Spontex Quickmax kbelík

Spontex Quickmax kbelík

Hodnocení: 4,5
229 Kč 149 Kč

Kbelík QuickMax je vysoce kvalitní a vhodný pro použití s plochým mopem QuickMax se samoždímacím systémem. Samotný kbelík je velmi lehký a má praktické plastové držadlo, takže se s ním dobře manipuluje.

Leifheit Vědro Profi Compact
959 Kč 528 Kč

Vědro Profi Compact má jednoduchý, ale efektivní systém ždímání pomocí pákového efektu. Díky odolnému plastu a perfektní stabilitě kbelíku se již nemusíte bát jeho zvrhnutí.

Leifheit Vědro Profi

Leifheit Vědro Profi

Hodnocení: 1
1 547 Kč 922 Kč
- 40 %

Akce

Konec ohnutým zádům a namočeným rukám ve špínavé vodě při uklízení! Díky praktickému vědru Leifheit o objemu 8 l a s nášlapným ždímání bude Váš úklid rychlý, snadný a efektivní.

Leifheit Vědro Profi s kolečky
1 547 Kč 961 Kč

Vědro profi je vybavené nášlapným ždímáním, které zaručuje, že voda nebude střikat nikde kolem, a integrovanými kolečky pro snadnou manipulci. Je vhodné k mopům Leifheit Profi, ale i k jiným plochým mopům.

AllServices Plastový kbelík 15 l
71 Kč

Plastový kbelík - vyrobený z kvalitního plastu je skvělým pomocníkem při domácím úklidu. Kbelík disponuje pevným držadlem, které umožňuje pohodlené přenášení.

AllServices Plastový kbelík 5 l s víkem
30 Kč

Plastový kbelík -  vyrobený z kvalitního plastu je skvělým pomocníkem při domácím úklidu. Kbelík disponuje pevným držadlem, které umožňuje pohodlené přenášení. Kbelík je dodávám s víkem!

AllServices Plastový kbelík 5 l
30 Kč

Plastový kbelík -  vyrobený z kvalitního plastu je skvělým pomocníkem při domácím úklidu. Kbelík disponuje pevným držadlem, které umožňuje pohodlené přenášení.

AllServices Vědro Profesionál pevné 15 l s výlevkou a madlem
164 Kč

Vědro Profesionál pevné 15 l s výlevkou a madlem – výhodná cena/kvalita vhodné pro profi úklid ale také do stavebnictví. Pevné vědro o max objemu 15 l. Vybaveno je stupnicí pro odečet výšky hladiny a přesnou výlevkou. Kovové madlo s ergonomickým úchtem zajistí pohodlné přenášení.

AllServices Kbelík 15 l + ždímač + kontejner 6L
109 Kč

Kbelík – vědro na bezdotykové vytírání 15 l + ždímač + kontejner 6L – pro domácí použití. Vědro slouží k ždímaní třásňových mopů do gramáže 400 g. Nutno k vědru dokoupit mop s tyčí.

AllServices Kbelík na mytí oken šíře 45 cm s kolečky a okapávačem
523 Kč

Kbelík na mytí oken šíře 45 cm s kolečky a plastovým okapávačem rozmýváku – dost široký na namočení rozmýváku. Součástí dodávky je již plastový okapávač rozmýváku, dokoupit lze šedé háčky na pověšení stěrky viz foto. Možno doplnit nerezovým odkapávačem nebo zvolit verzi bez koleček.

AllServices Kbelík 15 l + ždímač
108 Kč

Kbelík se ždímačem je vyrobený z kvalitního pevného plastu červené barvy a je skvělým pomocníkem při úklidu doma nebo venku.

EASTMOP Kbelík na mytí oken šíře 35 cm
241 Kč

Kbelík na mytí oken šíře 35 cm – obdelníkové kbelíky jsou primárně určeny pro pomůcky k mytí oken. Díky jeho velké šíři je možné do kbelíku namočit celý rozmývák- a to pohodlně a efektivně. Kbelík na okna možno doplnit kolečky.

EASTMOP Kbelík na mytí oken šíře 45 cm
351 Kč

Kbelík na mytí oken šíře 45 cm – dost široký na namočení rozmýváku. Součástí dodávky jsou háčky na kbelík, na které je možné položit stěrku či rozmývák. Možno doplnit nerezovým odkapávačem či kolečky.

KLARO Kbelík 17l k úklidovému vozíku s mřížkou
289 Kč

Kbelík vědro 17l k úklidovému vozíku s mřížkou – kbelík k úklidovému vozíku Clarol a dalším typům úklidových vozíků. Uvnitř kýble je výklopná mřížka, která slouží pro zachytávání písku a nečistot a omezuje víření nečistot v kýbli.

Lamart Kbelík Push LT8038
159 Kč 119 Kč

Bílý plastový kbelík značky Lamartobjem 13 litrů a je primárně určen k mopu **Push, můžete jej však využít i jinak.

Spontex Quickmax kbelík - použité
139 Kč 119 Kč

Použité

Kbelík QuickMax je vysoce kvalitní a vhodný pro použití s plochým mopem QuickMax se samoždímacím systémem. Samotný kbelík je velmi lehký a má praktické plastové držadlo, takže se s ním dobře manipuluje.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: