10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Knihy pro volný čas

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Anne Geddes Kniha Mých Prvních Pět Let, modrý kluk CZ Anne Geddes Kniha Mých Prvních Pět Let, růžová holka CZ
Anne Geddes Kniha Mých Prvních Pět Let, modrý kluk CZ

Modrý kluk – perfektní knížka od fotografky Anne Geddes z kolekce Bear Covers, 80 stránek.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Anne Geddes Kniha Mých Prvních Pět Let, Léto květináče Anne Geddes Kniha Mých Prvních Pět Let, růžová holka CZ
Anne Geddes Kniha Mých Prvních Pět Let, Léto květináče

Květináče léto – báječná knížka od fotografky Anne Geddes z kolekce Mých prvních pět let, 95 stránek.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Anne Geddes Kniha Mých Prvních Pět Let, růžová holka CZ Anne Geddes Kniha Mých Prvních Pět Let, růžová holka CZ
Anne Geddes Kniha Mých Prvních Pět Let, růžová holka CZ

Růžová holka – perfektní knížka od fotografky Anne Geddes z kolekce Bear Covers, 80 stránek.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Michail Tombak: Cesta ke zdraví ADDIPURE Extraktor ADDIPURE PEO 60*50, s nastavitelnou výškou. Z hliníku s eloxovaným povrchem vhodného pro použití v potravinách. Množství rostlin až 60 g.
Michail Tombak: Cesta ke zdraví

Ve třetí knize ruského autora Michaila Tombaka Cesta ke zdraví ( v češtině vyšly rovněž knihy Je možné žít 150 let? a Vyléčit nevyléčitelné) nenajdete žádné příkazy nebo zákazy.

můžete mít 23.5. - 24.5.

ADDIPURE Extraktor ADDIPURE PEO 60*50, s nastavitelnou výškou. Z hliníku s eloxovaným povrchem vhodného pro použití v potravinách. Množství rostlin až 60 g. ADDIPURE Extraktor ADDIPURE PEO 60*50, s nastavitelnou výškou. Z hliníku s eloxovaným povrchem vhodného pro použití v potravinách. Množství rostlin až 60 g.
ADDIPURE Extraktor ADDIPURE PEO 60*50, s nastavitelnou výškou. Z hliníku s eloxovaným povrchem vhodného pro použití v potravinách. Množství rostlin až 60 g.

ADDIPURE je kompletný produktový rad na extrakciu rastlinného materiálu. Pomocou ADDIPURE si môžete sami vyrobiť najčistejší extrakt éterických olejov. Vďaka inovatívnemu 3-vrstvovému filtračnému systému PEO je možné získať veľmi čistý extrakt. Součásti jsou šroubované, samostatně odnímatelné.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Vlastimila Chalupová: Somatologie Anatomie a fyziol. Člověka Graham Lawton: Tahle kniha vám možná zachrání život - Jak déle a lépe žít díky vědě
Vlastimila Chalupová: Somatologie Anatomie a fyziol. Člověka

Příručka s testovými otázkami z anatomie a fyziologie člověka pro střední zdravotnické školy. Pomůže procvičit a zopakovat učivo a bude výborná pro přípravu k přijímacím zkouškám na různé obory lékařských fakult.

můžete mít 24.5. - 27.5.

David Sinclair: Konec stárnutí – Proč stárneme a proč už nemusíme Graham Lawton: Tahle kniha vám možná zachrání život - Jak déle a lépe žít díky vědě
David Sinclair: Konec stárnutí – Proč stárneme a proč už nemusíme

Stáří je přirozené a neodvratitelné, říkali. Musíme se s tím smířit, říkali. A kdo by taky chtěl žít do sta, když už je to stejně jen přežívání a žádná zábava, říkali. A pak šel kolem prof.

můžete mít 23.5. - 24.5.

Viktor Frankl: Lékařská péče o duši - Základy logoterapie a existenciální analýzy Viktor Frankl: Lékařská péče o duši - Základy logoterapie a existenciální analýzy
Viktor Frankl: Lékařská péče o duši - Základy logoterapie a existenciální analýzy

Kniha je základním dílem tzv. logoterapie, což je léčba smyslem. Logoterapie jako moderní psychoterapeutická metoda je v tomto díle nejsystematičtěji a nejinstruktivněji vyložena v obecném i specifickém plánu, a kniha je nejlepším pracovním úvodem do ní.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Axel Gutjahr: Akvárium - Barevný svět za sklem Viktor Frankl: Lékařská péče o duši - Základy logoterapie a existenciální analýzy
Axel Gutjahr: Akvárium - Barevný svět za sklem

Akvárium nabízí úchvatné pohledy na život pod vodou a dodává vašemu bytu jedinečnou atmosféru. Co může být zábavnějšího než pozorovat zářivě pestré rybičky při jejich nejrůznějších neutuchajících aktivitách?

můžete mít 24.5. - 27.5.

Martin Patřičný: Pracujeme se dřevem - základní příručka Viktor Frankl: Lékařská péče o duši - Základy logoterapie a existenciální analýzy
Martin Patřičný: Pracujeme se dřevem - základní příručka

Kniha je členěna do kapitol podle postupů práce: začíná nákupem, sušením a skladováním dřeva, následují technologické postupy (broušení, štípání, tesání, řezání, soustružení, spojování a ochrana povrchu) a popis vybavení díly a vhodných nástrojů.

můžete mít 24.5. - 27.5.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Knihy pro volný čas.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Knihy pro volný čas výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Knihy pro volný čas akce.