Atomic Ski Sleeve Black/White
8x

Atomic Ski Sleeve

929 Kč

Praktický obal na klasické lyže. Atomic Ski Sleeve je dostatečně dlouhý pro uložení 1 páru lyží a odrazových holí. Zkrácení dle potřeby je umožněno rolovacím uzávěrem. Vyrobeno z materiálu, který je rezistentní vůči vodě. Ramenní popruh pro možnost lepšího přenášení.

Od prodejce MALL
-31%
Atomic Count Stereo Black NS
2x

Atomic Count Stereo

3 090 Kč
2 119 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Vysoce kvalitní lyžařské brýle ideální pro milovníky All-mountain lyžování. Atomic Count Stereo disponují dvojitým sférickým sklem se zrcadlovou úpravou. Velkou výhodou jsou prolisy OTG, které umožňují komfortní využití i při nošení dioptrických brýlí.

Od prodejce MALL
Atomic Redster X Sqs 115 cm Green 2019
1x

Atomic Redster X Sqs Green

1 089 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Sjezdové hole od lyžařské špičky Atomic. Technologie 4* Aluminum Pole podporuje pevnost za nízké váhy. Systém SQS zabraňuje zraněním při nečekaném pádu. Poutka Padded Strap k pevnému držení. Hroty Steel Tip do zledovatělého sněhu. Atomic Redster X Sqs Green s 16mm průměrem.

Od prodejce MALL
-47%
Atomic Count Red
1x

Atomic Count

2 590 Kč
1 349 Kč
Akce

Lyžařské brýle disponují 100% ochranou před UVA a UVB zářením. Mají sférická skla s širokým zorným polem a úpravou Antifog proti zamlžování. Kompatibilní s dioptrickými brýlemi díky technologii OTG. Salomon Count jsou opatřeny silikonovým páskem, který je udrží přesně na místě.

Od prodejce MALL
Atomic Double Ski Bag 2020/2021
2x

Atomic Double Ski Bag 2020/2021

1 790 Kč
1 749 Kč

Flexibilní obal na klasické lyže s rozepínáním. Atomic Double Ski Bag Black/White je dostatečně dlouhý pro uložení 2 párů lyží i sjezdových holí. Přístupnost hned ze 2 oblastí, navíc s otvíratelnou špičkou. Vyrobeno z materiálu, který je rezistentní vůči vodě. Ramenní popruh pro možnost příjemnějšího nošení.

Od prodejce MALL
-21%
Atomic Helma Count XTD černá M

Atomic Helma Count XTD

3 450 Kč
2 699 Kč
Doprava zdarma

Helma na lyžování či snowboard, vyrobená technologií Holo-Core, která zajišťuje o 30 % lepší ochranu než helmy běžných standardů. Umožňuje flexibilně přizpůsobit tvar helmy vaší hlavě. Atomic Helma Count XTD usnadní lyžaři sportovní aktivity díky kompatibilitě s Air Pads a vyjímatelné podšívce. Součástí balení je i lehký vak.

Od prodejce MALL
-24%
Atomic Helma Savor Amid černá M

Atomic Helma Savor Amid

3 450 Kč
2 619 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařská helma, která nabídne vysoký standard bezpečnosti. Je až o 40 % odolnější vůči nárazům, než běžné přilby. Atomic Savor Amid umožňuje flexibilní tvarování vnitřku přilby dle vaší hlavy. Výhodou je vyjímatelná podšívka, která je snadná na hygienickou údržbu. Helma je kombinovatelná se sluchátky Air Pads.

Od prodejce MALL
Atomic Helma Revent černá M

Atomic Helma Revent

2 090 Kč
1 859 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Lyžařská helma, vyrobená technologií Holo-Core, která zajišťuje o 30 % lepší ochranu než helmy běžných standardů. Součástí je i nastavitelný fit systém. Atomic Helma Revent černá zaujme nejen svým bezpečným provedením, ale i pohodlnou výstelkou a atraktivním černým designem, který je v unisex provedení.

Od prodejce MALL
-23%
Atomic Boot Bag 2.0 Bright Red/Black
9x

Atomic Boot Bag 2.0

650 Kč
499 Kč

Taška na lyžařskou obuv ze speciálního materiálu odpuzujícího vodu. Ramenní popruh pro pohodlnější přenášení lze nastavit podle potřeby. Vynikající přístup z přední strany s uzavíráním na dvojici zipů. Atomic Boot Bag 2.0 usnadňuje přenos jinak hůře uchopitelných bot pro sjezdové lyžování.

Od prodejce MALL
-17%
Atomic Live Shield Vest šedá S
1x

Atomic Live Shield Vest

4 250 Kč
3 489 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Dámský chránič páteře, který tlumí nárazy díky tubulárnímu pěnovému systému. Atomic Live Shield Vest je velmi komfortní na nošení díky ultralehkému materiálu a příjemnému povrchu. Strečový materiál se flexibilně přizpůsobí tvaru páteře a pohybovému aparátu konkrétního člověka.

Od prodejce MALL