Lavazza Gran Riserva 1 kg, zrnková káva
536 Kč

Směs zrn Arabiky a Robusty z Karibiku a Střední a Latinské Ameriky vás okouzlí bohatou a dlouhotrvající chutí se sametovou pěnou. Káva Lavazza Gran Riserva se hodí se nejen do klasického espressa, ale i do cappuccina či latté. Pražena v Turíně.

Lavazza Espresso 100% Arabica 250 g dóza, mletá káva
139 Kč 116 Kč

Středně pražená káva Lavazza Espresso v praktické dózenižším obsahem kofeinu je vhodná na popíjení po celý den. Nabízí dokonalou chuť s ovocnými tóny a lahodnou pěnu. Lze s ní připravit všechny kávové nápoje.

Lavazza Gran Aroma Bar 1kg

Lavazza Gran Aroma Bar 1kg

Hodnocení: 4,5
539 Kč 399 Kč

Káva se vyznačuje dlouhotrvající chutí a sametovou pěnou. Nabízí plnou chuť kávy, která je doplněna jemnou čokoládovou příchutí.

Lavazza BLUE Delicato 100ks

Lavazza BLUE Delicato 100ks

Hodnocení: 4,9
799 Kč 707 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kapsle Blue Espresso Delicato obsahují směs 100% Arabica kávy. Inovační Lavazza Blue spařovací systém poskytne pocit sladké chuti vonného espressa s pravou a trvalou pěnou.

Lavazza Top Class zrnková káva 1 kg
699 Kč 479 Kč

Zrnková káva Lavazza Top Class je jednou z nejintenzivnějších směsí a označení Top si určitě zaslouží. Kávu tvoří převaha vysokohorské odrůdy arabika z Jižní a Střední Ameriky, která je doplněná asijskými kávami robusta z Indonésie, která patří mezi nejlepší na kontinentu. Lavazza mění vzhled obalů, ale káva zůstává stejná. Doručené zboží tak může vypadat jako jedna z variant designu.

Lavazza Crema e Aroma zrnková káva 1 kg
490 Kč 359 Kč

Zrnková káva Lavazza Crema e Aromasilnou chuť a aroma, bohatou pěnu a nezapomenutelnou vůni. Díky přidané Robustě má intenzivnější chuť do hořka a vysoký obsah kofeinu, takže Vás povzbudí nejen ráno.

Lavazza Tierra zrnková káva 1 kg
659 Kč 499 Kč

Zrnková káva Lavazza Tierra ze směsi zrn 100% arabiky z plantáží v Hondurasu, Kolumbii a Peru. Tato káva je certifikovaná Rainforest Alliance, takže je pěstována v souladu s životním prostředím a podporou pěstitelů v zemích původu kávy.

Lavazza Qualitá Rossa zrnková káva 1 kg
499 Kč 359 Kč

Italská zrnková káva Lavazza Qualita Rossa s příjemnou smetanovou chutí a velmi aromatickou vůní je nejvíce prodávaným druhem Lavazza kávy. Africká robusta propůjčuje této kávě čokoládovou a brazilská arabica naproti tomu sladkou chuť.

Lavazza Aroma TOP

Lavazza Aroma TOP

Hodnocení: 4,6
595 Kč 386 Kč

Výběrová zrnková káva Lavazza Aroma TOP z certifikovaných plantáží Rainforest Alliance se pyšní vytříbeným aroma s květinovými a ovocnými tóny. 100% Arabica nabízí požitek díky jemné kyselince, tóny cereálií a dlouhotrvající dochutí sušeného ovoce.

Lavazza Qualitá Oro zrnková káva 1 kg
549 Kč 493 Kč

Italská zrnková káva Lavazza Qualitá Oro je směs různých odrůd kávy Arabica. Díky pečlivému výběru zrn, jejich kvalitě a střednímu pražení má neobvykle sladkou chuť s bohatým a intenzivním aroma.

Lavazza Super Crema zrnková káva 1 kg
599 Kč 459 Kč

Zrnková káva Lavazza Super Crema má jemnou a harmonickou chuť s exotickou, kořeněnou vůní. Kávová zrna použita při výrobě této kávy jsou složena z z pikantní jihoamerické arabiky a z vysoce kvalitní indonéské robusty. Lavazza mění vzhled obalů, ale káva zůstává stejná. Doručené zboží tak může vypadat jako jedna z variant designu.

Lavazza DEK Decaffeinato mletá káva 250g
259 Kč 159 Kč

V mleté kávě Lavazza DEK Decaffeinato se skrývá chuť pečlivě vybraných kávových bobů z asijských kávovníků. Přesto, že se jedná o bezkofeinovou kávu, na její chuti to nepoznáte. Balení 250g.

Lavazza Crema e Aroma 1 kg

Lavazza Crema e Aroma 1 kg

Hodnocení: 4,7
399 Kč 359 Kč

Lavazza Crema e Aroma espresso je oblíbená a vyhledávaná káva pro všechny, kteří mají rádi espresso i capuccino. Obsahuje směs zrn z 50% Arabiky a 50% Robusty, které dohromady vytvářejí silnou, aromaticky plnou a dlouho přetrvávající chuť s hustou cremou. Lavazza mění vzhled obalů, ale káva zůstává stejná. Doručené zboží tak může vypadat jako jedna z variant designu.

Lavazza Gran Espresso zrnková káva 1 kg
499 Kč

Zrnková káva Lavazza Gran Espresso je směs kávových zrna s vyšším podílem robusty nad odrůdou arabica. Má pikantní až drsné aroma, ale i přes to vyváženou chuť. Je vhodná k přípravě všech kávových specialit. Lavazza mění vzhled obalů, ale káva zůstává stejná. Doručené zboží tak může vypadat jako jedna z variant designu.

Lavazza Espresso Perfetto zrnková káva 1 kg
527 Kč 480 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zrnková káva Lavazza Espresso Perfetto je středně pražená zrnková káva velmi výrazné a plné chuti. Směs prvotřídní odrůdy arabika a robusty je vhodná především k přípravě pravého italského espressa, ale vychutnáte si s ní i další kávové speciality.

Lavazza Caffé ESPRESSO 100% ARABICA 1kg zrnková
529 Kč 499 Kč

100% Arabica značky Lavazza se vyznačuje vysokou kvalitou. Zrna byla pečlivě vybrána z nejkvalitnějších káv a šetrně pražena. Káva je typická svou jedinečnou vůní a stupňující se chutí.

Lavazza Espresso Crema e Gusto Forte zrnková káva 1kg
317 Kč

Výborná káva s vyváženou chutí, intenzivní chutí a vůní. Africká Robusta dodává vyšší podíl kofeinu a čokoládové tóny a 20% Arabiky z Brazílie zas jemnost a crému. Tato káva Vás rozhodně povzbudí.

Lavazza Retail Caffe Crema Dolce 1kg
383 Kč

Lavazza Caffe Crema Dolce je velmi oblíbenou zrnkovou kávou ve vyváženém poměru středně pražených krémových směsí Arabiky a Robusty. Vychutnejte si typickou sametově krémovou chuť italské kávy.

Lavazza Bar Gusto Pieno Vending 1kg
649 Kč 386 Kč

Středně pražená káva z pražírny Lavazza je vyrobena ze směsi 20% arabica a 80 % robusta. Jedno kilové balení zrnkové kávy Bar Gusto Pieno Vending stojí za to ochutnat.

Lavazza Gold Selection zrnková káva 1 kg
599 Kč 471 Kč

Zrnková káva Lavazza Gold Selection je výborná káva díky směsi převládajícího druhu arabika nad robustou. Dává espressu plnou chuť s oříškovou pěnou a je charakteristická nízkým obsahem kofeinu. Lavazza mění vzhled obalů, ale káva zůstává stejná. Doručené zboží tak může vypadat jako jedna z variant designu.

Lavazza Blue Caffe Crema Lungo 100 ks - kapsle
709 Kč 7,09 Kč/ks

Kávové kapsle Lavazza Blue Caffe pro přípravu lahodného kávového nápoje se sladkou chutí a sametovou zlatou pěnou. Zrna z Latinské Ameriky jsou ze 100% Aarabiky pražené v Turíně.

Lavazza BLUE Dolce 100ks

Lavazza BLUE Dolce 100ks

Hodnocení: 4,4
799 Kč

Kapsle Blue Dolce obsahují 100% Arabica kávu, která se vyznačuje vysokou kvalitou a příjemnou vůní. Inovační Lavazza Blue spařovací systém poskytne pocit sladké chuti, vonného espressa s pravou a trvalou pěnou.

Lavazza  BLUE Ricco 100ks

Lavazza BLUE Ricco 100ks

Hodnocení: 4,7
799 Kč 624 Kč

Kapsle BLUE Ricco obsahují vyvážený poměr kávy Arabica a Robusta. Speciální pražení a spařovací proces zajistí husté pravé espresso s čokoládovým nádechem a trvalou chutí. Inovační Lavazza Blue spařovací systém poskytne pocit sladké chuti, vonného espressa s pravou a trvalou pěnou.

Lavazza Caffee Espresso zrno 500 g
349 Kč 246 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Výjimečná zrnková káva Caffee Espresso 500 g od výrobce Lavazza vám zpříjemní každé ráno. Káva je pěstována převážně v zemích Latinské Ameriky. To ji dodává jedinečný charakter a chuť, ve které můžete najít tóny sušeného ovoce a květin. Je vyrobena ze 100 % arabiky a o intenzitě 5 z 10.

Lavazza Prontissimo Intenso instantní káva 95 g
199 Kč 182 Kč

Instantní 100 % arabica káva pro přípravu espressa má intenzivní aroma a krémovou konzistenci. Obsahuje 10% mikromleté pražené kávy a kávové oleje, které dodávají nápoji na své charakteristické silné chuti. Lavazza Prontissimo Intenso instantní káva 95 g potěší i náročné milovníky kávy.

Lavazza  BLUE Amabile 100ks

Lavazza BLUE Amabile 100ks

Hodnocení: 4,7
799 Kč 636 Kč

Kapsle BLUE Amabile obsahují vynikající směs kávy Arabica z Brazílie a centrální Ameriky doplněná kávou Robusta z jižní Asie. Inovační Lavazza Blue spařovací systém poskytne pocit sladké chuti vonného espressa s pravou a trvalou pěnou.

Lavazza Prontissimo Classico instantní káva 95 g
199 Kč 182 Kč

Instantní 100 % arabica káva pro přípravu espressa má intenzivní aroma a krémovou konzistenci. Obsahuje 10% mikromleté pražené kávy a kávové oleje, které dodávají nápoji na své charakteristické chuti. Lavazza Prontissimo Classico instantní káva 95 g potěší i náročné milovníky kávy.

Lavazza Blue Espresso Decaffeinato 100 ks
799 Kč 699 Kč

Kapsle Blue Espresso Decaffeinato obsahují směs 100% Arabica z Brazílie a Střední Ameriky zbavené kofeinu. Inovační Lavazza Blue spařovací systém poskytne pocit sladké chuti vonného espressa s pravou a trvalou pěnou.

Lavazza Bar Gusto Forte Vending 1kg
593 Kč 229 Kč

Pražená káva z pražírny Lavazza je vyrobena čistě z kávových zrn robusta. Jedno kilové balení zrnkové kávy Bar Gusto Ferto Vending stojí za to ochutnat.

Lavazza Crema Classica

Lavazza Crema Classica

Hodnocení: 4,5
559 Kč 302 Kč

Vůně mléčné čokolády a lískových oříšků tvoří dokonalou a harmonickou chuť kávy Lavazza Crema Classica. Smícháním Arabiky z Jižní Ameriky a Robusty z Jávy a Kapi Royal vznikla káva s bohatým aroma a sametovou kremou.

Lavazza Espresso 100% Arabica 250 g, zrnková káva
149 Kč

Středně pražená káva s nižším obsahem kofeinu s ovocnými tóny a snadno rozpoznatelným aroma. Lavazza Espresso je 100% Arabica s intenzivní chutí vhodná na celodenní popíjení. Je ideální pro přípravu všech druhů kávových nápojů.

Lavazza Crema Classico zrnková káva 1 kg
499 Kč 383 Kč

Italská zrnková káva Lavazza Crema Classico má svěží lehkou a jemnou chuť, kterou tvoří směs arabiky a robusty s převahou jemné arabiky. Tato káva je ideální, pokud si rádi vychutnáváte kvalitní kávu ve velkém šálku.

Lavazza Qualita Oro 250 g, mletá káva
149 Kč 145 Kč

Tato káva nabízí neobvykle sladkou chuť a intenzivní aroma. Qualita Oro je jedna z nejoblíbenějším káv od značky Lavazza, na kterou nedají dopustit ani znalci kávy. Díky nízkému obsahu kofeinu ji lze popíjet i v pozdějších hodinách.

Lavazza Qualita Oro Mountain Grown zrno 1 kg
559 Kč 435 Kč

Výjimečná zrnková káva Qualita Oro Mountain Grown 1 kg od výrobce Lavazza vám zpříjemní každé ráno. Káva je pěstována v nadmořské výšce nad 2 000 m nad mořem v zemích Etiopie a Latinské Ameriky. To ji dodává jedinečný charakter a chuť, ve které můžete najít tóny sušeného ovoce, čokolády a květin. Je vyrobena ze 100 % arabiky a o intenzitě 7 z 10.

Lavazza Qualita Oro zrno 500 g
329 Kč 227 Kč

Výjimečná zrnková káva Qualita Oro 500 g od výrobce Lavazza vám zpříjemní každé ráno. Káva je pěstována převážně v zemích Latinské Ameriky. To ji dodává jedinečný charakter a chuť, ve které můžete najít tóny medu a sladu a je to jedna z prvních směsí, kterou vytvořil Luigi Lavazza. Je vyrobena ze 100 % arabiky a o intenzitě 5 z 10.

Lavazza Grande Ristorazione zrnková káva 1 kg
409 Kč 361 Kč

Zrnková káva Lavazza Grande Ristorazione je vyrobena ze směsi kávových odrůd arabica a robusta ve stejném poměru. Díky tomu má silnou ale vyváženou aromatickou chuť. Káva je vhodná pro přípravu všech kávových specialit.

Historie kávy Lavazza začíná již v roce 1895, kdy si Luigi Lavazza otevřel na Via San Tommaso v Turíně svůj první obchod s potravinami. Káva Lavazza, kterou pijeme dnes, je výsledkem jeho nápadu: míchat kávy z různých částí světa a uspokojit tak chutě každého z nás. Sto dvacet let historie: nezapomenutelné chvíle emocí, překážek, důležitých změn a skoků směrem do budoucnosti.

Lavazza je společností, která od počátku přicházela s inovacemi, moderním marketingem a snahou být nejlepší v odvětví. Nezapomíná přitom na společenskou odpovědnost a podporu trvale udržitelného rozvoje nejen v zemích, kde nakupuje kávu.

V posledních 5 letech proběhlo také několik významných akvizic zejména v Severní a Jižní Americe. Nyní řídí společnost Lavazza již 4. generace rodiny Lavazza a v roce 2015 oslavila neuvěřitelných 120 let své existence.

Historie kávy Lavazza začíná již v roce 1895, kdy si Luigi Lavazza otevřel na Via San Tommaso v Turíně svůj první obchod s potravinami. Káva Lavazza, kterou pijeme dnes, je výsledkem jeho nápadu: míchat kávy z různých částí světa a uspokojit tak chutě každého z nás. Sto dvacet let historie: nezapomenutelné chvíle emocí, překážek, důležitých změn a skoků směrem do budoucnosti.

Lavazza je společností, která od počátku přicházela s inovacemi, moderním marketingem a snahou být nejlepší v odvětví. Nezapomíná přitom na společenskou odpovědnost a podporu trvale udržitelného rozvoje nejen v zemích, kde nakupuje kávu.

V posledních 5 letech proběhlo také několik významných akvizic zejména v Severní a Jižní Americe. Nyní řídí společnost Lavazza již 4. generace rodiny Lavazza a v roce 2015 oslavila neuvěřitelných 120 let své existence.