10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Lavazza zrnková káva Expert Crema Classica 1 kg Lavazza zrnková káva Expert Crema Classica 1 kg
Lavazza zrnková káva Expert Crema Classica 1 kg

Vůně mléčné čokolády a lískových oříšků tvoří dokonalou a harmonickou chuť kávy Lavazza Crema Classica. Smícháním Arabiky z Jižní Ameriky a Robusty z Jávy a Kapi Royal vznikla káva s bohatým aroma a sametovou kremou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Gusto Forte zrnková káva 1 kg Lavazza zrnková káva Expert Crema Classica 1 kg
Lavazza Gusto Forte zrnková káva 1 kg

Pražená káva z pražírny Lavazza je vyrobena čistě z kávových zrn robusta. Jedno kilové balení zrnkové kávy Bar Gusto Ferto Vending stojí za to ochutnat.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Crema E Gusto zrno 1kg Lavazza zrnková káva Expert Crema Classica 1 kg
Lavazza Crema E Gusto zrno 1kg

Zrnková káva Crema E Gusto od značky Lavazza je směsí Arabiky a Robusty, kterým tmavý stupeň pražení dává aromatickou kořeněnou chuť s čokoládovou dochutí. Africká Robusta dodává vyšší podíl kofeinu a čokoládové tóny a 20 % Arabiky z Brazílie zas jemnost a cremu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Qualita Oro mletá 250g vakuovaná Lavazza Qualita Oro mletá 250g vakuovaná
Lavazza Qualita Oro mletá 250g vakuovaná

Mletá káva Qualita Oro od značky Lavazza, vakuově balená, je 100% Arabica původem z Latinské Ameriky, která díky střednímu stupni pražení získává aromatickou vůni s tóny květin, medu a sladu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Qualitá Oro zrnková káva 1 kg Lavazza Qualita Oro mletá 250g vakuovaná
Lavazza Qualitá Oro zrnková káva 1 kg

Italská zrnková káva Lavazza Qualitá Oro je směs různých odrůd kávy Arabica. Díky pečlivému výběru zrn, jejich kvalitě a střednímu pražení má neobvykle sladkou chuť s bohatým a intenzivním aroma.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Qualitá Rossa zrnková káva 1 kg Lavazza Qualita Oro mletá 250g vakuovaná
Lavazza Qualitá Rossa zrnková káva 1 kg

Italská zrnková káva Lavazza Qualita Rossa s příjemnou smetanovou chutí a velmi aromatickou vůní je nejvíce prodávaným druhem Lavazza kávy. Africká robusta propůjčuje této kávě čokoládovou a brazilská arabica naproti tomu sladkou chuť.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Top Class zrnková káva 1 kg Lavazza Caffé ESPRESSO 100% ARABICA 1kg zrnková
Lavazza Top Class zrnková káva 1 kg

Zrnková káva Lavazza Top Class je jednou z nejintenzivnějších směsí a označení Top si určitě zaslouží. Kávu tvoří převaha vysokohorské odrůdy arabika z Jižní a Střední Ameriky, která je doplněná asijskými kávami robusta z Indonésie, která patří mezi nejlepší na kontinentu. Lavazza mění vzhled obalů, ale káva zůstává stejná. Doručené zboží tak může vypadat jako jedna z variant designu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Crema e Aroma zrnková káva 1 kg Lavazza Caffé ESPRESSO 100% ARABICA 1kg zrnková
Lavazza Crema e Aroma zrnková káva 1 kg

Zrnková káva Lavazza Crema e Aromasilnou chuť a aroma, bohatou pěnu a nezapomenutelnou vůni. Díky přidané Robustě má intenzivnější chuť do hořka a vysoký obsah kofeinu, takže Vás povzbudí nejen ráno.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Caffé ESPRESSO 100% ARABICA 1kg zrnková Lavazza Caffé ESPRESSO 100% ARABICA 1kg zrnková
Lavazza Caffé ESPRESSO 100% ARABICA 1kg zrnková

100% Arabica značky Lavazza se vyznačuje vysokou kvalitou. Zrna byla pečlivě vybrána z nejkvalitnějších káv a šetrně pražena. Káva je typická svou jedinečnou vůní a stupňující se chutí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Super Crema zrnková káva 1 kg Lavazza Super Crema zrnková káva 1 kg
Lavazza Super Crema zrnková káva 1 kg

Zrnková káva Lavazza Super Crema má jemnou a harmonickou chuť s exotickou, kořeněnou vůní. Kávová zrna použita při výrobě této kávy jsou složena z z pikantní jihoamerické arabiky a z vysoce kvalitní indonéské robusty. Lavazza mění vzhled obalů, ale káva zůstává stejná. Doručené zboží tak může vypadat jako jedna z variant designu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza NCC Qualità Oro kapsle 10 ks Lavazza Super Crema zrnková káva 1 kg
Lavazza NCC Qualità Oro kapsle 10 ks

Kávové kapsle Lavazza NCC Qualità Oro obsahují směs, kterou vytvořil zakladatel značky již v roce 1956. Obsažená káva je 100% Arabica původem z Latinské Ameriky, která díky střednímu stupni pražení získává aromatickou vůni s tóny květin, medu a sladu. Hliníkové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza zrnková káva Aroma TOP 1 kg Lavazza Super Crema zrnková káva 1 kg
Lavazza zrnková káva Aroma TOP 1 kg

Výběrová zrnková káva Lavazza Aroma TOP z certifikovaných plantáží Rainforest Alliance se pyšní vytříbeným aroma s květinovými a ovocnými tóny. 100% Arabica nabízí požitek díky jemné kyselince, tóny cereálií a dlouhotrvající dochutí sušeného ovoce.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Crema Classico zrnková káva 1 kg Lavazza Crema E Gusto mletá 250g vakuovaná
Lavazza Crema Classico zrnková káva 1 kg

Italská zrnková káva Lavazza Crema Classico má svěží lehkou a jemnou chuť, kterou tvoří směs arabiky a robusty s převahou jemné arabiky. Tato káva je ideální, pokud si rádi vychutnáváte kvalitní kávu ve velkém šálku.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Crema E Gusto mletá 250g vakuovaná Lavazza Crema E Gusto mletá 250g vakuovaná
Lavazza Crema E Gusto mletá 250g vakuovaná

Mletá káva Crema E Gusto od značky Lavazza je směsí Arabiky a Robusty, kterým tmavý stupeň pražení dává aromatickou kořeněnou chuť s čokoládovou dochutí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Tierra zrnková káva 1 kg Lavazza Crema E Gusto mletá 250g vakuovaná
Lavazza Tierra zrnková káva 1 kg

Zrnková káva Lavazza Tierra ze směsi zrn 100% arabiky z plantáží v Hondurasu, Kolumbii a Peru. Tato káva je certifikovaná Rainforest Alliance, takže je pěstována v souladu s životním prostředím a podporou pěstitelů v zemích původu kávy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza NCC Espresso Ristretto kapsle 10 ks Lavazza NCC Espresso Ristretto kapsle 10 ks
Lavazza NCC Espresso Ristretto kapsle 10 ks

Kávové kapsle Lavazza NCC Espresso Ristretto obsahují směs Arabiky s Robustou. Díky tmavému pražení káva získala stálou, rafinovanou chuť s tóny čokolády a karamelu. Hliníkové kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Gold Selection zrnková káva 1 kg Lavazza NCC Espresso Ristretto kapsle 10 ks
Lavazza Gold Selection zrnková káva 1 kg

Zrnková káva Lavazza Gold Selection je výborná káva díky směsi převládajícího druhu arabika nad robustou. Dává espressu plnou chuť s oříškovou pěnou a je charakteristická nízkým obsahem kofeinu. Lavazza mění vzhled obalů, ale káva zůstává stejná. Doručené zboží tak může vypadat jako jedna z variant designu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Crema e Aroma 1 kg Lavazza NCC Espresso Ristretto kapsle 10 ks
Lavazza Crema e Aroma 1 kg

Lavazza Crema e Aroma espresso je oblíbená a vyhledávaná káva pro všechny, kteří mají rádi espresso i capuccino. Obsahuje směs zrn z 50% Arabiky a 50% Robusty, které dohromady vytvářejí silnou, aromaticky plnou a dlouho přetrvávající chuť s hustou cremou. Lavazza mění vzhled obalů, ale káva zůstává stejná. Doručené zboží tak může vypadat jako jedna z variant designu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza NCC Lungo kapsle 10 ks Lavazza Blue Caffe Crema Lungo kapsle (100 ks v krabici)
Lavazza NCC Lungo kapsle 10 ks

Kávové kapsle Lavazza NCC Lungo obsahují 100% Arabiku. Díky světlému pražení káva získala intenzivní chuť s květinovými a ovocnými tóny, vhodnou na přípravu lunga. Hliníkové kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Blue Caffe Crema Lungo kapsle (100 ks v krabici) Lavazza Blue Caffe Crema Lungo kapsle (100 ks v krabici)
Lavazza Blue Caffe Crema Lungo kapsle (100 ks v krabici)

Kávové kapsle Lavazza Blue Caffe pro přípravu lahodného kávového nápoje se sladkou chutí a sametovou zlatou pěnou. Zrna z Latinské Ameriky jsou ze 100% Aarabiky pražené v Turíně.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Gran Crema Barista zrnková káva 1 kg Lavazza Blue Caffe Crema Lungo kapsle (100 ks v krabici)
Lavazza Gran Crema Barista zrnková káva 1 kg

Směsi Lavazza Espresso Barista jsou připravovány speciálně pro plný profesionální zážitek, abyste si mohli své espresso připravit stejně jako italští barmani, a to pomocí kávovaru na přípravu espressa nebo plně automatického kávovaru. Espresso Barista Gran Crema má bohatou, zaoblenou chuť s tóny sušeného ovoce a květin s dlouhotrvající/vyváženou dochutí oříšků.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza Qualita Oro zrno 500 g Lavazza Espresso Barista Perfetto zrnková káva 1 kg
Lavazza Qualita Oro zrno 500 g

Výjimečná zrnková káva Qualita Oro 500 g od výrobce Lavazza vám zpříjemní každé ráno. Káva je pěstována převážně v zemích Latinské Ameriky. To ji dodává jedinečný charakter a chuť, ve které můžete najít tóny medu a sladu a je to jedna z prvních směsí, kterou vytvořil Luigi Lavazza. Je vyrobena ze 100 % arabiky a o intenzitě 5 z 10.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Lavazza Espresso Barista Perfetto zrnková káva 1 kg Lavazza Espresso Barista Perfetto zrnková káva 1 kg
Lavazza Espresso Barista Perfetto zrnková káva 1 kg

Směsi Lavazza Espresso Barista jsou připravovány speciálně pro plný profesionální zážitek, abyste si mohli své espresso připravit stejně jako italští barmani, a to pomocí kávovaru na přípravu espressa nebo plně automatického kávovaru. Espresso Barista Perfetto je pomalu pražená směs ze 100 % kávových zrn Arabica, dává za vznik lahodnému a aromatickému espressu s nádechem čokolády.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lavazza DGC Espresso Cremoso kapsle 16 ks Lavazza Espresso Barista Perfetto zrnková káva 1 kg
Lavazza DGC Espresso Cremoso kapsle 16 ks

Kávové kapsle Lavazza DGC Espresso Cremoso obsahují směs Arabiky s Robustou. Proces tmavého pražení dodává kávě lahodnou krémovou chuť čokolády a sušeného ovoce. Kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nescafé Dolce Gusto.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Historie kávy Lavazza začíná **již v roce 1895**, kdy si Luigi Lavazza otevřel na Via San Tommaso v Turíně svůj první obchod s potravinami. Káva Lavazza, kterou pijeme dnes, je výsledkem jeho nápadu: míchat kávy z různých částí světa a uspokojit tak chutě každého z nás. **Sto dvacet let historie**: nezapomenutelné chvíle emocí, překážek, důležitých změn a skoků směrem do budoucnosti. //Lavazza je společností, která od počátku přicházela s inovacemi, moderním marketingem a snahou být nejlepší v odvětví. Nezapomíná přitom na společenskou odpovědnost a podporu trvale udržitelného rozvoje nejen v zemích, kde nakupuje kávu.// V posledních 5 letech proběhlo také několik významných akvizic zejména v Severní a Jižní Americe. Nyní řídí společnost Lavazza již 4. generace rodiny Lavazza a v roce 2015 oslavila neuvěřitelných 120 let své existence.