Tescoma Grilovací rošt PRIVILEGE-20%
299 Kč 239 Kč

Akce

S dvojitým grilovacím roštem budou kousky masa, ryby, uzeniny nebo zeleniny ugrilované víc než skvěle. Díky unikátním pružinovým pantům horní část roštu bez potíží překlopíte a grilované dobroty z něj můžete rovnou servírovat.

Orion Nerezový grilovací plech se stojanem 40x26 cm-25%
399 Kč 299 Kč

Akce

Grilovací plech se stojanem 38,5×22,5×3 cm značky Orion skvěle využijete k přípravě grilovaného kuřete, zeleniny, brambor a dalších pochutin na grilu nebo v troubě. Plech je z části opatřen otvory, přes které proniká žár.

Orion Chromový grilovací rošt 24x16,5 cm-37%
79 Kč 49 Kč

Akce

Rošt vyrobený z chromované oceli od značky Orion umožňuje přípravu pečínky tak, aby neležela ve výpeku a pekla se do křupava. Lze jej využít v pekáčích různých velikostí, nejlépe se však hodí do pekáčů Grande.

Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME
499 Kč

Poklop výrazně zvyšuje účinnost grilu Tescoma PARTY TIME. Pokrmy grilované pod poklopem jsou rychleji a lépe propečené. Vynikající pro přípravu šťavnatých hovězích, vepřových i drůbežích steaků, špízů, ryb apod.

Orion Chromový grilovací rošt 32x23 cm-30%
99 Kč 69 Kč

Akce

Rošt vyrobený z chromované oceli od značky Orion umožňuje přípravu pečínky tak, aby neležela ve výpeku a pekla se do křupava. Lze jej využít v pekáčích různých velikostí, nejlépe se však hodí do pekáčů Grande.

Orion Grilovací deska GRANDE 46x23 cm
659 Kč

Grilovací deska GRANDE 46×23 cm značky Orion vám poslouží ke grilování doma i venku, můžete ji používat i v elektrické a plynové troubě. Deska má dva grilovací povrchy – steakový pro maso a hladký povrch pro pečení zeleniny.

Orion Nerezový grilovací plech 40x26x1,5 cm-23%
339 Kč 259 Kč

Akce

Nerezový grilovací plech 40×26×1,5 cm značky Orion skvěle využijete k přípravě masa, ryb, špízů a dalších pochutin na grilu nebo v troubě. Plech je z části opatřen otvory, přes které proniká žár.

Orion Nerezový grilovací plech děrovaný 38,5x22,5x3 cm-23%
339 Kč 259 Kč

Akce

Nerezový grilovací plech děrovaný 38,5×22,5×3 cm značky Orion skvěle využijete k přípravě masa, ryb, špízů a dalších pochutin na grilu nebo v troubě. Plech je z části opatřen otvory, přes které proniká žár.

Orion Grilovací deska GRANDE 43 cm
799 Kč

S grilovací deskou značky Orion s kvalitním nepřilnavým povrchem připravíte výborné steaky s minimální potřebou tuku, ale také jiné maso, zeleninu, ryby nebo uzeniny. Po jejím použití ji lze snadno umýt v myčce na nádobí a váš gril zůstane čistý.

Hama Xavax grilovací rošt s nožkami
529 Kč 439 Kč

Ideální pro grilování na otevřeném ohni nebo pro rozšíření grilovacího povrchu. Díky nožkám může být využit jako vyvýšená grilovací plocha pro citlivé pokrmy nebo po udržení teploty již připravených pokrmů.

Grilovací kleště na rybu BBQ Easy-38%
209 Kč 129 Kč

Akce

Kvalitní grilovací kleště usnadní práci při opékání ryb. Dlouhý úchyt umožní snadné otočení, a to bezpečně a bez potrhání. Kromě ryby můžete v kleštích grilovat i zeleninu, případně jiný druh masa. Nerezovou ocel, snadnou na údržbu, můžete mýt v myčce nádobí.

Grilovací kleště na rybu Easy XL-38%
269 Kč 165 Kč

Akce

Kovové grilovací kleště usnadní práci při opékání ryb. Dlouhý úchyt umožní snadné otočení, a to bezpečně a bez potrhání. Kromě ryby můžete v kleštích grilovat i zeleninu, případně jiný druh masa.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: