10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Gramofony s reproduktory

Široká nabídka elektroniky a příslušenství včetně zboží z kategorie Gramofony s reproduktory. Nákup u nás na MALL.CZ se vyplatí:

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes nebo podle vašich preferencí.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 6 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, hotově, nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží ze sekce Gramofony s reproduktory nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtry nejlevnější Gramofony s reproduktory či nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli.

U nás na MALL.cz najdete dalších 2 000 000 výrobků a mezi nimi i Stylusy pro tablety, Herní PC, Mackbooky Air, Apple iMacy, Apple iPady.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
iON Max LP SENCOR STT 016
iON Max LP

Poloautomatický krasavec s keramickou přenoskou a diamantovým hrotem – tak to je přesně parádní 3rychlostní gramofon ION Max LP s integrovanými reproduktory a předzesilovačem, AUX In vstupem a USB portem. Gramofon umí desky i digitalizovat a uchovat tak na věčné časy.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
SENCOR STT 016 SENCOR STT 016
SENCOR STT 016

Retro gramofon Sencor STT 016 má kromě možnosti přehrávání gramofonových desek také CD mechaniku, přehraje vám vaše kazety, má USB vstup a integrované stereo reproduktory.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
LENCO LS-50 SENCOR STT 016
LENCO LS-50

Gramofon s dvěma vestavěnými reproduktory a talířem o průměru 300 mm. USB port na připojení k PC pro převod vinylu do digitálního formátu, integrovaný stereo zesilovač, rychlost 33, 45 nebo 78 rpm, nastavitelné protizávaží raménka, řemínkový pohon, keramická přenoska, skříňka s MDF desky, RCA linkový výstup.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
GPO Retro Soho Victrola VTA-200, hnědá
GPO Retro Soho

Gramofon s řemínkovým pohonem a rychlostí otáček 33/45/78. GPO Retro Soho nabízí zabudované stereo reproduktory a sluchátkový výstup pro ničím nerušený poslech. RCA a AUX konektor potom umožní připojení externích reproduktorů. V elegantním designu s kovovými detaily bude ozdobou vašeho pokoje.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
SENCOR STT 212U Victrola VTA-200, hnědá
SENCOR STT 212U

Swingujte, jazzujte, bluesujte až do rána s moderním multifunkčním gramofonem SENCOR STT 212U, který se pyšní 3 rychlostmi přehrávání desek na 33, 45 a 78 otáček za minUSB portem, slotem na SD karty, AUX a Bluetooth bezdrátovou technologií. Z desek umí pořizovat i záznamy a zábavu zajistí také FM PLL tuner.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Victrola VTA-200, hnědá Victrola VTA-200, hnědá
Victrola VTA-200, hnědá

Elegantní design jako z první poloviny 20. století – třírychlostní gramofon Victrola VTA-200 okouzluje retro vzhledem i výkonem, kdy desky prohání na 33, 45 a 78 otáček za minutu. Je vybaven FM rádiem, CD i kazetovou mechanikou a Bluetooth technologií. K přístroji lze skrze RCA výstupy připojit externí reproduktory.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Crosley Voyager Soundmaster NR545DAB
Crosley Voyager

Stačí otevřít horní víko a z krásného retro kufříku se náhle stane ještě krásnější retro řemínkový gramofon Crosley Voyager se 3 rychlostmi přehrávání desek na 33, 45 a 78 otáček za minutu. Přístroj se pyšní Bluetooth bezdrátovou technologií, přehrává nahlas díky vestavěným reproduktorům a má RCA výstupy.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Crosley Voyager BT Soundmaster NR545DAB
Crosley Voyager BT

Všichni staromilci z něj budou paf – gramofon Crosley Voyager BT má půvabný retro design a kufříkovou konstrukci. Desky roztáčí 3 rychlostmi na 33, 45 nebo 78 otáček za minutu. Pyšní se Bluetooth technologií, sluchátkovým výstupem i RCA výstupy. Hraje nahlas díky 2× 2,5W stereo reproduktorům.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Soundmaster NR545DAB Soundmaster NR545DAB
Soundmaster NR545DAB

Pyšní se krásným retro designem – 3rychlostní gramofon Soundmaster NR545 zaujme svou dřevěnou skříní s dubovým povrchem i kovovým ovládacím panelem. Sice vypadá jako za 40. let minulého století, nabízí ale moderní funkce jako Bluetooth technologii, USB port, AUX In, FM RDS/DAB+ tuner, CD i kazetovou mechaniku. Hraje příjemným zvukem díky 2× 5W reproduktorům.

můžete mít 4.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Roadstar HIF-8892 D+BT Muse MT-115W, gramorádio s CD a USB, černá
Roadstar HIF-8892 D+BT

Zaujme vás svým osmdesátkovým designem i příjemným zvukem – překrásný retro HiFi systém Roadstar HIF-8892 D+BT zkrátka potěší každého nadšence do starých časů i do poslechu dobré hudby. Má 3rychlostní gramofon, AUX In vstup, Line OUT, Bluetooth technologii, USB port pro přehrávání i nahrávání, FM RDS/DAB/DAB+ tuner, CD a kazetovou mechaniku. Pyšní se 2 externími reproduktory o celkovém RMS výkonu 8 W.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
GPO Retro Memphis Muse MT-115W, gramorádio s CD a USB, černá
GPO Retro Memphis

Memphis je slavné americké město, Memphis je také úspěšné album Roye Orbisona a název Memphis hrdě nese i nádherný 3rychlostní retrogramofon GPO Retro Memphis, který má design inspirovaný érou padesátých let. Kromě gramofonu disponuje i CD přehrávačem, FM tunerem, slotem pro SD karty a USB portem. Desky a disky nejen přehrává, ale umí je také digitalizovat. Díky 2× 1,5W reproduktorům hraje krásně nahlas.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Muse MT-115W, gramorádio s CD a USB, černá Muse MT-115W, gramorádio s CD a USB, černá
Muse MT-115W, gramorádio s CD a USB, černá

Zdrojem radosti a dobré muziky se vám doma stane nádherný retro gramofon Muse MT-115W se 3 rychlostmi přehrávání gramofonových desek na 33, 45 a 78 otáček za minutu, s CD mechanikou, s AUX In vstupem, s USB portem a s Bluetooth technologií. Vybaven je i FM PLL tunerem a desky umí digitalizovat na USB zařízení.

můžete mít 4.12.

Od MALL