Počet nalezených produktů: 6

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Küchenprofi Grilovací kleště na rybu BBQ Easy
209 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní grilovací kleště usnadní práci při opékání ryb. Dlouhý úchyt umožní snadné otočení, a to bezpečně a bez potrhání. Kromě ryby můžete v kleštích grilovat i zeleninu, případně jiný druh masa. Nerezovou ocel, snadnou na údržbu, můžete mýt v myčce nádobí.


Tescoma Grilovací rošt PRIVILEGE-20%
299 Kč

239 Kč
+ doprava zdarma

Akce

S dvojitým grilovacím roštem budou kousky masa, ryby, uzeniny nebo zeleniny ugrilované víc než skvěle. Díky unikátním pružinovým pantům horní část roštu bez potíží překlopíte a grilované dobroty z něj můžete rovnou servírovat.


Küchenprofi Grilovací kleště ma rybu - 56 cm-44%
769 Kč

429 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kleštěmi na gril od značky Küchenprofi připravíte rybu jako profesionál. Kleště jsou vyrobeny z odolné nerezové oceli, která zajistí kvalitní a rovnoměrné opečení ryby.


Küchenprofi Grilovací kleště na rybu Easy XL
269 Kč
+ doprava zdarma

Kovové grilovací kleště usnadní práci při opékání ryb. Dlouhý úchyt umožní snadné otočení, a to bezpečně a bez potrhání. Kromě ryby můžete v kleštích grilovat i zeleninu, případně jiný druh masa.


Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME
499 Kč
+ doprava zdarma

Poklop výrazně zvyšuje účinnost grilu Tescoma PARTY TIME. Pokrmy grilované pod poklopem jsou rychleji a lépe propečené. Vynikající pro přípravu šťavnatých hovězích, vepřových i drůbežích steaků, špízů, ryb apod.


Hama Xavax grilovací rošt s nožkami
390 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Ideální pro grilování na otevřeném ohni nebo pro rozšíření grilovacího povrchu. Díky nožkám může být využit jako vyvýšená grilovací plocha pro citlivé pokrmy nebo po udržení teploty již připravených pokrmů.