10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Ze široké nabídky produktů z kategorie budíky si u nás na MALL.cz vybere každá hospodyňka i bytový designér.

Zobrazit více
  • Objednané zboží z kategorie budíky doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zakoupené zboží nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr pro nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Přehlednými sekcemi v kategorii Vybavení domácnosti však můžete brouzdat klidně hodiny a vždy objevíte něco nového.

Kromě zboží Budíky prodáváme u nás na MALL.cz další 1 milion produktů, mezi nimi také filtr na vodu, elektronika, led světla, kuchyňské linky nebo solární nabíječka.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Izoxis Zrcadlové hodiny s projektorem Černé Izoxis 19576 Izoxis Zrcadlové hodiny s projektorem Černé Izoxis 19576
Izoxis Zrcadlové hodiny s projektorem Černé Izoxis 19576

LED BUDÍK S PROJEKTOREM A ZRCADLEM 4v1 – hodiny, budík, zrcadlo a projektor ! Vše v jednom kompaktním zařízení. Budík je vybaven zrcadlovým čelem, na kterém se zobrazují informace jako je čas. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost vám umožní vzít si jej na cesty. Skvěle se bude hodit i p

můžete mít 31.5.

TFA 60.2562.01GB – BOXX2 – rádiem řízený budík Izoxis Zrcadlové hodiny s projektorem Černé Izoxis 19576
TFA 60.2562.01GB – BOXX2 – rádiem řízený budík

Rádiem řízený digitální budík TFA 60.2562.01.GB BOXX2 se stane praktickým pomocníkem ve vaší domácnosti. Možnost nastavení pravidelného buzení. Budík má integrovaný teploměr a vlhkoměr pro kontrolu v místnosti. Nabíjení zabudované baterie Li-Ion pomocí micro-USB kabelu, který je součástí balení.

můžete mít DNES

Od MALL
Technoline WT 260 Izoxis Zrcadlové hodiny s projektorem Černé Izoxis 19576
Technoline WT 260

Digitální budík Technoline WT 260 zobrazuje čas řízený radiovým signálem DCF. Disponuje funkcí snooze, měří vnitřní teplotu a nechybí ani datum a den v týdnu. Displej lze krátkodobě podsvítit.

můžete mít DNES

Od MALL
SENCOR SDC 120 MPM QUALITY Stylový analogový budík MPM Altin s funkcemi zesilujícího alarmu a opakovaného buzení
SENCOR SDC 120

Praktický budík, 4,7 cm velký modrý LED displej se zakřivením a možností nastavení jasu, zesilující budící signál a opakované buzení Snooze.

můžete mít 22.5.

MPM QUALITY Stylový analogový budík MPM Altin s funkcemi zesilujícího alarmu a opakovaného buzení MPM QUALITY Stylový analogový budík MPM Altin s funkcemi zesilujícího alarmu a opakovaného buzení
MPM QUALITY Stylový analogový budík MPM Altin s funkcemi zesilujícího alarmu a opakovaného buzení

Plastový multifunkční budík se světlem a opěrnými nožičkami v různých barevných metalických variacích.

můžete mít 23.5. - 24.5.

TFA 60.2549.08 - Rádiem řízeným budík ve dřevěném stylu CLOCCO – hnědá MPM QUALITY Stylový analogový budík MPM Altin s funkcemi zesilujícího alarmu a opakovaného buzení
TFA 60.2549.08 - Rádiem řízeným budík ve dřevěném stylu CLOCCO – hnědá

TFA 60.2549.08 Digitální budík v minimalistickém dřevěném stylu s neviditelným displejem. 3 různé úrovně jasu LED číslic a automatické nastavení jasu, rádiem řízené hodiny o nejvyšší přesnosti s možností manuálního nastavení, zobrazení času, kalendáře a vnitřní teploty s možností automatického prolínání, aktivace displeje dotykem či tlesknutím, trvalé podsvícení pouze s napájecím adaptérem, barva hnědá.

můžete mít DNES

Od MALL
Northix Digitální budík - trojúhelníkový TFA Dětský elektronický analogový budík - motiv jednorožec 60.1033.12
Northix Digitální budík - trojúhelníkový

Dopřejte své ložnici moderní a stylový budík. S tímto chytrým budíkem můžete nastavit budíky, zobrazit dnešní datum a teplotu!

můžete mít 31.5.

TFA Dětský elektronický analogový budík - motiv jednorožec 60.1033.12 TFA Dětský elektronický analogový budík - motiv jednorožec 60.1033.12
TFA Dětský elektronický analogový budík - motiv jednorožec 60.1033.12

Dětský budík s motivem jednorožce s praktickými funkcemi a snadno čitelnými číslicemi potěší nejmenší a díky extrémní tichosti nezasahuje do spánku. Pogumovaná spodní strana zajistí, že bude stát bezpečně na nočním stolku.

můžete mít DNES

Od MALL
TFA 60.2528 BINGO TFA 60.2543.02 - Digitálním rádiem řízený budík ICON
TFA 60.2528 BINGO

S budíkem BINGO už nemůžete nikdy zaspat! Budík nabízí možnost nastavení 2 samostatných budících časů s rozdílným typem zvonění. Je vybaven ukazatelem data a pokojové teploty, čas řídí radiový signál DCF. Praktickou funkcí je světelný senzor pro automatické podsvícení displeje za horších světelných podmínek.

můžete mít DNES

Od MALL
SENCOR SDC 4400 W TFA 60.2543.02 - Digitálním rádiem řízený budík ICON
SENCOR SDC 4400 W

Digitální budík vás díky opakovanému buzení snooze nenechá nikdy zaspat, navíc je schopný díky USB nabíječce nabít váš mobilní telefon. Je vybavený duálním alarmem a LED nočním světlem. Napájení probíhá pomocí síťového adaptéru, díky čemuž odpadá starost o vybité baterie.

můžete mít DNES

Od MALL
TFA 60.2543.02 - Digitálním rádiem řízený budík ICON TFA 60.2543.02 - Digitálním rádiem řízený budík ICON
TFA 60.2543.02 - Digitálním rádiem řízený budík ICON

TFA 60.2543.02 Rádiově řízení budík ICON zobrazuje čas pomocí velkých světelných číslic, které jsou díky dvěma úrovním podsvícení skvěle čitelné ve dne i v noci. Podsvícení lze i úplně vypnout. Aktuální čas je automaticky přijímán pomocí DCF rádiového signálu a každý den je aktualizován. Čas je zobrazován na bezrámečkovém displeji, který volně přechází do stojánku. Díky zabudované funkci budíku můžete začít každý den skvěle. A jestli se vám ještě nechce vstávat, můžete použít funkci odložení buzení s nastavitelným intervalem.

můžete mít DNES

Od MALL