Soehnle Kuchyňská váha Page Compact 300
499 Kč

Digitální kuchyňská váha značky Soehnle se snadno čitelným LCD displejem vyrobená z plastového bezpečnostního skla. Samozřejmostí je funkce dovažování tara, automatické vypnutí a dotykové ovládání. Kompaktní extra tenký design.

Soehnle Digitální kuchyňská váha Page Compact 300 zelená
469 Kč 399 Kč

Digitální kuchyňská váha značky Soehnle v zelené barvě se snadno čitelným LCD displejem vyrobená z plastového bezpečnostního skla. Samozřejmostí je funkce dovažování tara, automatické vypnutí a dotykové ovládání. Kompaktní extra tenký design.

SENCOR Kuchyňská váha SKS 5400 - nerez
599 Kč 499 Kč

Kuchyňská váha Sencor SKS 5400 s nerezovým povrchem pro snadnou a hygienickou údržbu. Velký LCD displej s modrým inverzním podsvícením. Funkce nulování hmotnosti nádoby (Tara) a funkce postupného dovažování. Čtyři senzory pro vyšší přesnost vážení. Váživost do 5 kg.

SENCOR SKS 4001 WH

SENCOR SKS 4001 WH

Hodnocení: 4,8
349 Kč 289 Kč

Kuchyňská váha SENCOR je praktický pomocník do každé kuchyně. Díky odnímatelné plastové misce, která je odolná proti skvrnám, je údržba váhy velmi jednoduchá. Velký displej zase zaručuje snadné čtení čísel. Elegantní provedení se navíc hodí do každé domácnosti.

Orion Kapesní digitální váha 500g, 130570
319 Kč

Kapesní digitální váha s kvalitním senzorovým systémem a vysokou přesností vážení na 0,1 g. Maximální nosnost je 0,5 kg. Automatické vypnutí i zapnutí, funkce dovažování TARE.

Lamart Kuchyňská vážící lžíce
299 Kč

Záruka 3 roky

Nerezová kuchyňská vážící lžíce s odnímatelnou částí z plastu od společnosti Lamart. Jistě ji oceníte v okamžicích, kdy chcete rychle a přesně vážit například mouku, koření či jiné suroviny. Disponuje funkcí postupného dovažování, nulování hmotnosti (TARA) a možností postupného vážení několika potravin současně.

SENCOR SKS 7000WH kuchyňská váha
799 Kč 599 Kč

Kuchyňská váha SKS 7000WH od zančky Sencor se skleněným povrchem pro snadnou údržbu. Disponuje velkým LCD displejem, maximální nosnost je 10 kg a pro přesné vážení má zabudované 4 senzory.

SENCOR SKS 5700

SENCOR SKS 5700

Hodnocení: 4,7
499 Kč 409 Kč

Kuchyňská váha SKS 5700 nezabere ve vaší kuchyni téměř žádné místo a přitom ji máte vždy po ruce. Je určena k montáži na zeď, takže ji stačí pouze odklopit a poté již zvážit ingredience na váš oblíbený moučník. Maximální nostnost je 3kg.

Weis Kuchyňská váha digitální Eco Pro, bílá
980 Kč

Kombinace kvalitního skleněného povrchu a pevného plastu. Technologie šetrná k životnímu prostředí – bez baterií. Má vestavěný generátor – jednoduše dvakrát otočte kolečkem „Eco Pro“ a váha je připravena k vážení po dobu přibližně 3 minut. Funkce tara. Dotykové ovládání a snadno čitelný LED displej…

Weis Kuchyňská váha digitální Eco Pro, černá
980 Kč

Kombinace kvalitního skleněného povrchu a pevného plastu. Technologie šetrná k životnímu prostředí – bez baterií. Má vestavěný generátor – jednoduše dvakrát otočte kolečkem „Eco Pro“ a váha je připravena k vážení po dobu přibližně 3 minut. Funkce tara. Dotykové ovládání a snadno čitelný LED displej…

Emos Digitální kuchyňská váha EV023, stříbrná-27%
359 Kč 259 Kč

Akce

Digitální kuchyňská váha s LCD displejem a povrchem z nerezu. Mezi hlavní přednosti Emos EV023 patří funkce postupného dovažování TARA, výsuvný háček pro zavěšení a funkce hodin s minutkou. Své uživatele také potěší moderním designem, díky kterému se stane estetickým doplňkem kuchyně.

Emos Kuchyňská digitální váha TY3101
279 Kč 249 Kč

Vážení s kuchyňskou váhou TY3101 značky EMOS bude pro každého zábavou. Povrch je z tvrzeného skla v bílé barvě, váha disponuje indikátorem přetížení a upozorní na slabé baterie.

Beurer KS 34

Beurer KS 34

Hodnocení: 5
799 Kč 769 Kč

Kuchyňská váha s funkcí dovažování tara s skleněným dotykovým displejem. Beurer KS34 zváží najednou až 15 kg a pokud tento limit překročíte, upozorní vás na přetížení. Při nečinnosti se sama vypne.

Banquet Váha kuchyňská digitální AKCENT 5 kg
329 Kč 289 Kč

Kuchyňská váha od značky Banquet v moderním nerezovém provedení dobře poslouží během vaření a pečení. Je opatřena indikátorem přetížení s maximální zátěží 5 kg, odchylkou pro vážení 1 gram a automatickým vypnutím pro šetření baterie.

Banquet Váha kuchyňská CULINARIA WHITE 3 kg
199 Kč

Mechanická kuchyňská váha s objemem mísy 1,25 litru. Banquet Váha kuchyňská CULINARIA WHITE 3 kg je vyrobena z plastu a disponuje odnímatelnou mísou a rozlišením 25 g.

Beurer Kuchyňská váha KS 52
999 Kč 869 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skládací váha na zeď šetří místo. Beurer Kuchyňská váha KS 52 disponuje efektním displejem, který se při otevření váhy sám natáčí. Provoz na 2 AA baterie.

Banquet Váha kuchyňská digitální CULINARIA BLACK 5 kg
399 Kč 319 Kč

Kuchyňská váha od značky Banquet v černé barvě s miskou dobře poslouží během vaření a pečení. Je opatřena indikátorem přetížení s maximální zátěží 5 kg, odchylkou pro vážení 1 gram a automatickým vypnutím pro šetření baterie.

Beurer Kuchyňská váha KS 34 ss
799 Kč 769 Kč

Kuchyňská váha se snadno čitelným LED displejem. Beurer Kuchyňská váha KS 34 ss disponuje funkcí přidržení, automatickým vypnutím a indikátorem přetížení. Snadno čistitelný skleněný povrch. Provoz na 4 AAA baterie.

Banquet Váha kuchyňská digitální BAMBOO 5 kg
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální kuchyňská váha s možností vážení v g, fl, oz, lb:oz, ml. Banquet Váha kuchyňská digitální BAMBOO 5 kg disponuje LCD displejem s dotykovým ovládáním. Praktická funkce automatického vypnutí a indikátor slabé baterie.

Barazzoni odměrka digitální 3 kg
642 Kč 549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální odměrka s vyjímatelnou nádobou od italského výrobce Barazzoni s LCD displejem je doplněna o funkci automatického vypnutí.

Zassenhaus Digitální váha SPEED černá
1 729 Kč 1 309 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zassenhaus Digitální váha SPEED je praktický pomocník do vaší kuchyně. Je vhodná na vážení ingrediencí do 5 kg. Tato kuchyňská váha s designem kokpitu vám usnadní vařenípečení.

Zassenhaus Digitální váha SPEED červená
1 729 Kč 1 309 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Usnadněte si pečenídigitální váhou Zassenhaus SPEED. Vážit můžete ingredience do 5 kg. Její retro design kokpitu se hodí do každé kuchyně.

Barazzoni váha kuchyňská mechanická 5 kg RETRO
710 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Mechanická váha od italského výrobce Barazzoni je vyrobena výhradně z oceli. Se svým retro designem připomíná pohodový italský styl kuchyně.

SENCOR Kuchyňská váha SKS 6500BK
899 Kč 729 Kč

SENCOR Kuchyňská váha SKS 6500BKpraktickým bambusovým prkénkem a vyjímatelnou miskou vám urychlí přípravu pokrmů. Váha se snadno obsluhuje a bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni.

Soehnle Digitální kuchyňská váha Page Compact 300 - motiv břidlice
479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Moderní digitální kuchyňská váha Page Compact 300 s motivem břidlice od výrobce Soehnle je skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Má extratenké provedení s protiskluzovými nožičkami, ale můžete si ji zavěsit i na zeď. LCD displej nabízí přehledné velké číslice a rozmezí vážení až do 5 kg.

Banquet Váha kuchyňská digitální CULINARIA CREAM 5 kg
289 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kuchyňská váha od značky Banquet v krémové barvě dobře poslouží během vaření a pečení. Je opatřena indikátorem přetížení s maximální zátěží 5 kg, odchylkou pro vážení 1 gram a automatickým vypnutím pro šetření baterie.

SENCOR Kuchyňská váha SKS 6501WH
899 Kč 789 Kč

SENCOR Kuchyňská váha SKS 6501WH disponuje praktickým bambusovým prkénkem a vyjímatelnou nerezovou miskou. S touto elektronickou váhou bude vážení ingrediencí rychlé a snadné. Nejenže vám ušetří čas během vaření, ale oceníte také její stylový design.

SENCOR Kuchyňská váha SKS 6700BK-66%
1 199 Kč 399 Kč

Akce

SENCOR Kuchyňská váha SKS 6700BK s bambusovým prkénkem a vyjímatelnou miskou z nerezu je praktickým pomocníkem ve vaší kuchyni. Tato elektronická váha vám usnadní a urychlí přípravu pokrmů. Nejenže disponuje mnoha funkcemi, ale oceníte také její stylový design.

Zassenhaus Digitální váha ECO ENERGY černá
1 699 Kč 1 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální váha Zassenhaus ECO ENERGY se stane skvělým pomocníkem v každé domácnosti. S touto váhou můžete vážit ingredience do 5 kg. Její elegantní design zapadne do jakékoliv kuchyně.

Zassenhaus Digitální váha ECO ENERGY červená
1 699 Kč 789 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ulehčete si pečení s touto elegantní digitální váhou Zassenhaus ECO ENERGY. Zváží ingredience do 5 kg. Tato váha se stane vašim každodenním pomocníkem ve vaši kuchyni.

Barazzoni váha kuchyňská digitální 5 kg žlutá
469 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plochá digitální kuchyňská váha s jednoduchým intuitivním ovládáním od italského výrobce Barazzoni ve žlutém provedení rozveselí každou kuchyň.

Barazzoni váha kuchyňská digitální 5 kg zelená
469 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Plochá digitální kuchyňská váha s jednoduchým intuitivním ovládáním od italského výrobce Barazzoni v zeleném provedení rozveselí každou kuchyň.

MAX Digitální kuchyňská váha (MKS1101S)
249 Kč

Digitální kuchyňská váha MAX MKS1101B v elegantním skleněném provedení, je díky extra tenkému designu ideálním doplňkem do každé kuchyně. Umožňuje vážit ingredience o maximální hmotnosti 5 kg s přesností na 1 g a navíc nabízí funkci postupného dovažování. Plocha váhy je tvořena bezpečnostním sklem.

Tescoma Kuchyňská váha Delícia 2,2 kg dovažovací (634560)
369 Kč

Kuchyňská váha Delícia v krémově bílé barvě, která slouží k vážení potravin do hmotnosti až 2,2 kg. Při vážení jednotlivých potravin lze posouvat měřicí stupnicí a tak postupně vážit více potravin v jediné nádobě, měřicí stupnice je s rozlišením 20 gramů.

Beurer kuchyňská váha Icecream KS19
559 Kč 429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylová váha KS19 v moderním ultratenkém provedení, kterému dominuje výborně čitelný LCD displej. Aby se zbytečně nevyplýtvaly baterie, váha je vybavena funkcí automatického vypnutí.

Soehnle Page Profi 67080

Soehnle Page Profi 67080

Hodnocení: 4,9
999 Kč 849 Kč

Výborná digitální kuchyňská váha Soehnle Page Profi, která hravě zváží všechny potřebné suroviny. S nosností až neuvěřitelných 15 kg a praktickou funkcí Tara bude vynikajícím pomocníkem i v gastronomických zařízeních. S přesností vážení 1 g.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Kuchyňské váhy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Kuchyňské váhy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Kuchyňské váhy akce.