Cillit Bang Aktivní pěna Antibacterial 600 ml
159 Kč 119 Kč

Nová Cillit Bang Aktivní pěna je určena pro rychlé a snadné čištění velkých ploch v koupelně. Unikátní tryska zajistí perfektní pokrytí, pěna pronikne a rozpustí usazeniny a špínu v celé koupelně, zničí 99% bakterií a zanechá zářivý lesk.

Cillit Bang odstraňovač vodního kamene do koupelny 750 ml
149 Kč 119 Kč

Čisticí prostředek Cillit Bang proti vodnímu kameni a pro větší lesk působí již během několika vteřin. Velmi účinně odstraňuje vodní kámen, zbytky mýdla, rez a špínu. Výsledkem je dokonalá čistota a zářivý lesk. Objem 750 ml.

Cillit Bang Aktivní pěna 600 ml
159 Kč 119 Kč

Nová Cillit Bang Aktivní pěna je určena pro rychlé a snadné čištění velkých ploch v koupelně. Unikátní tryska zajistí perfektní pokrytí, pěna pronikne a rozpustí usazeniny a špínu v celé koupelně a zanechá zářivý lesk.

Cillit Bang Velký úklid

Cillit Bang Velký úklid

Hodnocení: 4,9
599 Kč 289 Kč 72,25 Kč/ks

Poslední kus za tuto cenu!

Velký úklid se blíží. Vše, co pro něj potřebujete, najdete v tomto balíčku čistících prostředků od značky Cillit Bang – antibakteriální pěnu ve spreji, sprej proti vodnímu kameni, čistidlo do koupelny a odmašťovač.

Cillit Bang spray žádná plíseň 750 ml
149 Kč 119 Kč

Vysoce účinný prostředek ve spreji rychle odstraňuje a dezinfikuje místa s výskytem plísní a nečistot. Je ideální pro čištění dlažby, sprchových koutů a vlhkých míst náchylných k výskytu plísní.

Cillit Bang odmašťovací sprej do kuchyně 750 ml
149 Kč

Čisticí prostředek Cillit Bang proti mastnotě a pro větší lesk působí již během několika vteřin. Účinně odstraňuje skvrny od jídla, mastnotu a zapečené jídlo. Výsledkem je dokonalá čistota a zářivý lesk. Objem 750 ml.

Cillit Bang čisticí a dezinfekční sprej 750 ml
149 Kč 119 Kč

Čisticí prostředek Cillit Bang pro bělení a čistotu s Turbo Power působí již za několik vteřin. Prostředek účinně odstraňuje každodenní skvrny, připálenou mastnotu a zatvrdlou špínu. Objem 750 ml.

Cillit Bang Přirozeně účinný odstraňovač vodního kamene 750 ml
159 Kč 149 Kč

Čistící prostředek pro efektivní odstraňování vodního kamene. Cillit-Bang Přirozeně účinný odstraňovač vodního kamene 750 ml obsahuje aktivní látky přírodního původu, jako je například kyselina citronová, která odstraňuje vodní kámen, rez a čistí spáry pro zářivou koupelnu.

Cillit Bang Přirozeně účinný odmašťovač 750 ml
159 Kč 149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Čistící prostředek pro efektivní odstraňování mastnoty. Cillit-Bang Přirozeně účinný odmašťovač 750 ml obsahuje aktivní látky přírodního původu, jako je například jedlá soda, která odstraňuje mastnotu, odolné skvrny a zápach z povrchů.

Cillit Bang Bang aktivní pěna 600 ml
114 Kč

Popis Cillit Bang je aktivní pěna, která zajistí čistotu a lesk vaší koupelně. Inovační výrobek pro rychlé a snadné čištění velkých ploch v koupelně. Unikátní tryska zajistí perfektní pokrytí plochy již při jednom nanesení. Aktivní pěna pronikne a rozpustí usazeniny a…

Cillit Bang čisticí sprej do koupelny 750 ml
149 Kč 119 Kč

Čisticí prostředek Cillit Bang proti vodnímu kameni udržuje vaši koupelnu v čistotě. Navrací lesk už během několika vteřin, účinně odstraňuje vodní kámen, zbytky mýdla, špínu a rez v celé koupelně.

Cillit Bang nabízí zákazníkům širokou škálu čistících prostředků a čističů WC. Cillit Bang a špína je pryč! Jedinečná čistící formule TURBO během pár sekund odstraní i tu největší nečistotu.

Cillit Bang nabízí zákazníkům širokou škálu čistících prostředků a čističů WC. Cillit Bang a špína je pryč! Jedinečná čistící formule TURBO během pár sekund odstraní i tu největší nečistotu.