Tefal Ingenio jehly na kukuřičný klas K2070114-26%
269 Kč

199 Kč

Akce

Set jehel na kukuřici obsahuje čtyři páry. Jehly vám usnadní práci při grilování, nebo opékaní a také konzumaci oblíbené zeleniny. Nástroje Ingenio jsou odolné, mají větší pevnost a dlouhou životnost.


Kolimax Sada plochých grilovacích jehel z nerez oceli délka 40 cm - 4 ks-23%
169 Kč

129 Kč

Akce

S kvalitními grilovacími jehlicemi připravíte ten nejlepší pokrm na zahradní grilovačce. Jejich povrch je vyleštěný do vysokého lesku, takže se snadno umývají a projíždí masem jako po másle. Jehlice od značky Kolimax jsou ploché a tím zaručují, že se maso samovolně neotáčí a tím pádem nepřipaluje z jedné strany.


Kolimax Sada plochých grilovacích jehel z nerez oceli délka 30 cm - 6 ks-23%
169 Kč

129 Kč

Akce

Stoupněte si před gril a připravte hostům na zahradě šťavnatý špíz s pomocí kvalitních jehlic. Jejich povrch je vyleštěný do vysokého lesku, takže se snadno umývají a projíždí masem jako po másle. Jehlice od značky Kolimax jsou ploché a tím zaručují, že se maso samovolně neotáčí a tím pádem nepřipaluje z jedné strany.


Kolimax Sada plochých grilovacích jehel z nerez oceli délka 20 cm - 6 ks-31%
159 Kč

109 Kč

Akce

Grilovací sezóna je tu a k pořádně propečenému šťavnatému masu potřebujete kvalitní jehlice. Jejich povrch je vyleštěný do vysokého lesku, takže se snadno umývají a projíždí masem jako po másle. Jehlice od značky Kolimax jsou ploché a tím zaručují, že se maso samovolně neotáčí a tím pádem nepřipaluje z jedné strany.


Hama Xavax grilovací jehly, set s podstavcem-30%
399 Kč

279 Kč

Akce

Set na grilování masových či zeleninových špízů, vhodné na krevety, zeleninu, kuřecí, vepřové či hovězí kousky masa atd. Dlouhá životnost díky vysoce kvalitnímu materiálu.


Hama Xavax ohebné grilovací jehlice 4 ks-30%
299 Kč

209 Kč

Akce

Ohebné jehlice na marinování a grilování masových či zeleninových špízů. Ohebnost umožňuje přizpůsobení tvaru konkrétnímu grilu a maximální využití místa na grilu.


Küchenprofi Drzák na kukuřici, 4 ks-65%
299 Kč

104 Kč

Akce

Profesionální úchyty na grilování kukuřice v balení po čtyřech kusech. Konec spálených prstů při grilování kukuřice. Vychutnejte si pohodlně tuto pochoutku se značkou Küchenprofi.


Küchenprofi BBQ party špízy 9 cm
269 Kč

Velké balení malých párty mini špejlí na špíz nebo jakékoliv jiné mixy. V praktické dóze najdete 160 dřevěných párátek se zarážkou. Připravte si drobné chuťovky na párty.


Küchenprofi BBQ party špízy 23 cm
329 Kč

V praktické dóze najdete 150 dřevěných párátek o délce 23 cm se zarážkou. Připravte si drobné chuťovky na párty. Velké balení velkých párty špejlí na špíz nebo jakékoliv jiné mixy.