4 999 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Imitace ženského těla s možností vaginálního a análního sexu. Realistický materiál si dokáže udržet tělesnou teplotu pro vaše maximální pohodlí. Vagína a anál je dokonale flexibilní a snadno se Vám tak přizpůsobí.

2 995 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

PDX ELITE Talk-Back Super Stroker nabízí kompletní senzorický zážitek s citlivou erotickou komunikací. Kromě vášnivého sténání, 20 svůdných reakcí a 10-ti sexy pohybů vyvolaných v reakci na vzrušení poskytne jedinečnou, zvýšenou úroveň intenzivního potěšení při každé masturbaci.

389 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Návlek na penis s výstupky, který vám poskytne větší obvod k uspokojení vaší partnerky. Snadno použitelný návlek na penis série Fantasy X-tensions. Proměňte svůj penis na radostný stroj s tímto vylepšovačem erekce. Váš nový vylepšovač vám přinese výsledky, které oba partneři milují!

789 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vibrační návlek na penis s elegantní texturou, který vám poskytne větší obvod a délku k uspokojení vaší partnerky. Snadno použitelný návlek na penis série Fantasy X-tensions. Proměňte svůj penis na radostný stroj s tímto vylepšovačem erekce.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem:

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Erotické zboží.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Erotické zboží výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Erotické zboží akce.