Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
F. Dick Magnetický blok/stojan na nože s příslušenstvím Premier Plus F. Dick Magnetický blok/stojan na nože s příslušenstvím Premier Plus
F. Dick Magnetický blok/stojan na nože s příslušenstvím Premier Plus

Magnetický blok na nože s příslušenstvím Premier Plus. Luxusní dřevěný blok na elegantní uložení vašich nožů, díky kterému můžete mít své oblíbené pomocníky v kuchyni připravené k práci a zároveň vždy hezky na očích.

můžete mít 26.6. - 27.6.

KINGHoff Kinghoff Stojan na nože KH1656 F. Dick Magnetický blok/stojan na nože s příslušenstvím Premier Plus
KINGHoff Kinghoff Stojan na nože KH1656

STOJAN NA BLOKOVACÍ NŮŽElegantní, univerzální černý stojan na kuchyňské nože < span>Funkce:Univerzální aplikace – můžete uložit jakýkoli nůž s jakýmkoliv tvarem čepele, kuchyňské nůžky nebo lžíce.Moderníhranatý design, kvalitní lakované provedení nerez.

můžete mít 2.7. - 4.7.

KINGHoff Kinghoff UNIVERZÁLNÍ STOJAN NA NOŽE KH1091 KINGHoff Kinghoff UNIVERZÁLNÍ STOJAN NA NOŽE KH1091
KINGHoff Kinghoff UNIVERZÁLNÍ STOJAN NA NOŽE KH1091

Univerzální stojan na nože KINGHOFF s polypropylenovou závitovou vložkouvyrobený ze silikonem potaženého akrylátu. Moderní a jednoduchý design dokonale zapadne do výzdoby kuchyně, nože díky němu budou vždy přehledné a na dosah ruky.

můžete mít 2.7. - 4.7.

KRISBERG Krisberg BLOK STOJANU NA NOŽE KS7525 KINGHoff Kinghoff UNIVERZÁLNÍ STOJAN NA NOŽE KH1091
KRISBERG Krisberg BLOK STOJANU NA NOŽE KS7525

Univerzální stojan na nože.Vyrobeno z plastu. Uvnitř stojanu je vložka z polypropylenových nití, která umožňuje uložit nože libovolné délky a šířky, dokud se do stojanu vejdou. Stojan pojme až 6 průměrně velkých nožů.

Funkce:

  • Moderní design.

můžete mít 2.7. - 4.7.

Orion Stojan na nože dřevo štětiny KINGHoff Kinghoff UNIVERZÁLNÍ STOJAN NA NOŽE KH1091
Orion Stojan na nože dřevo štětiny

Stojan dřevěný na nože s plastovými štětinami zajistí bezpečné uložení nožů, nůžek i jiných kuchyňských nástrojů. Nože se neztupí a hlavně jsou v případě potřeby ihned po ruce.

můžete mít DNES

Od MALL
Smartcook Stojan na nože Andrea House , Bambusový stojan na kuchyňské nože | přírodní
Smartcook Stojan na nože
  • Stojan na nože – 11 otvorů pro nože + 1 pro ocílku
  • Blok pro snadné a praktické uložení kuchyňských nožů a nůžek. – Je vyroben z ušlechtilého dřeva gumovníku brazilského, které je odolné vůči vysychání. – Nože, nůžky jsou v bloku dokonale srovnané a chrání před poškozením ostří.

můžete mít 25.6. - 26.6.

Toro Blok na nože 23, 8 X 11, 1 X 15 CM Andrea House , Bambusový stojan na kuchyňské nože | přírodní
Toro Blok na nože 23, 8 X 11, 1 X 15 CM

Univerzální blok na nože je vhodný do každé domácnosti. Nože jsou v něm prakticky uloženy a navíc se netupí. Blok se přizpůsobí každému tvaru nože. Zajistěte pořádek ve vaší kuchyni.

můžete mít DNES

Od MALL
Andrea House , Bambusový stojan na kuchyňské nože | přírodní Andrea House , Bambusový stojan na kuchyňské nože | přírodní
Andrea House , Bambusový stojan na kuchyňské nože | přírodní

Bambusový Blok na Kuchyňské Nože Andrea House   Když se budete cítit pohodlně doma, budete vědět, že všechno má svůj vlastní prostor, konkrétní místo, kam můžete všechno uložit, ať už je to podnos, zásuvka nebo police.

můžete mít 25.6. - 26.6.

Arte Legno Stojan na příbory - malý 10 x 11 x 14 cm Artelegno ArteLegno 3dílný magnetický blok z bukového dřeva AL08W
Arte Legno Stojan na příbory - malý 10 x 11 x 14 cm

Stojan na příbory, či jiné kuchyňské náčiní z olivového dřeva. Minimalistický design, stabilní konstrukce, snadná údržba. Vhodný také jako dekorační váza nebo na servírování suchého pečiva apod. Ekologická výroba šetrná k přírodě. Dřevo se získává z kořenů olivovníku.

můžete mít 6.8. - 9.8.

Artelegno ArteLegno 3dílný magnetický blok z bukového dřeva AL08W Artelegno ArteLegno 3dílný magnetický blok z bukového dřeva AL08W
Artelegno ArteLegno 3dílný magnetický blok z bukového dřeva AL08W

Stojan na nože je nejen funkčním řešením pro jejich uložení, ale také krásnou dekorací do vaší kuchyně. Vyberte si designový model, který splní vaše očekávání z hlediska estetiky i praktičnosti a zefektivní přípravu pokrmů.

můžete mít 2.7. - 4.7.

Artelegno ArteLegno 3dílný magnetický blok z bukového dřeva AL08 Artelegno ArteLegno 3dílný magnetický blok z bukového dřeva AL08W
Artelegno ArteLegno 3dílný magnetický blok z bukového dřeva AL08

Stojan na nože je nejen funkčním řešením pro jejich uložení, ale také krásnou dekorací do vaší kuchyně. Vyberte si designový model, který splní vaše očekávání z hlediska estetiky i praktičnosti a zefektivní přípravu pokrmů.

můžete mít 2.7. - 4.7.