Trevi SL 3841 WD
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designové hodiny s budíkem Trevi SL 3841 WD s dřevěným rámem disponují funkcí snooze. Na LED podsvíceném displeji najdete dobře čitelné číslice a vteřinovou ručičku. Budík funguje na bateriový strojek s tichým chodem.

TFA Rádiem řízený budík ELLYPSE
669 Kč

Stylový digitální budík ELLYPSE od značky TFA umožňuje skvělou čitelnost času ze všech úhlů díky velkým kontrastním LED číslicím. Lze s ním nabíjet mobilní zařízení přes USB port. Jas a hlasitost lze nastavit pomocí otočných koleček.

TFA Rádiem řízený budík ICON LED červená
879 Kč

Digitální budík ICON od značky TFA disponuje funkcí opakovaného buzení snooze s možností nastavení intervalu odloženého buzení. Dvě úrovně podsvícení umožňuje snadno přečíst číslice ve tmě i za světla. Čas je každý den aktualizován.

TFA Digitální budík MINI CHARGE s dobíjením přes USB
849 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rádiově řízený digitální budík MINI CHARGE od značky TFA umožňuje rychlé nabíjení mobilních zařízení pomocí USB portu. Na barevném displeji naleznete informace o čase, dnu v týdnu a datu nebo vnitřní teplotě a vlhkosti. Nabízí funkci opětovného buzení snooze.

Hama RC 660, digitální budík řízený rádiovým signálem, bílý
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální budík od společnosti Hama s hodinami řízenými rádiovým signálem DCF. Přehledně vás bude informovat o času buzení, datu, vnitřní teplotě a vlhkosti. Budík nabízí možnost nastavení dvou různých časů buzení, funkci nočního svícení a odloženého buzení.

TFA Rádiem řízený budík s inverzním displejem BINGO 2.0 černý
934 Kč

Digitální budík BINGO od značky TFA nabízí velký a vysoce kontrastní inverzní displej, na kterém se snadno přečtou všechny údaje. Kromě času ukazuje i vnitřní teplotu a aktuální datum. Umožňuje buzení pomocí dvou různých zvuků a nastavení plynulého nebo zesilujícího vyzvánění.

Hama Multi budík, šedý
220 Kč 199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální budík od společnosti Hama s časovačem a funkcí odložení vstávání. Přehledně vás bude informovat nejen o času, ale dokonce i o vnitřní teplotě. Příjemné probuzení zajistí devět různých volitelných melodií a v den vašich narozenin vás potěší melodií Happy Birthday.

Karlsson 5659

Karlsson 5659

Hodnocení: 4
689 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní analogový budík Karlsson kombinuje matný kov v neutrálním bílém nebo černém odstínu doplněný o lesklé zlaté detaily. přehledný jednoduchý číselník chrání skleněný kryt, pod nímž krouží ručičky s plynulým posuvem. ideální doplněk do každé ložnice.

Karlsson KA5752WH
750 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylový budík Karlsson KA5752WH se stane ozdobou nočního stolku v každé moderní ložnici. Budík je vyveden v bílé barvě, kterou doplňují zlaté nožičky a ručičky. Černé indexy jsou velmi dobře čitelné a celý ciferník je chráněn sklem. O spolehlivý chod budíku se stará kvalitní quartzový hodinový strojek. Samozřejmostí je tichý chod pro nerušený spánek.

Oregon Scientific RM510 black
461 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální budík s časem řízeným rádiovým signálem DCF-77 nabízí 2 budící časy. Budík Oregon Scientific RM510 black vás informuje i o vnitřní teplotě, aktuálním datu a dni.

Hama RC 600, digitální budík řízený rádiovým signálem
769 Kč 625 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální budík od společnosti Hama je nejen praktickým, ale i hezkým doplňkem na váš noční stolek. Na displeji zobrazí radiovým signálem DCF nařízený přesný čas, datum, den v týdnu a teplotu vzduchu. Kromě toho je vybaven podsvícením displeje a funkcí Snooze.

TFA Rádiem řízený budík BINGO 2.0 černý
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální budík BINGO od značky TFA nabízí velký, vysoce kontrastní displej, na kterém se snadno přečtou všechny údaje. Kromě času ukazuje i vnitřní teplotu a aktuální datum. Umožňuje buzení pomocí dvou různých zvuků a nastavení plynulého nebo zesilujícího vyzvánění.

TFA 60.2536

TFA 60.2536

Hodnocení: 4,5
799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální budík TFA vyniká možností nastavení 4 různých budících časů, díky čemuž nemusíte budík stále přenastavovat. Na displeji s automatickým osvětlením se kromě času řízeného radiovým signálem DCF zobrazuje i datum, den v týdnu a vnitřní teplota. Nechybí funkce snooze.

Medisana WL 444 Radiobudík se svítáním
1 649 Kč 1 125 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud stáváte rádi se sluncem a příjemnou hudbou, pak rozzáří Vaše ráno v kteroukoli dobu světelný radio budík Medisana WL 444. Pro milovníky barev lze nastavit 7 barev světla. Budík disponuje funkcí snooze a lze na něm nastavit až 3 budící časy.

Hama Multi

Hama Multi

Hodnocení: 4
597 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální budík značky Hama má displej rozčleněný na 4 oddíly, které zobrazují informaci o aktuálním času, datu, pokojové teplotě a dni v týdnu. Budík nabízí výběr 9 různých melodií pro signál buzení a při uložení data narození vás v určený den probudí melodií Happy birthday.

Bentime NB05-877CU

Bentime NB05-877CU

Hodnocení: 5
369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bentime NB05–877CU je klasický budík s mechanickým strojkem. Je vyroben z kovu a vybaven alarmem a luminiscencí na ručičkách a indexech.

TFA 60.2528 BINGO

TFA 60.2528 BINGO

Hodnocení: 5
599 Kč 499 Kč

S budíkem BINGO už nemůžete nikdy zaspat! Budík nabízí možnost nastavení 2 samostatných budících časů s rozdílným typem zvonění. Je vybaven ukazatelem data a pokojové teploty, čas řídí radiový signál DCF. Praktickou funkcí je světelný senzor pro automatické podsvícení displeje za horších světelných podmínek.

SENCOR SDC 1200

SENCOR SDC 1200

Hodnocení: 5
269 Kč 199 Kč

Moderní budík Sencor SDC 1200 zobrazuje digitální čas řízený radiovým signálem, pokojovou teplotu, datum i den v týdnu. Samozřejmostí je i funkce opakovaného buzení snooze po 5 minutách, která vás nenechá nikdy zaspat.

Lowell Designový budík JA7045
989 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasický analogový budík v moderním designu stojí na třech drobným nožičkách a je vysoký 18 cm. Lesklý kov, ze kterého je budík vyroben, doplňuje skleněný kryt číselníku.

Hama Crown dětský budík
239 Kč 223 Kč

Dětský budík zobrazující analogový čas je vyrobený pod značkou Hama a své místo si najde na každém nočním stolečku. Vteřinová ručička se pohybuje plynulým posuvem, takže nebude při spánku rušit.

TFA 60.2530.02 Rádiem řízený budík
550 Kč

Rádiem řízený budík TFA v sobě snoubí zajímavou kombinaci modernity a tradice v podobě digitálního LCD displeje s podsvícením na 5 vteřin a klasických analogových hodin. Na displeji zobrazuje den v týdnu také v ČEŠTINĚ.

Casio PQ 31-2

Casio PQ 31-2

Hodnocení: 4,5
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální budík PQ 31–2 světle modré barvy s ciferníkem, který se dá osvětlit vestavěnou LED diodou. Budík má digitální displej, signál buzení pípaním, opakované buzení po několika minutách Snooze a volitelnost mezi zobrazováním času ve 12 a 24 hodinovém formátu.

Garni 165 Arcus Budík s projekcí času a teploty
1 339 Kč 1 290 Kč
+ doprava zdarma

Digitální budík Garni 165 Arcusprojekcí času a vnitřní teploty s barevným inverzním V.A. displejem. Budík disponuje 2 budícími časy a funkcí Snooze. Jeho čas je řízen radiovým signálem DCF.

Hyundai HYUAC321W

Hyundai HYUAC321W

Hodnocení: 3
690 Kč 499 Kč

Digitální budík Hyundai HYUAC321W v bílém provedení se stane nedílnou součástí Vašeho nočního stolku nebo pracovního stolu. Na velkém LCD displeji se zobrazuje čas řízený radiovým signálem DCF, vnitřní teplota, datum a nechybí ani funkce Snooze.

SENCOR SWS 212 RC

SENCOR SWS 212 RC

Hodnocení: 4
1 299 Kč 1 099 Kč
+ doprava zdarma

Digitální budík Sencor SWS 212 RC v módním zakřiveném provedení má čas řízený signálem DCF-77, měření vnitřní teplotybezdrátové čidlo pro měření vnější teploty. Jas velkého displeje lze nastavit podle potřeby. Budík má duální alarm s opakovaným zvoněním.

Technoline Digitální budík WT 235S
579 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální budík s funkcí snooze, která vás nenechá nikdy zaspat. Displej s možností podsvícení zobrazuje kromě aktuálního času řízeného signálem DCFdatum, vnitřní teplotu a zkratku dne v týdnu.

TFA 60.1511.01.05 COMBO

TFA 60.1511.01.05 COMBO

Hodnocení: 5
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělý analogový budík značky TFA vás již nikdy nenechá zaspat. Budík má obvodové podsvícení, aby vás v noci zbytečně neoslňoval, samozřejmostí je funkce snooze a jako bonus nastavujete budík digitálně na malém spodním displeji. Hodiny jsou řížené rádiově.

Lanaform Wake Up Light, světelný budík s rádiem
1 100 Kč
+ doprava zdarma

Budík Lanaform Wake-up Light se inspiruje východem slunce a spojuje světlo se zvukem pro přirozené buzení. V čase, který si nastavíte, začne přístroj vydávat přirozený zvuk nebo spustí vaši oblíbenou rozhlasovou stanici. Vedle toho poskytuje budík díky funkci stmívání možnost využít lampičku ke čtení a uspat vás večer pomocí simulátoru západu slunce.

Oregon Scientific Digitální budík s FM radiopřijímačem
879 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální budík s FM radiopřijímačem a 2 budícími časy má čas a datum řízeny radiovým signálem DCF a disponuje funkcí snooze. Hlasitost radiopřijímače lze nastavit na 7 různých stupňů a paměť vám umožní uložit až 8 stanic. Funkce sleep zajistí, aby se radio po zvolené době samo vypnulo.

Oregon Scientific RM938BK Digitální budík
688 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Designový digitální budík Oregon Scientific RM938BK vám bude napovídat vždy přesný čas díky jeho rádiovému řízení. Formát času si lze nastavit na 12 nebo 24h. Samozřejmostí je funkce Snooze i krátkodobé osvětlení displeje.

Technoline WT 260

Technoline WT 260

Hodnocení: 5
349 Kč 339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální budík Technoline WT 260 zobrazuje čas řízený radiovým signálem DCF. Disponuje funkcí snooze, měří vnitřní teplotu a nechybí ani datum a den v týdnu. Displej lze krátkodobě podsvítit.

Bentime NB15-SA6004W

Bentime NB15-SA6004W

Hodnocení: 4
308 Kč

Klasický dětský budík v bílém provedení je vyrobený pod značkou Bentime a je vyrobený z kovu. Přehledný číselník s motivem pejska lze podsvítit a díky hlasitému alarmu vás nenechá nikdy zaspat.

Casio PQ 30B-7

Casio PQ 30B-7

Hodnocení: 4
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální budík PQ 30B-7 ve sněhobílé barvě pro příjemné ranní vstávání. S jednoduchým displejem, který se dá osvětlit vestavěnou LED diodou. Budík má digitální displej, signál buzení pípaním, opakované buzení po několika minutách Snooze a volitelnost mezi zobrazováním času ve 12 a 24 hodinovém formátu. Ideální pomocník při vašem ranním vstávání.

Technoline Digitální budík s projekcí a teploměrem WT 536
889 Kč 789 Kč

Digitální budík WT 536 Technolineprojekcí a měřením vnitřní teploty udává ucelený přehled o čase, dni a vnitřní teplotě místnosti. Disponuje funkcí Snooze a projekce času a předpovědi počasí umožňuje snadné čtení údajů.

Beurer WL 32
1 110 Kč 837 Kč

Zpříjemněte si vstávání s radiobudíkem Beurer WL 32. Budík simuluje sluneční světlo, které se postupně stupňuje. Na přehledném LCD displeji lze nastavit až 10 stanic rádia a dva časy buzení.

Casio TQ 359
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Analogový budík TQ 359 čtvercového tvaru od značky Casio. Budík má funkci alarmu a zobrazení času. V noci vás potěší luminiscenční ručičky, takže si nebudete muset rozsvěcovat, když se budete chtít podívat na to, kolik je hodin.

TFA 60.1511.02.04 COMBO

TFA 60.1511.02.04 COMBO

Hodnocení: 5
999 Kč 869 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělý analogový budík značky TFA vás již nikdy nenechá zaspat. Budík má obvodové podsvícení, aby vás v noci zbytečně neoslňoval, samozřejmostí je funkce snooze a jako bonus nastavujete budík digitálně na malém spodním displeji. Hodiny jsou řížené rádiově.

TFA 60.1513.01 SUNRISE

TFA 60.1513.01 SUNRISE

Hodnocení: 4,5
699 Kč

rádiem řízeným analogovým budíkem TFA 60.1513.01 SUNRISE již nikdy nezaspíte. Budík s funkcí opakovaného buzení snooze má tichý chod a zaujme především velkým číselníkem. Možnost krátkodobého osvětlení.

Trevi SL 3820
299 Kč 251 Kč

Analogový budík s hranatým ciferníkem disponuje tichým chodem, takže vás při spánku nebude rušit nepříjemný tikot. Přehledný číselník doplňuje pogumovaná povrchová úprava se silikonovým krytem.

Oregon Scientific RM938W Digitální budík
689 Kč 602 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designový digitální budík Oregon Scientific RM938W vám bude napovídat vždy přesný čas díky jeho rádiovému řízení. Formát času si lze nastavit na 12 nebo 24h. Samozřejmostí je funkce Snooze i krátkodobé osvětlení displeje.

Batman Budík stolní Batman
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stolní budík BatmanBatman logo (průměr 10 cm) Oficiální dárkové a doplňkové zboží z katalogu produktů se znakem a grafikou komiksového hrdiny Batmana a společnosti Warner Bros.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Atraktivní budík s vyobrazením loga Batman…

Muse M-28US přenosné rádio s CD přehrávačem a USB
1 563 Kč

Muse M-28 RDW je elegantní přenosný přehrávač CD a mp3 se zabudovaným rádiem, které má rozsah FM / MW PLL. Přístroj si může do paměti uložit až 20 stanic. Umožňuje také opakované přehrávání hudby, má UBS port. Využijete ho zejména jako zvukový doprovod k různým činnostem v domácnosti nebo na chalup

TFA 60.2532.01 SIESTA Funk-Wecker
459 Kč

Digitální budík s rádiem řízeným časem, podsvícením displeje, zobrazením pokojové teploty a možností rychlého nastavení odpočítávání času (pauzy). Vlastnosti: Budík s funkcí odloženého buzení, funkce odpočítávání času (časovač pauzy / odpočinku) až na délku 360 minut. Možnost okamžitého nastavení

Avengers Proměňovací budík Marvel Avengers - Postavy
429 Kč

Proměňovací kovový budík MarvelHeroes (16 × 12 × 6 cm) Specifikace: Oficiální budík z katalogu produktů s logem, postavičkami a grafikou společnosti Marvel.Zboží je legálně licencováno a prodáváno se souhlasem vlastníků licenčních práv.Kulatý budík se zvonkem s logem a grafikou hrdinů Marvel.