-36%
O´ lala Pets Pelíšek Amélie De luxe 70 cm světle modrá
5x

O´ lala Pets Pelíšek Amélie De luxe 70 cm světle modrá

980 Kč
625 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pelech pro psy i kočky s vnějším průměrem 70 cm poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Je možné ho vyprat na 30 °C, výhodou je rychlé schnutí. Výplň z dutého vlákna je měkká a odolná proti slehnutí. O'lala Pets Pelíšek Amélie De luxe 70 cm neelektrizuje srst.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Ortopedická matrace Economy 45x60 cm růžová
105x

O´ lala Pets Ortopedická matrace Economy

565 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Matrace pro psy o výšce 8 cm poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z pěny s tvarovou pamětí, která je vhodná pro psy s problémy pohybového aparátu. Součástí je praktický snímatelný a pratelný obal. O' lala Pets Ortopedická matrace Economy nezachycuje srst.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Amélie 50 cm světle modrá
105x

O´ lala Pets Amélie

441 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pelech pro psy i kočky poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je měkká a odolná proti slehnutí. O' lala Pets Amélie neelektrizuje srst a rychle stane oblíbeným místem vašich mazlíčků.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Chladicí podložka 40 x 30 cm
33x

O´ lala Pets Chladicí podložka

216 Kč

Chladicí podložka je vhodná pro psy i kočky. Uvnitř dochází k endotermické reakci, která mění krystalický obsah na kapalinu. Výhodou je, že podložku nemusíte před použitím vkládat do lednice. O' lala Pets Chladicí podložka najde využití při cestování.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Pelech do auta 60x45 cm černá
34x

O´ lala Pets Pelech do auta 60x45 cm

801 Kč

Pelíšek do auta disponuje výplní z dutého vlákna, které je prodyšné a rychle schne. Vnitřní popruh má nastavitelnou délku a lze jím připoutat pejska. Zadní část obsahuje popruhy, ke kterým pelech připoutáte bezpečnostním pásem. O' lala Pets Pelech do auta 60×45 cm má vnitřek z umělé kožešiny.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Ortopedická matrace Luxury 60x40 cm hnědá
32x

O´ lala Pets Ortopedická matrace Luxury

969 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Matrace pro psy o výšce 12 cm poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z pěny s tvarovou pamětí, která je vhodná pro psy s problémy pohybového aparátu. Součástí je praktický snímatelný a pratelný povlak. O' lala Pets Ortopedická matrace Luxury je z čalounického materiálu.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Kukaň 42x30 cm modrá
23x

O´ lala Pets Kukaň 42x30 cm

619 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pelech pro psy disponuje molitanovou výztuží, která pěkně drží tvar. Výplň polštáře je z dutého vlákna, které je měkké a odolné proti slehnutí. Uzavřený tvar dodá na pocitu bezpečí. O' lala Pets Kukaň 42×30 cm se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Fantastic Elegance 86x65 cm hnědá
16x

O´ lala Pets Fantastic Elegance

1 136 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pelech pro psy disponuje měkkou ložní plochou z molitanu. Vyvýšený okraj, na který si pejsek může položit hlavu, je vyplněný dutým vláknem, které je odolné proti slehnutí a rychle schne. O' lala Pets Fantastic Elegance má snímatelný a samostatně pratelný povlak.

Od prodejce MALL

Rádi bychom dokázali, že česká textilní výroba má nejenom skvělou tradici, ale také budoucnost. Všichni se snažíme o to, aby značka I love pets a O´lala pets byla zárukou špičkové kvality za přijatelnou cenu. Přesto, nebo přávě proto, že domácí mazlíčky, pro něž jsou výrobky navrhovány známe, dříve než náš nový výrobek zařadíme do výroby projde testováním. Zajímá nás nejen design výrobku, ale také jeho praktická stránka. Naše vlastní výroba je založena na vysoké kvalitě zpracování a produkty vyrábíme pouze z certifikovaných materiálů. Při testování sledujeme, zda jsou naši zvířecí kamarádi s výrobkem spokojeni. Výrobek posuzujeme také z hlediska odolnosti a účelu ke kterému má dlouhodobě sloužit.