Vichy 250ml dercos densi-solutions, šampon

Vichy 250ml dercos densi-solutions, šampon

651 Kč

Dle typu vlasů: jemné vlasy, lámavé vlasy, oslabené vlasy, poškozené vlasy. Máte slabé a řídké vlasy, kterým chcete dodat zdravější a plnější vzhled? Použitím šamponu Vichy Dercos Densi-Solutions budou vaše vlasy působit silněji a zdravěji Proč.

Partner: KRAFTIKA
Vichy 30ml liftactiv flexiteint spf20, 55 bronze, makeup

Vichy 30ml liftactiv flexiteint spf20, 55 bronze, makeup

1 141 Kč

Krytí: střední. Konzistence: tekutá. Dle SPF: střední ochrana spf 16 – 30. Tekutý make-up s liftingovým účinkem Vichy Liftactiv Flexiteint SPF20. Tekutý make-up Vichy Liftactiv Flexiteint díky své liftingové schopnosti úžasně omladí Vaši pleť Již.

Partner: KRAFTIKA
Vichy 400ml dercos neogenic, šampon

Vichy 400ml dercos neogenic, šampon

1 139 Kč

Dle typu vlasů: všechny typy vlasů. Šampon pro hustotu vlasů Vichy Dercos Neogenic Redensifying Shampoo Šampon Vichy Dercos Neogenic Redensifying Shampoo dodá vlasům objem a zdravý vzhled Jemná textura je obohacena o tvarující složky, které vlasy.

Partner: KRAFTIKA
Vichy 40ml deodorant 24h, deodorant

Vichy 40ml deodorant 24h, deodorant

509 Kč

Typ deopřípravku: deostick. Bez hliníku: ano. Bez alkoholu: ano. Deodorant bez hliníkových solí Vichy Deodorant, Dry Touch 24Hr. Deodorant ve formě deosticku chrání před tvorbou nepříjemného zápachu po dlouhých 24 hodin Jemné složení bez parabenů,.

Partner: KRAFTIKA

Vichy je dnes č.1 mezi farmaceutickými značkami v Evropě. Samotná značka vznikla z popudu obchodníka Goergese Guerina, který na vlastní kůži okusil výtečné léčivé účinky termální vody z francouzských lázní Vichy, když se zde zotavoval po těžkém úrazu. Ihned se dal dohromady s primářem místní kliniky Dr. Hellerem a roku 1931 tak dali vzniknout novému směru v oblasti péče o lidskou pleť.

Řada kosmetiky Vichy nabízí kompletní řadu přípravků péče o pleť obsahující účinné ozdravující látky, které vzešly z farmakologického výzkumu a které jsou spojovány s termální vodou z Vichy. Od 17. století je tato voda uznávána lékaři pro své zklidňující a posilující účinky, zejména pro schopnost stimulovat přirozené obranné mechanizmy kůže.

Nejprodávanější přípravky: LiftActiv Pro, NeOVADIOL, Normaderm, Dercos, Aqualia Thermal, Myokine, Capital Soleil, Vichy Homme.