-20%
Prom-IN Maltodextrin 1,3kg

Prom-IN Maltodextrin 1,3kg

210 Kč
168 Kč

Maltodextrin je komplexní sacharid , který se štěpí pomaleji než glukóza a uvolňuje energii postupně.

Partner: Goldfitness
-20%
Prom-IN Glucose 1 kg

Prom-IN Glucose 1 kg

110 Kč
88 Kč

Dextróza (hroznový cukr, D-glukóza) je nejrozšířenějším monosacharidem vyskytujícím se v mnoha plodech, zejména v hroznovém vínu. Glukóza je základní sacharid zastoupený v lidském organizmu, který slouží jako důležitý zdroj energie.

Partner: Goldfitness
-25%
Prom-IN Essential CFM Evolution 2250 g, brusinka
1x

Prom-IN Essential CFM Evolution 2250 g

1 173 Kč
879 Kč

Verze Performance, na kterou postupně přecházejí všechny příchutě obsahuje namísto přidaných aminokyselin probiotické kultury. Ve verzi Top Choice jsou k ochucení použity přímo přírodní suroviny, jako lyofilizovaný ananas, mrazem sušený med nebo káva arabika.

Partner: BodyWorld
Prom-IN Hydro Optimal Whey Protein 2250 g Příchuť: Banán

Prom-IN Hydro Optimal Whey Protein 2250 g Příchuť: Latte

1 229 Kč

Prom-IN Hydro Optimal Whey Protein Hydro Optimal Whey je absolutní špička mezi proteiny. Jedná se o 100 % čistý syrovátkový protein, upravený enzymatickou hydrolýzou k zajištění maximální vstřebatelnosti a efektivity.

Partner: MP Sport
-35%
Prom-IN Joint Care Drink 280 g

Prom-IN Joint Care Drink 280 g

681 Kč
439 Kč

Vynikající kloubní výživa složená z 2 speciálních typů kolagenů (Fortigel®, Tendoforte®) a dalších účinných složek jako jsou glukosamin, MSM, chondroitin, extrakt z Boswellia, kyselina hyaluronová a vitamin C, který přispívá ke správné tvorbě kolagenu pokud správné funkci kostí, chrupavek , dásn…

Partner: BodyWorld
Prom-IN Pentha Pro Balance 2250 g, čokoláda

Prom-IN Pentha Pro Balance 2250 g

1 443 Kč
1 319 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Chutný krémový protein složený z 5 různých kvalitních zdrojů bílkovin s přidaným komplexem trávicích enzymů. Pentha Pro Balance je určen sportovcům, kteří chtějí podpořit růst svalů bez tuku, zabránit katabolismu a urychlit celkovou regeneraci.

Partner: BodyWorld
Prom-IN Vita Solution Professional 60 tbl

Prom-IN Vita Solution Professional 60 tbl

445 Kč
395 Kč

Profesionální komplex vitamínů a minerálů obohacený o přírodní enzymy, extrakt z aceroly a extra dávku bóru. Vita Solution Professional neobsahuje železo a je tedy určen lidem, kteří konzumují přirozené zdroje železa.

Partner: BodyWorld
Prom-IN CFM Probiotics 2250 g - čokoláda

Prom-IN CFM Probiotics 2250 g

1 215 Kč
1 099 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vysokoprocentní proteinový nápoj vyrobení metodou CFM (cross flow microfiltration – mikro-filtrace zkříženým tokem přes keramické filtry), obohacený směsí probiotik a prebiotickým komplexem.

Partner: Goldfitness
-19%
Prom-IN EVOLUTION CFM TOP CHOICE 2250g - karamel s medem
1x

Prom-IN EVOLUTION CFM TOP CHOICE 2250g

1 361 Kč
1 099 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Absolutní špička mezi vysokoprocentními proteinovými suplementy na trhu. TOP CHOICE je řadou určenou pro opravdové gurmány. K ochucení jsou použity ne chemicky zpracované přírodní suroviny,

Partner: Goldfitness
Prom-IN Progressive PRE 750 g, ananas

Prom-IN Progressive PRE 750 g

982 Kč
859 Kč

Komplexní predtréningovka s vysokým obsahem L-Citrulin malátu, BCAA, kofeinu a kreatinu HCL. Aggressive PRO je určen na podporu tvorby oxidu dusnatého (NO), zvýšení síly, výkonnosti a soustředění. Také zabraňuje katabolismu během cvičení a zároveň podporuje spalování tuků.

Partner: BodyWorld

Výrobou doplňků stravy se Promil Nový Bydžov Promil Sport Nutrition zabývá od roku 1990, avšak první koncentrát syrovátkových bílkovin WPC se v Novém Bydžově vyráběl již od roku 1976 a používal se pro výživu československých vrcholových sportovců a olympioniků ve střediscích vrcholového sportu ČSTV. Promil Nový Bydžov byl prvním výrobcem koncentrátu syrovátkových bílkovin a výrobků na jeho bázi v Československu! V roce 2012 zaznamenal Promil řadu změn, především to byly nové receptury, značka změnila svůj vzhled a tvář a samozřejmě došlo i ke změně názvu - nově jsou veškeré produkty vyráběné pod značkou (PROM-IN). Tato značka se vyznačuje vysokou kvalitou a to nejen díky způsobu výroby, ale též použitými surovinami s výhradně evropským původem a v neposlední řadě skutečně vynikající chutí!