10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Knihy životní prostředí a ekologie

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Václav Smil: Jak svět doopravdy funguje Kniha o klimatu zemí Koruny české - Jak se klima vyvíjelo, jaké klima nás čeká a co s tím můžeme dělat
Václav Smil: Jak svět doopravdy funguje

Lidstvo ještě nikdy ve své historii nemělo tolik informací, přesto si jen málokdo uvědomuje, jak svět ve skutečnosti funguje. Oceňovaný vědec českého původu Vaclav Smil popisuje a objasňuje složité procesy s neuvěřitelnou lehkostí.

můžete mít 5.12. - 6.12.

Kniha o klimatu zemí Koruny české - Jak se klima vyvíjelo, jaké klima nás čeká a co s tím můžeme dělat Kniha o klimatu zemí Koruny české - Jak se klima vyvíjelo, jaké klima nás čeká a co s tím můžeme dělat
Kniha o klimatu zemí Koruny české - Jak se klima vyvíjelo, jaké klima nás čeká a co s tím můžeme dělat

První část této mimořádné a nedocenitelně důležité knihy se zabývá obecným vývojem klimatu, přičemž se věnuje základním přirozeným mechanismům klimatických změn.

můžete mít 5.12. - 6.12.

Kudy plyne Vltava - Co je řeka, jak vzniká, jak se proměňuje a kam spěje? Kniha o klimatu zemí Koruny české - Jak se klima vyvíjelo, jaké klima nás čeká a co s tím můžeme dělat
Kudy plyne Vltava - Co je řeka, jak vzniká, jak se proměňuje a kam spěje?

Zatím nejobsáhlejší přírodovědná monografie naší národní řeky popisuje Vltavu jako jeden organismus, propojený mnoha geologickými i biologickými procesy a obklopený minulostí naší krajiny.

můžete mít 5.12. - 6.12.

Petr Havel: Sedlák pod Milešovkou - Rozhovor s Danielem Pitkem (prac.) Petr Havel: Sedlák pod Milešovkou - Rozhovor s Danielem Pitkem (prac.)
Petr Havel: Sedlák pod Milešovkou - Rozhovor s Danielem Pitkem (prac.)

Jak se po roce 1989 změnil český venkov a kterým výzvám čelíme v souvislosti s vysychající krajinou? Nejen o těchto otázkách přemítá Daniel Pitek, soukromý zemědělec, lesník, aktivista a autor nesmírně populárního blogu.

můžete mít 5.12. - 6.12.

Bärbel Oftringová: Houby - Poznej 85 zajímavých druhů Petr Havel: Sedlák pod Milešovkou - Rozhovor s Danielem Pitkem (prac.)
Bärbel Oftringová: Houby - Poznej 85 zajímavých druhů

Všichni milujeme houbaření. Ale znáš houby doopravdy? Zjisti zajímavé informace o 130 druzích hub a nauč se spolehlivě určovat ty jedlé.

můžete mít 6.12. - 7.12.

David Attenborough: Život na Zemi - Nejúžasnější příběh všech dob Petr Havel: Sedlák pod Milešovkou - Rozhovor s Danielem Pitkem (prac.)
David Attenborough: Život na Zemi - Nejúžasnější příběh všech dob

Je to největší příběh, jaký byl kdy vyprávěn: příběh vývoje života na Zemi. Jubilejní aktualizované vydání základní příručky všech milovníků přírody po 40 letech.

můžete mít 5.12. - 6.12.

Ryby našich vôd Daniela Straußová: Ptáci našich zahrad - v životní velikosti
Ryby našich vôd

Praktický a prehľadný sprievodca predstavuje 86 najrozšírenejších sladkovodných druhov rýb v strednej Európe vyobrazených v ich prirodzenom prostredí. Ponúka zaujímavé informácie o pôvode, živote, biotope, ale aj o možnostiach chovu či lovu najbežnej ..

můžete mít 18.12. - 21.12.

Daniela Straußová: Ptáci našich zahrad - v životní velikosti Daniela Straußová: Ptáci našich zahrad - v životní velikosti
Daniela Straußová: Ptáci našich zahrad - v životní velikosti

Ptačí druhy jsou ve skupinách: „velcí jako sýkora modřinka, nebo menší“, „přibližně tak velcí, jako vrabec“ a „ptáci velcí jako kos, nebo větší“. Díky tomu, že modřinku, vrabce i kosa zná každý, snadněji odhadnete, kde opeřeného návštěvníka své zahrady hledat.

můžete mít 5.12. - 6.12.

Do kapsy Souhvězdí Daniela Straußová: Ptáci našich zahrad - v životní velikosti
Do kapsy Souhvězdí

Kniha Do kapsy Souhvězdí autora Hermann-Michael Hahn vydaná v nakladatelství Grada v roce 2023, jazyk: Čeština, vazba: Brožovaná, počet stran: 128, ISBN-13: 9788027139620, zařazení do kategorie: Astronomie, vesmír a čas.

můžete mít 11.12. - 13.12.

Můj první herbář Sedm krátkých přednášek z fyziky
Můj první herbář

Můj první herbář je neobvyklá kniha plná zajímavostí, krásných ilustrací a… také prázdných stránek, na které nalepíte vlastnoručně usušené exempláře. Kniha vám poradí, v jakém ročním období jednotlivé druhy rostlin hledat či jak je nejlépe usušit. Ne ..

můžete mít 8.12. - 12.12.

Sedm krátkých přednášek z fyziky Sedm krátkých přednášek z fyziky
Sedm krátkých přednášek z fyziky

Fyzika je opravdovým dobrodružstvím poznání. A moderní fyzika, vzešlá z vědeckých revolucí 20. století, posunula hranice našeho chápání světa daleko za hranice běžné představivosti.Rovelliho nejnovější kniha je souborem sedmi esejů, napsaných pů- v ..

můžete mít 11.12. - 13.12.

Suchozemští savci světa Sedm krátkých přednášek z fyziky
Suchozemští savci světa

Kniha vznikla jako zápisky z cest amerického autora a ilustrátora Juana Carlose Alonsa, který na svých výpravách kolem světa studoval život zvířat. Výsledek těchto studií, titul Suchozemští savci světa, obsahuje nejen podrobné popisy nejzajímavějších ..

můžete mít 8.12. - 12.12.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Knihy životní prostředí a ekologie.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Knihy životní prostředí a ekologie výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Knihy životní prostředí a ekologie akce.