Goldbuch Fotoalbum Bella Vista červené

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista červené

650 Kč

Červená je výrazem síly, aktivity, vášně a také barvou tohoto foto-alba z oblíbené řady Bella vista od firmy Goldbuch. Album má 60 stran (30listů) k vlepování, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum První krůčky modré

Goldbuch Fotoalbum První krůčky modré

990 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

První krůčky je foto-album, které má na přední desce dva obdélníkové otvory. Modrý potah desek je předurčen pro chlapečky. Můžete si do nich vložit vlastní fotku a otisk nožičky vašeho děťátka. Desky mají kvalitní plátěný potah modré barvy.

Goldbuch Fotoalbum modré Goldbuch

Goldbuch Fotoalbum modré Goldbuch

495 Kč

Klasické foto-abum Goldbuch modré na vlepování fotografií, které má klasický i design. Modrá varianta se stříbrným rámečkem. V albu naleznete 100 stran (50listů) mezi kterýi je jemný, takzvaný pavučinkový, papír. Kvalita od firmy Goldbuch.

Goldbuch Přáníčko Goldbuch Cirkus růžové

Goldbuch Přáníčko Goldbuch Cirkus růžové

49 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní blahopřání od výtvarníků z firmy Turnowsky. Přání je vytištěno na silném papíru se strukturou. Zlacené motivy jsou do něj vyraženy a kromě toho, že vypadají skvěle, si je můžete nahmatat. Přiložena luxusní obálka se zlacením. S tímto přáním budete mít úspěch, protože vypadá opravdu skvěle.

Goldbuch Fotorůžky 2x500ks
3x

Goldbuch Fotorůžky 2x500ks

180 Kč

Samolepicí zepředu průhledné papírové růžky určené pro vlepování fotografií do klasických fotoalb. Fotorůžky jsou na proužku, který si vytahujete z krabičky podle potřeby. Jedno balení obsahuje 2×500 ks růžků. Při použití 4 ks na jednu fotografii nalepíte s tímto balením 250 fotografií.

Goldbuch SUMMERTIME TREND 2 ALBUM P100 st. 30x31 BLUE/GREY BLACK SHEETS

Goldbuch SUMMERTIME TREND 2 ALBUM P100 st. 30x31 BLUE/GREY BLACK SHEETS

920 Kč

Luxusní klasické fotoalbum se šitou vazbou (book bound); ČERNÉ papírové listy s peragmínovými medzistranami. Černé papírové strany jsou vzácnější a album s černými stranami je cenově vyšší než album s bílými stranami. Na povrchu je textilní jednobarevný potah (lněné plátno).

Partner: TRADAG
Goldbuch Fotoalbum In love

Goldbuch Fotoalbum In love

899 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Album pro svatební fotografie nebo fotky zamilovaných. Na albu je veliké srdce, které tvoří spousty malinkých srdíček, kytiček a zlatých ražených serepetiček. Tento nádherný potah od firmy Turnowsky dodává albu naprosto jedinečný styl a díky tomu, že se vyrabějí malé série také originalitu.

Goldbuch FOTORUŽKY 2x500
4x

Goldbuch FOTORUŽKY 2x500

180 Kč

Samo-lepící průhledné fotorůžky vhodné k vlepování fotografií do klasických alb. Růžky jsou na proužku, který se vytahuje z krabičky podle potřeby. Fotografie jsou z růžků vysouvatelné. Balení obsahuje 1.000 ks foto růžků.

Partner: TRADAG
Goldbuch TERAZZO WHITE BB200 10x15

Goldbuch TERAZZO WHITE BB200 10x15

352 Kč

Elegantní zasouvací foto album na 200 fotografií 10×15 s místem na popis – psaní poznámek.Rozměr alba 22×22 cm, tloušťka cca 5 cm.Papírové strany s PP kapsami na fotografie, šitá vazba (book bound), tvrdé desky.Album působí velmi solidním vzhledem a kvalitním zpracováním.Na každé straně jsou dvě f…

Partner: TRADAG
Goldbuch Fotoalbum Bella Vista modré černé listy
1x

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista modré černé listy

720 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Modrá je dobrá a ještě lepší je na foto-albech Bella Vista. Modré provedení pro námořníky nebo vaše fotky z dovolené na pláži. Desky fotoalba mají lněný potah a na přední streně najdete okénko 9,5×9,5 cm pro vložení libovolného obrázku.

Goldbuch Georg Brückner GmbH - Příběh z minulosti s velkou budoucností.

Goldbuch je jedním z předních evropských výrobců fotoalb, papíru a papírenských výrobků. Úspěšná kombinace tradice s moderním designem ve všech produktech vedla za více než sto let společnost Goldbuch Georg Brückner GmbH k tomu, aby se stala společností, kterou je dnes - rodinným podnikem již ve čtvrté generaci.

V posledních letech Goldbuch dokázal extrémně zlepšit své postavení na německém trhu s fotoalby a papírnictvím. Goldbuch navíc dokázal posílit svou pozici i v oblasti vývozu. Ke spokojeným zákazníkům Goldbuch patří kancelářské, obchodní, dodavatelské a maloobchodní prodejny i fotografické agentury. V současné době společnost zaměstnává zhruba šedesát pracovníků ve svých hlavních kancelářích a více než třicet zaměstnanců pracujících z domova. Historie s budoucností. Goldbuch vytváří vysoce kvalitní papíry a papírenské výrobky - od lidí k lidem. Koneckonců, tato široká a rozmanitá sbírka výrobků je zamýšlena k uchovávání nejcennějších okamžiků Vašeho života: od narození (dětské alba a dětské deníky) až po dětství a dospívání (svatební a prázdninová alba, domácí kancelářské potřeby) a v pozdějším životě (křtiny a alba vnoučat, kondolenční knihy).