo 250 ml-48%
182 Kč 93 Kč

Akce

Popis Salonem inspirovaný SYOSS, vyvinutý s a testovaný kadeřníky, vytváří na vlasech posilující strukturu, poskytuje 48h dlouhotrvající fixaci a perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností – pro dlouhotrvající styling jako ze salonu doma.

Syoss Tužidlo na vlasy Thicker Hair (Mousse) 250 ml
102 Kč 92 Kč

Syoss pro profesionální výsledky Thicker Hair pěnové tužidlo s práškem pro efekt hustších vlasů. Extra silná fixace účesu až na 48 hodin. Vzdušný objem a lifting od kořínků. Bez zatížení a bez slepení.

Alcina Pěna ve spreji pro objem jemných vlasů Strong (Root Volume Spray) 200 ml
361 Kč 251 Kč

Pěna ve spreji pro objem jemných vlasů Strong je určen pro jemné vlasy, kterým dodá dlouhotrvající objem. Tento pěnový sprej se silným účinkem dodá vlasům objem od kořínků. Díky speciálnímu aplikátoru se jednoduše a cíleně aplikuje přímo ke kořínkům, které nadzdvihne a vytvoří perfektní objem. .

Alcina Pěnové tužidlo Extra Strong (Modeling Mousse)
278 Kč

Pěnové tužidlo Extra Strong je určeno pro všechny typy vlasů, kterým nabízí extra silné zpevnění. Je především vhodné pro vytvoření kreativních foukaných účesů a pro fixaci vlnitých vlasů. Dodává vlasům lesk, objem, elasticitu a silné zpevnění. .

John Frieda Elixír na suché konečky JOHN FRIEDA Využití: Vlasy
179 Kč

John Frieda je světoznámý kadeřník, který provozuje své luxusní kadeřnické salóny po celém světě. Dámy se v jeho salónech mohou nechat hýčkat nejen v Evropě, ale i Americe, Austrálii a spoustě dalších zemí. Hýčkejte se i Vy doma…

John Frieda Heat-activated sprej JOHN FRIEDA Využití: Vlasy
149 Kč

John Frieda je světoznámý kadeřník, který provozuje své luxusní kadeřnické salóny po celém světě. Dámy se v jeho salónech mohou nechat hýčkat nejen v Evropě, ale i Americe, Austrálii a spoustě dalších zemí. Hýčkejte se i Vy doma…

John Frieda Sprej na kudrlinky JOHN FRIEDA Využití: Vlasy
159 Kč

John Frieda je světoznámý kadeřník, který má své luxusní kadeřnické salóny po celém světě. Dámy se v jeho salónech mohou nechat hýčkat nejen v Evropě, ale i Americe, Austrálii a spoustě dalších zemí. Hýčkejte se i Vy doma…

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Tužidla.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Tužidla výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Tužidla akce.