Vichy Deodorant - deodorant 24H W Objem: 40 ml

Vichy Deodorant - deodorant 24H W Objem: 40 ml

310 Kč

Deodorant bez hliníkových solí Vichy Deodorant, Dry Touch 24Hr.

Deodorant ve formě deosticku chrání před tvorbou nepříjemného zápachu po dlouhých 24 hodin. Jemné složení bez parabenů, parfemace a alkoholu je vhodné i pro velmi citlivou pokožku nebo pokožku po holení.

Vichy Sérum na oči a řasy Liftactiv Supreme (Eyes & Lashes) 15 ml

Vichy Sérum na oči a řasy Liftactiv Supreme (Eyes & Lashes) 15 ml

735 Kč
647 Kč

Liftactiv Supreme na oči a řasy je určeno pro všechny ženy nad 35 let, které touží po viditelném omlazení očního okolí, a dokonce i řas! Toto unikátní sérum s jemnou fluidní texturou perfektně vyhladí a vypne pleť v oblasti očí, rozjasní vzhled a posílí řasy. Vhodné i pro citlivou pleť.

Partner: Vivantis

Vichy je dnes č.1 mezi farmaceutickými značkami v Evropě. Samotná značka vznikla z popudu obchodníka Goergese Guerina, který na vlastní kůži okusil výtečné léčivé účinky termální vody z francouzských lázní Vichy, když se zde zotavoval po těžkém úrazu. Ihned se dal dohromady s primářem místní kliniky Dr. Hellerem a roku 1931 tak dali vzniknout novému směru v oblasti péče o lidskou pleť.

Řada kosmetiky Vichy nabízí kompletní řadu přípravků péče o pleť obsahující účinné ozdravující látky, které vzešly z farmakologického výzkumu a které jsou spojovány s termální vodou z Vichy. Od 17. století je tato voda uznávána lékaři pro své zklidňující a posilující účinky, zejména pro schopnost stimulovat přirozené obranné mechanizmy kůže.

Nejprodávanější přípravky: LiftActiv Pro, NeOVADIOL, Normaderm, Dercos, Aqualia Thermal, Myokine, Capital Soleil, Vichy Homme.