Letecké katastrofy a jejich vyšetřování 2
399 Kč 359 Kč

Po úspěšné knize Letecké katastrofy a jejich vyšetřování přichází letecký publicista Lukáš Musil s jejím pokračováním. Autor vybral dalších 40 leteckých havárií, které ovlivnily vývoj letecké dopravy po druhé světové válce.

Lukáš Musil: Letecké katastrofy a jejich vyšetřování
399 Kč 359 Kč

Létání dopravními letadly je dnes běžnou záležitostí. Pro někoho je to rutina, pro jiného událost. Ale ruku na srdce – každého z nás během bezpečnostní instruktáže před startem někdy napadlo, co by se stalo, kdyby se letadlo zřítilo.

Závacký Jaroslav: Stavba pece na pizzu a chleba
239 Kč 204 Kč

Chtěli byste si pochutnat na křupavém domácím chlebu nebo si upéct pizzu ve vlastní peci? Pak je tato kniha právě pro vás. V praktické příručce najdete návod na stavbu interiérových i venkovních pecí na chleba i na pizzu.

Miloš Michlovský: Lexikon chemického složení vína
335 Kč 301 Kč

Kniha „Lexikon chemického složení vína“ našeho předního vinařského odborníka je určena všem producentům vína. Kniha podává ucelený přehled chemických látek, které dosud byly ve víně nalezeny.

Já & písnička 3
159 Kč 143 Kč

Zpěvník obsakuje lidové písně vhodné pro žáky základních škol. Například: Padá, padá rosenka, Široký hluboký, Tráva neroste, Dobrodružství s panem Bohem, Gaudeamus igitur, Jízda králů, Báječná ženská, Dělání, Já budu chodit po špičkách, Nebe na zemi, atd.

Já & písnička 2
149 Kč 134 Kč

Zpěvník obsakuje lidové písně vhodné pro žáky základních škol. Například: Javorník, Javorník, Kolíne, Kolíne, Ruty šuty, Dajána, Pampelišky, Purpura, Tichá noc, atd.

Skoteová Malena: Beton - Snadné betonové projekty doma a na zahradě-10%
149 Kč 134 Kč

Výprodej

Snadné betonové projekty doma a na zahradě… Více než 40 jednoduchých, ale přesto elegantních návrhů, které obohatí každou domácnost a zahradu. V této knize názorně předvádíme, jak vytvořit krásné a trvanlivé dekorativní předměty z betonu.

Jaroslav Stojan: Maličká su 3
55 Kč 49 Kč

132 nejznámějších písní v tóninách nejlépe vyhovujících dětskému hlasu. Akordový doprovod pro klavír a kytaru. Udělena schvalovací doložka MŠMT ČR č.j. 31 334/97–20 k zařazení do seznamu učebnic pro mateřské a základní školy.

Jaroslav Stojan: Maličká su 1
55 Kč 49 Kč

132 nejznámějších písní v tóninách nejlépe vyhovujících dětskému hlasu. Akordový doprovod pro klavír a kytaru. Udělena schvalovací doložka MŠMT ČR č.j. 31 334/97–20 k zařazení do seznamu učebnic pro mateřské a základní školy.

Vychytávky Ládi Hrušky-86%

Vychytávky Ládi Hrušky

Hodnocení: 4,5
199 Kč 26 Kč

Akce

Láďa Hruška se coby novodobý kutil a kuchtík pravidelně objevuje v moderním hobby magazínu televize Prima Vychytávky Ládi Hrušky.

Autobusy Škoda 706 RO a RTO
299 Kč 269 Kč

Autobusové ikony Škoda 706 RO a Škoda 706 RTO dodnes potěší oko nejen starší, ale i mladé generace. Autobus Škoda 706 RO se vyznačoval na svou dobu velmi progresivním bezkapotovým provedením.

Václav Minář: Autoškola 2020 - Moderní učebnice a testové otázky
169 Kč 152 Kč

Velmi přehledná a bohatě ilustrovaná učebnice je určena pro žáky autoškol, kteří se potřebují naučit pravidla provozu na silničních komunikacích, nové dopravní značky i předpisy a otestovat své odborné znalosti prostřednictvím zkušebních testových otázek.

Autobusy Karosa 700 - historie, vývoj, technika, modifikace
339 Kč 305 Kč

Fundovaný pohled do „dějin“ tohoto autobusu přináší mnohé překvapivé informace: Karosy jezdily i na plyn, sloužily jako pojízdný hotel, existovala speciální verze na přepravu vězňů, na podvozcích Karosa se stavěly i moderní luxusní autobusy.

Frenzel Sebestian, Zimpfer Simon: O pašerácích a objevitelích
119 Kč 97 Kč

Únikové hry jsou tradičně plné hádanek a mysteriózních zápletek. Není tomu jinak ani u tohoto knižního vydání. V této knize se podíváte zpátky v čase do dob pirátů a objevitelů a nebudete mít za úkol nic menšího než zachránit celý svět.

Libor Kubánek: S bicí soupravou /The Drumset Book 1 - Taktem a dobou
200 Kč 180 Kč

Ukázky breaků slouží pro inspiraci k vlastní improvizaci kratších či delších sól a k nácviku cítění základního čtyřtaktového útvaru. V závěru prvních dvou kapitol najdete několik sólo etud, které procvičí koordinaci a rytmickou celistvost projevu.

Stefano Cordara: Vespa
699 Kč 629 Kč

Vespa se po svém představení veřejnosti roku 1946 setkala s nedůvěrou, protože se nejednalo o motocykl, ale spíše o výsledek zkřížení letecké a automobilové technologie.

100 nejlepších malých a středních pivovarů
269 Kč 242 Kč

Kniha mapuje historii a současnost nejlepších malých a středních českých pivovarů. Smyslem publikace je seznámit čtenáře s těmi výrobci, kteří obohacují náš trh kvalitními produkty a vytvářejí tím tolik žádoucí protiváhu velkým výrobním kolosům.

AEROmodel 2 - Avia B-35 a Avia S-199 „Mezek“
119 Kč 107 Kč

AEROmodel 2 obsahuje 2 vystřihovací papírové modely v měřítku 1:48 – Avia B-35 – Avia S-199 „Mezek“ a popis historie – Avia B-35 – Avia B-35 měla nahradit v československém stíhacím letectvu úspěšnou Avii B-534.

Aleš Sirný: Legendy naší silnice
499 Kč 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Touha po rychlosti, po úspěchu, umění nikdy se nevzdávat i snaha o dosažení dokonalosti.

Alois Pavlůsek: Báječná léta s Jawou
369 Kč 332 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kniha, která potěší všechny příznivce jedné stopy a zvláště pak fandy legendární značky Jawa.

Alois Pavlůsek: Jawa 350
299 Kč 269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Publikace se věnuje jednomu ze tří nejvýznamnějších modelů v historii značky Jawa, který byl poprvé představen v roce 1973.

André Dominé: Víno
999 Kč 899 Kč

Jedná se již o 3., vydání atlasu pro milovníky vína. V této příručce je do jednoho svazku shrnuto vše, co se lze o víně dozvědět. Je to jak průvodce po zemích i oblastech, v nichž se pěstuje vinná réva, tak také ideální rádce při nákupu vína.

Ann Richardson: Zločinecké motocyklové gangy
99 Kč 89 Kč

Cílem této zprávy je podat stručný přehled o organizovaných kriminálních aktivitách zločineckých motorkářských gangů na území Spojených států amerických.

Antje Rittermann: Jednoduše ze dřeva - Nábytek a objekty z použitého dřeva
329 Kč 296 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Máte rádi dřevo s patinou? Našli jste zbytky dřeva, lhostejno, jestli prkna z palety nebo větve, kterou je škoda vyhodit? Pak je tato kniha určena přesně pro vás! Naleznete zde mnoho instrukcí a nápadů. Udiví vás, co všechno lze vyrobit z použitého dřeva.

Augustin Šulc: Údržba a opravy motocyklů ČZ 125 a 150C
289 Kč 260 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Knihu, kterou vám předkládáme, byla připravena k tisku už v roce 1955, ale bohužel tehdy nevyšla. Jejím obsahem jsou články, které vycházely v časopisu Svět Motorů v letech 1953–1955.

Auta Velký obrazový průvodce
699 Kč 629 Kč

Publikace AUTA: Velký obrazový průvodce zahrnuje celé dějiny automobilismu a automobilu, od prvních vozů z 80. let 19. století až po současnost.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hobby knihy pro muže.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hobby knihy pro muže výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hobby knihy pro muže akce.