10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Espressa a kávovary

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
De'Longhi pákový kávovar Dedica Style EC 685 BK Nespresso kávovar na kapsle Krups Essenza Mini, antracitový XN110B
De'Longhi pákový kávovar Dedica Style EC 685 BK + DÁREK Nespresso Káva v hodnotě kávovaru jako dárek, voucher

Pákový kávovar De'Longhi EC 685 BK v elegantním černém designu. Ochutnejte výborné espresso nebo lungo, velikost kávy si nastavte podle chuti. Pokud máte rádi mléčné kávy, tak si zamilujete nastavitelnou trysku na páru. Zajistí Vám perfektní našlehání mléka, a tím i dokonalý mléčný nápoj. Nádobka na vodu má kapacitu 1 litr.

můžete mít DNES

Od MALL
Nespresso kávovar na kapsle Krups Essenza Mini, černý XN1108 Nespresso kávovar na kapsle Krups Essenza Mini, antracitový XN110B
Nespresso kávovar na kapsle Krups Essenza Mini, černý XN1108 + DÁREK Nespresso Káva v hodnotě kávovaru jako dárek, voucher
AKCE: Získejte slevu na nákup kávy Nespresso v hodnotě kávovaru (platí 13. 5. – 1. 9. 2024). VÍCE ZDE.

Kapslový kávovar kombinuje výhody snadného ovládání, moderního designu a kompaktních rozměrů. Nespresso Krups Krups Essenza Mini, černý XN1108 umožňuje vychutnat si kvalitní čerstvou kávu ve velikosti Espresso nebo Lungo z pohodlí vašeho domova. Balení kávovaru obsahuje degustační sadu 7 kapslí kávy Nespresso ZDARMA.

můžete mít DNES

Od MALL
Nespresso kávovar na kapsle Krups Essenza Mini, antracitový XN110B Nespresso kávovar na kapsle Krups Essenza Mini, antracitový XN110B
Nespresso kávovar na kapsle Krups Essenza Mini, antracitový XN110B + DÁREK Nespresso Káva v hodnotě kávovaru jako dárek, voucher
AKCE: Získejte slevu na nákup kávy Nespresso v hodnotě kávovaru (platí 13. 5. – 1. 9. 2024). VÍCE ZDE.

Kapslový kávovar kombinuje výhody snadného ovládání, moderního designu a kompaktních rozměrů. Nespresso Krups Essenza Mini, antracitový XN110B umožňuje vychutnat si kvalitní čerstvou kávu ve velikosti Espresso nebo Lungo z pohodlí vašeho domova. Balení kávovaru obsahuje degustační sadu 7 kapslí kávy Nespresso ZDARMA.

můžete mít DNES

Od MALL
Krups kávovar na kapsle KP123B31 Nescafé Dolce Gusto Mini Me šedé Krups kávovar na kapsle KP123B31 Nescafé Dolce Gusto Mini Me šedé
Krups kávovar na kapsle KP123B31 Nescafé Dolce Gusto Mini Me šedé

Kávovar na kávové kapsle v malých rozměrech, ale zato s vysokým výkonem. Krups KP123B31 Nescafe Dolce Gusto Mini Me v šedé barvě s funkcí Play & Select je vhodný k přípravě horkých i studených nápojů s možností nastavení množství vody.

můžete mít DNES

Od MALL
Krups automatický kávovar Arabica EA811010 Krups kávovar na kapsle KP123B31 Nescafé Dolce Gusto Mini Me šedé
Krups automatický kávovar Arabica EA811010

Automatické espresso Krups Arabica EA811010 v elegantní černé barvě vám vždy připraví mimořádný nápoj ryzí chuti a nádherné vůně. Jeho praktické a kompaktní provedení je doplněné intuitivními funkcemi, moderními technologiemi a přehledným ovládacím panelem. Samozřejmostí je řízení teploty a mletí, parní tryska pro dokonalé cappuccino nebo paměťový režim pro zaznamenání oblíbených receptů.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Philips plně automatický kávovar EP1224/00 Series 1200 Krups kávovar na kapsle KP123B31 Nescafé Dolce Gusto Mini Me šedé
Philips plně automatický kávovar EP1224/00 Series 1200

Automatický kávovar s klasickým napěňovačem mléka. Philips EP1224/00 Series 1200 nabízí funkci upravení síly aroma a množství kávy My Coffee Choice, intuitivní dotykový displej a nastavitelný mlýnek s 12 stupni mletí. vyjímatelná spařovací jednotka a pohodlné automatické odstranění vodního kamene.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
De'Longhi automatický kávovar ECAM290.22.B Magnifica Evo De'Longhi automatický kávovar Eletta Explore ECAM 450.65.S
De'Longhi automatický kávovar ECAM290.22.B Magnifica Evo
AKCE: Prodloužená záruka na 3 roky po registraci. Podmínky akce najdete ZDE.
Plnoautomatický kávovar s tlakem 15 bar s intuitivním ovládacím panelem s dotkyovými tlačítky. Delonghi  ECAM290.22.B je vybaven zabudovaným mlýnkem se 13 stupni mletí, 3 úrovněmi nastavení teploty vody a aroma a tryskou pro pířpravu mléčné pěny nebo horké vody.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
De'Longhi automatický kávovar ECAM22.112.B De'Longhi automatický kávovar Eletta Explore ECAM 450.65.S
De'Longhi automatický kávovar ECAM22.112.B
AKCE: Prodloužená záruka na 3 roky po registraci. Podmínky akce najdete ZDE.
Plnoautomatický kávovar s tlakem 15 bar s kontrolním panelem, který umožní připravit jakýkoliv druh kávy jedním stiskem. Delonghi ECAM22.112.B je vybaven tryskou pro přípravu 2 šálků najednou, Cappuccino systémem a zabudovaným mlýnkem se 13 stupni mletí.

můžete mít DNES

Od MALL
De'Longhi automatický kávovar Eletta Explore ECAM 450.65.S De'Longhi automatický kávovar Eletta Explore ECAM 450.65.S
De'Longhi automatický kávovar Eletta Explore ECAM 450.65.S

Plnoautomatický kávovar s technologií Cold Extraction pro přípravu nápojů typu Cold Brew. Delonghi Eletta Explore ECAM 450.65.S nabízí funkci Nápoj s sebou, 3,5” TFT plně dotykový barevný displej, Bean Adapt technologii a snadné personalizované nastavení. Coffee Link aplikace s 100+ kreativních receptů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Krups Automatický Kávovar EA891110 Evidence bílá Krups Automatický Kávovar EA 815E Espresseria Auto Pisa S line
Krups Automatický Kávovar EA891110 Evidence bílá

Automatický kávovar na espresso s inovativním systémem Quattro Force, který optimalizuje každý krok přípravy dokonalého espressa. Krups EA891110 Evidence bílá disponuje 2,3litrovou nádobou na vodu, automatickým cyklem proplachu parní trysky pro snadnou údržbu a dlouhodobou výkonnost, inuitivním OLED displejem s dotykovými ovladači pro příjemné ovládání.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Krups Automatický Kávovar EA 815E Espresseria Auto Pisa S line Krups Automatický Kávovar EA 815E Espresseria Auto Pisa S line
Krups Automatický Kávovar EA 815E Espresseria Auto Pisa S line

Exkluzivně na MALL.CZ! Nejmenší plnoautomat s LCD displejem pro přípravu espressa i mléčných nápojů – Krups EA 815E Espresseria Auto Pisa S line. Espresso plné chuti z plnoautomatického kávovaru KRUPS. Tlak 15 barů a hydraulické pěchování zajistí nejlepší extrakci chuti a aroma ze 7 g kávy. Snadno připravíte ristretto, espresso, kávu nebo kávové mléčné nápoje cappuccino a latté. Vy si v klidu vychutnáváte kávu jako v kavárně, bez starostí.

můžete mít DNES

Od MALL
De'Longhi automatický kávovar Magnifica EVO ECAM290.51.B Krups Automatický Kávovar EA 815E Espresseria Auto Pisa S line
De'Longhi automatický kávovar Magnifica EVO ECAM290.51.B

Plnoautomatický kávovar s LatteCrema Hot systémem pro lahodné mléčné nápoje. Delonghi Magnifica EVO ECAM290.51.B nabízí automatické čištění mléčné karafy, kterou lze po použití vložit do lednice, intuitivní ovládací panel s dotykovými tlačítky a 4 černobílá tlačítka pro přípravu zvoleného nápoje jedním stisknutím.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL