Vakuové pumpy představují smyslné erotické pomůcky, díky kterým snadno dosáhnete erekce, případně orgasmu. Existují vakuové pumpy pro muže i pro ženy.

Zobrazit více

Jak fungují vakuové pumpy

Vakuové pumpy fungují na principu podtlaku. Vakuová pumpa se co nejtěsněji nasadí na penis, případně vaginu či bradavky a elektronicky nebo za pomoci ručního balonku se odčerpá přebytečný vzduch. Díky tomu dojde ke zvětšení penisu či dalších intimních partií a jejich intenzivnímu prokrvení.

Co umí vakuové pumpy?

  • Prokrví pohlavní úd, čímž stimulují erekci a zvýší citlivost.
  • Krátkodobě zvětší penis, bradavky nebo stydké pysky.
  • Některé modely slouží zároveň k masturbaci.

Vakuová pumpa pro muže

Vakuová pumpa na penis má tubusový tvar. Na jedné části vakuové pumpy se nachází gumový kroužek, který se co nejtěsněji nasadí na penis. Poté se odčerpá vzduch uvnitř pumpy až vznikne podtlak.

Vakuová pumpa pro ženy

Ženské vakuové pumpy lze použít na vaginu nebo bradavky. Tvar vakuových pump je navržen tak, aby co nejlépe doléhal k intimním partiím.

TIP!

Aby vakuové pumpy měly co největší účinek, je třeba, aby dobře těsnily. Proto lépe fungují na vyholených partiích, případně lze kraj pumpy utěsnit vhodným lubrikantem.

Při výběru vakuové pumpy je stěžejní její materiál

  • PVC – levný materiál, nepružný – může se vyskytnout problém s těsněním.
  • Silikon – příjemný na dotek, snadno se dezinfikuje.
  • ABS – pružný a poddajný materiál, díky čemuž je odsávání vzduchu intenzivnější, navíc dobře přilne k tělu.

→ Každá vakuová pumpa by měla být vybavena tlakoměrem a výpustným ventilem, který v případě potřeby podtlak okamžitě uvolní.

Je lepší ruční nebo elektronická vakuová pumpa?

Zatímco u ručních vakuových pump s balonkem je třeba odsáváním vzduchu provádět ručně, vakuové pumpy s elektronickým odsáváním jsou pohodlnější a všechnu práci obstarají za vás. Na rozdíl od vakuových pump s balonkem je však pořídíte za vyšší cenu.

Vodní vakuová pumpa zaručuje dlouhodobější efekt

Zatímco běžné vakuové pumpy jsou vzduchové, vyskytují se na trhu i vodní vakuové pumpy. Při použití se vakuová pumpa naplní vodou, až poté se odsává vzduch. Vodní vakuové pumpy slibují delší trvání erekce či zvětšení intimních partií.

Vakuová pumpa s erekčním kroužkem prodlouží erekci

K dostání jsou také vakuové pumpy s erekčním kroužkem, který výrazně prodlouží erekci. Kroužek si jednoduše stáhnete ke kořeni penisu, čímž dojde k jeho pomalejšímu odkrvení. Vibrační kroužky navíc zintenzivní prožitky při sexuálním styku oběma partnerům, nebo mohou zpříjemnit masturbaci.

Info:

Vakuové pumpy vám doručíme v diskrétním balení, nikdo tak nepozná, co se uvnitř balíčku skrývá. Pokud není vibrační kroužek na penis součástí vakuové pumpy, můžete si jej dokoupit zvlášť.

-26%
Bathmate Bathmate HydroMax7 clear

Bathmate Bathmate HydroMax7 clear

2 999 Kč
2 195 Kč

Vodní vakuová pumpa Bathmate, která každému muži umožní zvětšení penisu. Vodní vakuovou pumpu Bathmate se doporučujeme používat ve vaně nebo ve sprše cca 15 – 20 minut denně po dobu 6 týdnů. Během používání se Váš penis mnohem zvětší. Výsledky použí…

Partner: ErosStar.cz

Vakuové pumpy

Vakuová pumpa zvětší penis a docílí erekce u každého muže za pouhou chvilku. Vakuové pumpy pro ženy zvýší citlivost bradavek i klitorisu. Dopřejte si intenzivní sexuální zážitky s pomocí vakuové pumpy.

Přísavky na bradavky jsou vhodné i k vodním hrátkám

Silikonové přísavky na bradavky jsou vhodné pro jemnou stimulaci bradavek. Jednoduše zmáčknete balonek a v přísavce vznikne podtlak. Jsou vhodné i do vany či do bazénu.

Vakuová pumpa s vibrátorem pro intenzivní zážitek

Díky použití vakuové pumpy stydné pysky výrazně zvýší svoji velikost a tím i citlivost. S pomocí vibrátoru si pak můžete vychutnat obzvláště silný orgasmus.

→ Zvětšit objem penisu pomohou i speciální návleky na penis různých tvarů i velikostí, které zpříjemní pohlavní styk vám i vaší partnerce.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Vakuové pumpy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Vakuové pumpy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Vakuové pumpy akce.