Metal Earth 3D puzzle Tramvaj W-Class
419 Kč 379 Kč

3D model tramvaje z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Titanic
299 Kč 279 Kč

3D model nejznámějšího parníku z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Vzducholoď Graf Zeppelin
299 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model nejslavnější vzducholodi z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Freightliner COE Truck
399 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model nákladního automobilu z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Loď Golden Hind
299 Kč 279 Kč

3D model plachetnice Francise Drakea z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Hasičský vůz
299 Kč 279 Kč

3D model požárního vozidla z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Ford Model T 1908
299 Kč 279 Kč

3D model historického automobilu z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Vrtulník AH-64 Apache
299 Kč 279 Kč

3D model amerického bitevního vrtulníku z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Tank T-34
299 Kč 279 Kč

3D model tanku z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Bicykl (ICONX)
529 Kč 499 Kč

3D model kola z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním z řady ICONX v exkluzivním dárkovém balení. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Letadlo Mustang P-51
249 Kč 235 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model stíhacího letounu z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Traktor
299 Kč 279 Kč

3D model traktoru z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Black Pearl - Černá Perla (ICONX)
529 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model plachetnice z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním z řady ICONX v exkluzivním dárkovém balení. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Tank M4 Sherman
299 Kč 279 Kč

3D model historického tanku z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Tank Či - ha
299 Kč 279 Kč

3D model tanku z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Tank M1 Abrams
299 Kč 279 Kč

3D model amerického tanku z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle CAT Buldozer
579 Kč 559 Kč

3D model buldozeru z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Hrad Himedži
399 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model japonského hradu z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Velocipéd
299 Kč 279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model historického bicyklu z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Štír
249 Kč 235 Kč

3D model jedovatého štíra z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle USS Arizona
299 Kč 279 Kč

3D model bitevní lodě z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné 3D puzzle.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii 3D puzzle výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii 3D puzzle akce.