Abus JC1430 NOAH Ochrana do květináče
2x

Abus JC1430 NOAH Ochrana do květináče

299 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

JC1430 NOAH Ochrana do květináče. Možnost úpravy průměru do květináče o max. průměru 30 cm. Ochrana jak pro malé děti tak i domácí zvířata.Zabraňuje vyndání hlíny z květináče. V balení 2 ks.

Partner: ABUS
Abus Visací zámek - 4 ks 40mm

Abus Visací zámek - 4 ks 40mm

769 Kč
699 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zámek visací značky ABUS – 5 klíčů.

Partner: SVX
Abus 6000/90 black SH BORDO

Abus 6000/90 black SH BORDO

2 249 Kč
Doprava zdarma

Vysoce pevnostní pláty o síle 5mm jsou vyrobeny ze speciální tvrzené oceli , Vysoká odolnost proti brutálním metodám otevření zámku ,Maximální flexibilita ;Jednoduchý transport v držáku upevněném na rámu jízdního kola ;Patentovaný uzamykací systém ABUS Plus – Kódová karta …

Partner: ABUS

Německý koncern ABUS patří mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení. Firma byla založena již v roce 1924.

V současné době zaujímá ABUS vedoucí postavení ve všech segmentech a oblastech světového trhu. Komplexní výrobní program zahrnuje produkci visacích zámků, petlic, cylindrických vložek, přídavných dveřních a okenních zámků, cyklo a moto zámků.

Samotná výroba všech produktů ABUS probíhá v souladu s příslušnými evropskými normami. Výrobní postupy se řadí mezi ty nejmodernější v dnešním průmyslu. Během samotné výroby se provádějí namátkové testy, které zaručují vysokou kvalitu všech produktů. Firma ABUS při vývoji svých výrobků spolupracuje s německou kriminální policií. Zabezpečení ABUS uznávají významné pojišťovny ve sdružení VdS.

Kvalita je standard ABUSu. K tomu, abychom dosáhli té nejlepší kvality, je zapotřebí mít znalosti a schopnosti v tomto oboru. To je základ produktů Security made in Germany.

ABUS používá nejnovější výrobní technologie a nejlepší materiály pro výrobu. Každému produktu věnuje tolik času, aby dosáhl té nejlepší kvality a byl pro zákaníka atraktivní. To je ta nejlepší cesta.