Suavinex Premium novorozenecký set HYGGE - růžová

Suavinex Premium novorozenecký set HYGGE - růžová

1 309 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

SUAVINEX | PREMIUM Novorozenecký SET HYGGE – RŮŽOVÁ Novorozenecký set „Vítáme tě na svět“ je ideálním dárkem pro čerstvě narozená miminka. Navíc v nádherném designu, který přináší španělská značka spolupracující s farmaceutickým průmyslem Suavinex.

Suavinex ZÁSOBNÍK na sušené mléko FOREST - RŮŽOVÁ
5x

Suavinex ZÁSOBNÍK na sušené mléko FOREST

225 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Zásobník na sušené mléko FOREST značky Suavinex je praktická pomůcka nejen na cesty. Čtyři barevné skladovací části vám umožní si předchystat dávku mléka či kaše pro vaše dítko.

Od prodejce MALL
Suavinex GOLD FYZIOLOGICKÝ DUDLÍK 6/18M PREMIUM GOLD růžová

Suavinex GOLD FYZIOLOGICKÝ DUDLÍK 6/18M PREMIUM GOLD

149 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fyziologický dudlík z prémiové řady GOLD značky Suavinex se silikonovou savičkou SX ProTM je určený pro děti od 6 do 18 měsíců. Dudlík je navržen s ohledem na ústní dutinu dítěte a má poskytovat přirozený fyziologický stav, kdy dítě dudlík nepoužívá.

Od prodejce MALL
Suavinex MFL Termoska MÉĎA na příkrmy - RŮŽOVÁ

Suavinex MFL Termoska MÉĎA na příkrmy - RŮŽOVÁ

781 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Termoska na příkrmy MÉĎA značky Suavinex se stane vašim skvělým pomocníkem v době příkrmů. Udrží teplotu připraveného pyré pro vašeho drobečka až 4 hodiny. Je ideální na výlety nebo při přípravě pokrmů předem pro noční krmení.

Od prodejce MALL
Suavinex ŠIDÍTKO DEN&NOC fyz. SIL.4-18m 2ks - RŮŽOVÝ KRÁLÍK
6x

Suavinex ŠIDÍTKO DEN&NOC fyz. SIL.4-18m 2ks

199 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský dudlík DEN/NOC značky Suavinex už nebudete v noci zdlouhavě hledat. Díky kroužku svítícímu ve tmě jej vždy najdete. Svým inovativním tvarem motýlka souzní s drobným obličejem miminka a přichází do minimálného kontaktu s jemnou a citlivou pokožku.

Od prodejce MALL
Suavinex Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby
4x

Suavinex Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby

599 Kč
523 Kč

Další nabídka za 467 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Suavinex Sterilizátor pro mikrovlnnou troubu může sterilizovat 4 minuty až 5 láhví různých velikostí, jejich savičky a příslušenství ( savičky, uzavírací kroužky, víčka ) a současně také několik dudlíků. Otvory v základně umožňují uvolnění vodních par. Sterilizace chrání vaše dítě před zvláště škodlivými bakteriemi v období, kdy jeho imunitní systém ještě není dostatečně vyvinutý.

Od prodejce MALL
Suavinex GOLD KLIP NA DUDLÍK PREMIUM - modrá

Suavinex GOLD KLIP NA DUDLÍK PREMIUM

209 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klik na dudlík z prémiové edice GOLD značky Suavinex je nejen krásný, ale i praktický doplněk k dudlíku. Překrásná pozlacená brož skvěle doplní outfit vašeho miminka. Klip umožní upevnit dudlík na oblečení a předchází tím upadnutí dudlíku na zem.

Od prodejce MALL
Suavinex Nerozlitný hrníček Forest 200 ml - modrý
5x

Suavinex Nerozlitný hrníček Forest 200 ml

290 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský nerozlitný hrníček Suavinex Forest povzbudí vaše děťátko v nezávislém pití. Savička zabraňuje odkapávání tekutin a je chráněna výklopným hygienickým víčkem. Tvrdost je přizpůsobena proti prokousnutí, ale zároveň příjemná a bezpečná. Ergonomický tvar a odnímatelná ouška jsou ideální pro drobné dětské ruce.

Od prodejce MALL
Suavinex LÁHEV SKLO 240 ml 3P HYGGE zelená
9x

Suavinex LÁHEV SKLO 240 ml 3P HYGGE

299 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Skleněnou láhev HYGGE o objemu 240 ml od luxusní značky Suavinex si oblíbí miminko i maminka. Lahvička má ochranné průduchy, které pomáhají předcházet škytavce a novorozenecké kolice. Láhev disponuje nastavitelnou savičkou, což umožňuje regulovat průtok pokrmu.

Od prodejce MALL
Suavinex ŠIDÍTKO DEN/NOC an. SIL. 0-6m 2 ks - RŮŽOVÝ KRÁLÍK
4x

Suavinex ŠIDÍTKO DEN/NOC an. SIL. 0-6m 2 ks

211 Kč

Dětský dudlík DEN/NOC značky Suavinex už nebudete v noci zdlouhavě hledat. Díky kroužku svítícímu ve tmě jej vždy najdete. Savička svým anatomickým tvarem imituje mateřský prs a doléhá na horní patro miminka. Vzduchové průduchy se postarají o cirkulaci vzduchu kolem pokožky.

Od prodejce MALL
Suavinex GOLD KOJENECKÁ LÁHEV 360 FYZIOL PRŮTOK L GOLD růžová

Suavinex GOLD KOJENECKÁ LÁHEV 360 FYZIOL PRŮTOK L GOLD

319 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Kojenecká láhev ze speciální edice GOLD značky Suavinex má fyziologickou savičku, která vyvíjí téměř nulový tlak na horní patro. Láhev o objemu 360 ml se savičkou s rychlým průtokem, která je určená pro děti od 6.měsíců.

Od prodejce MALL
Suavinex Jídelní sada pro batolata Forest - zelená
3x

Suavinex Jídelní sada pro batolata Forest

499 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Jídelní sada Suavinex Forest je ideální pro začátky samostatného stolování. Sada je nejen praktická, ale hlavně nerozbitná a lehká, takže ji dítě může pohodlně používat samo. Tvary a zaoblené hrany dodávají nutnou bezpečnost. 4dílná sada kromě talířku, misky a ergonomické lžičky obsahuje hrníček s oušky pro samostatné pití.

Od prodejce MALL

Španělská firma Suavinex začala produkovat své výrobky v roce 1983. Vyniká v tom, že přetváří tolik důležité a potřebné kojenecké láhve, dudlíky a jiné ve vysoce módní doplňky miminek a malých dětí. Suaivnex každým rokem přichází s novou kolekcí, kterou vždy obohacuje o nové limitované řady, které nesou trend momentální módní vlny. Design a kvalita hraje u Suavinexu zásadní roli. Společnost Suavinex patří do výboru Child Use and CareArticles organizace, která je pověřena zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Má také podporu z UNE-EN ISO 9001:2000 akreditovanou AENO. Nejen proto jsou jejich výrobky značkou kvality, bezpečnosti a důvěry. Suavinex ve své široké škále produktů nabízí kojenecké láhve, dudlíky a jejich doplňky, ale také řadu neméně důležitých pomůcek ke kojení, sterilizaci, čištění, krmení, kousací a psychomotorický vývoj podporující hračky. Široký rozsah kosmetických produktů k ošetření těla pro těhotné maminky, maminky po porodu a děti již od narození. Suavinex je vyroben s péčí a láskou. Je jistotou při výběru těch nejkvalitnějších produktů pro miminka.