O´ lala Pets

O´ lala Pets Pelech Super Comfort 55x80 cm hnědá
9x

O´ lala Pets Pelech Super Comfort

1 082 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pelech pro psy disponuje vyjímatelným polštářem, který je možné samostatně prát. Vše má výplň z dutého vlákna, které rychle schne a je odolné proti slehnutí. O' lala Pets Pelech Super Comfort se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Emily 48 cm šedá
10x

O´ lala Pets Emily 48 cm

513 Kč

Pelech pro psy s vnějším průměrem 48 cm poskytuje zimomřivým zvířatům teplo a komfort. Výplň z dutého vlákna je měkká a odolná proti slehnutí. Je možné ho vyprat při 30 °C, usychá velmi rychle. O' lala Pets Emily se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Casper Trendy 50 cm hnědá
17x

O´ lala Pets Casper Trendy

587 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pelech pro psy disponuje oboustranným polštářem, který poslouží v zimě i v létě. Výplň z dutého vlákna je měkká, odolná proti slehnutí a snadno se udržuje. O' lala Pets Casper Trendy neelektrizuje srst a rychle stane oblíbeným místem vašich mazlíčků.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Pelech Super Trendy 45x45 cm hnědá
9x

O´ lala Pets Pelech Super Trendy

721 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pelech pro psy disponuje vyjímatelným polštářem, který je možné samostatně prát. Výplň je z dutého vlákna, které rychle schne a je odolné proti slehnutí. O' lala Pets Pelech Super Trendy neelektrizuje srst a má vyvýšený okraj pro opření hlavy.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Podložka Fuzzy 70x100 cm černá
7x

O´ lala Pets Podložka Fuzzy 70x100 cm

551 Kč

Podložka pro psy o výšce 3,5 cm poskytuje měkký a pohodlný odpočinkový prostor vašemu mazlíčkovi. Výplň je z dutého vlákna, které je odolné vůči slehnutí a rychle schne. O' lala Pets Podložka Fuzzy 70×100 cm má prostiskluzové dno pro vyšší bezpečnost.

Od prodejce MALL
O´ lala Pets Kukaň Comfort 45x30 cm hnědá
14x

O´ lala Pets Kukaň Comfort 45x30 cm

659 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pelech pro psy disponuje molitanovou výztuží, která pěkně drží tvar. Vnitřní strana je z měkkého coral fleece. Pelíšek neelektrizuje srst, dodává na soukromí a na pocitu bezpečí. O' lala Pets Kukaň Bella se stane rychle oblíbeným místem vašich mazlíčků.

Od prodejce MALL

Rádi bychom dokázali, že česká textilní výroba má nejenom skvělou tradici, ale také budoucnost. Všichni se snažíme o to, aby značka I love pets a O´lala pets byla zárukou špičkové kvality za přijatelnou cenu. Přesto, nebo přávě proto, že domácí mazlíčky, pro něž jsou výrobky navrhovány známe, dříve než náš nový výrobek zařadíme do výroby projde testováním. Zajímá nás nejen design výrobku, ale také jeho praktická stránka. Naše vlastní výroba je založena na vysoké kvalitě zpracování a produkty vyrábíme pouze z certifikovaných materiálů. Při testování sledujeme, zda jsou naši zvířecí kamarádi s výrobkem spokojeni. Výrobek posuzujeme také z hlediska odolnosti a účelu ke kterému má dlouhodobě sloužit.