Katastrofa letu 001
498 Kč 436 Kč

Nejznámější letecká tragédie v Československu si vyžádala 76 lidských životů. To letní dopoledne 28. 7. 1976 nikdo z rekreantů, kteří odpočívali u jezera Zlaté písky, netušil, že se brzy stane svědkem náhlého pádu letadla ČSA a následné zoufalé snahy ..

Rychlostní vlak na baterie-20%
269 Kč 215 Kč

Hra/Hračka Rychlostní vlak na baterie vydaná v nakladatelství Bino v roce 2018, jazyk: Čeština, vazba: Hračka.

Cyklická žena - žlutá
565 Kč 481 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Revoluční kniha Mirandy Gray – je to pravé pro vás, pokud:

máte pocit, že menstruace vás obtěžuje – a v zaměstnání zvláště; trpíte premenstruačním syndromem a chcete se ho zbavit; chcete objevit dary a výhody těch fází cyklu, které nemáte rády;
..

Dračí doupě II Dárkové vydání-19%
990 Kč 794 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dračí doupě je nejrozšířenější a nejznámější hra na hrdiny, ve které všichni končí jako vítězové a nikdo neodchází poražený. Cílem totiž není vyhrát, ale pobavit se a společně prožít příběh. V Dračím doupěti se budete vžívat do rolí postav z dávnýc ..

Hepato-pankreato-biliární chirurgie-18%
1 507 Kč 1 224 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Autoři v této publikaci navazují na předchozí monografii Chirurgie jater (Maxdorf, 2004). Původní oblast jaterní chirurgie je v této knize rozšířena o chirurgii žlučových cest a pankreatu, tedy kapitoly, které jsou úzce spojeny. Původní kapitoly jsou ..

Malý atlas lokomotiv 2019
480 Kč 421 Kč

Malý atlas lokomotiv 2019 navazuje na předchozí vydání z let 2000 až 2017, v knize jsou shrnuty základní charakteristiky a parametry kolejových vozidel, která jsou v pravidelném nebo muzejním provozu v České republice a na Slovensku. V aktuálním vydá ..

Narcos - desková hra
1 399 Kč 1 371 Kč

Desková hra na motivy životního příběhu Pabl Escobara V deskové hře NARCOS se hráči vžijí do klíčových postav kolumbijské drogové války a ovlivní průběh honu na nejvlivnějšího drogového dealera v dějinách. Jeden z hráčů bude spravovat vzkvétající ř ..

Vaskulární medicína-24%
1 495 Kč 1 124 Kč

Vaskulární medicína je jednou z nejprogresivnějších oblastí současného vnitřního lékařství, jejím těžištěm zůstává angiologie, hlavní autoři však přizvali k spolupráci přední české experty z dalších oborů – nefrology, cévní chirurgy a řadu dalších. V ..

Davídková Petra: Šití jako životní styl-19%
599 Kč 484 Kč

Nebaví vás už brouzdání v módních řetězcích? Chtěly byste si něco spíchnout samy a naučit se to pořádně, aby vám pod rukama vznikal jeden krásnější originál než druhý? A třeba i pro celou rodinu?

Dixit - Rodinná hra
799 Kč 783 Kč

Hra roku 2010.Rodinná desková hra na pohádkové vypravěče.

Stavebnice BAUER: Avia 260 dílů
669 Kč 575 Kč

Stavebnice BAUER jsou určeny dětem od 3 let. Unikátní systém spojuje stavění z kostek s mechanikou – vytvářením funkčních pohyblivých modelů. Velikost kostek umožňuje dětem při stavění díly snadno spojovat a rozpojovat. Stavět můžete podle návodu na ..

Krtek 15cm - sedící, mluvící
589 Kč 507 Kč

Krteček, který po zmáčknutí náhodně přehrává vybrané originální zvuky z filmů o Krtečkovi. Vyměnitelné baterie 3×LR44 jsou součástí.Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé části

Bulbem záchranáře-24%
379 Kč 288 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha o superhrdinech mezi námi: nejen o profesionálních záchranářích, ale také o nás, obyčejných smrtelnících, kteří – máme-li dobré informace a trochu kuráže – můžeme tu a tam někomu zachránit život. Bývalý záchranář pražské ZZS Vít Samek některé p ..

3D odlévací sada
554 Kč 476 Kč

Sada k zachycení naprosto věrného otisku ručiček i nožiček miminek a dětí do 4 let. Zároveň je to skvělý dárek pro rodiče nebo babičky, dědy…

Vyznamenání a bojové odznaky Třetí Říše II.-18%
1 157 Kč 940 Kč

Kniha s názvem „Vyznamenání a bojové odznaky Třetí říš II.“ je volným pokračováním tématu, které se specializuje výhradně na odznaky Třetí říše. Je to též odborný průvodce světem německé faleristiky první poloviny 20. století. V prvé řadě však jde o ..

HIT Kompletný sprievodca histamínovou intoleranciou
457 Kč 411 Kč

Histamínová intolerancia (HIT) patrí v súčasnosti medzi rozšírené ochorenia. Postihuje mnohých z nás, aj keď o jej existencii často netušíme. Jej príznakmi môžeme trpieť dlhodobo a sú také rôznorodé, že si ich zvyčajne nedáme do súvisu so stravou, kt ..

Kočičí klub
499 Kč 482 Kč

Extra roztomilá rodinná hra, ve které se vžijete do rolí milovníků koček. V průběhu hry si dobíráte karty, které obsahují půvabné kočky, ale také krmivo, hračky, šantu kočičí, nebo kočičí kostýmy.  Nejdůležitější je všechny vaše kočky řádně nakrmit. ..

Krtek 25cm s červenožlutým kulichem
579 Kč 498 Kč

Plyšový Krteček s pletenou sundavací čepicí.Hračka je ve spodní části naplněn „antistresovými fazolkami“ pro stabilizaci polohy a rozvoj citu a hmatu dětí.Pro děti bez omezení věku, CE

Vytásek Vláďa: Můj bylinkový svět-16%
399 Kč 332 Kč

Knihu napsal známý bylinář s přáním, aby ti z vás, kteří chtějí poznat svět bylin a jejich léčivých vlastností, získali do začátku svého bádání co nejvíc znalostí, které vám otevřou další cestu.

Lekárska parazitológia
834 Kč 717 Kč

Obsah:

Lekárska parazitológia Črevné protozoárne infekcie u človeka

Extraintestinálne protozoárne nákazy tkanív a vnútorných orgánov človek

Protozoárne nákazy krvného a lymfatického systému človekaLekárska helmintológia Črevné nákazy u člo ..

Čmelák Láskyplné povídky
399 Kč 346 Kč

Nejlepší optimistické povídky o lásce od Haliny Pawlowské – o tom, jak ženy milují muže, muži ženy, jak milujeme děti, jak se nesnášíme a jak nám nezbývá než se všemu zasmát, protože nic jiného nám stejně nepomůže!

Christina Kraus: Přírodní kosmetika pro každý den
399 Kč 359 Kč

Víte, že máte doma ve své koupelně věci, které vašemu zdraví zrovna neprospívají? A co pleťová voda, zubní pasta, šampon, sprchový gel, tělové mléko, deodorant, parfém, pleťový krém, make-up, oční stíny, rtěnka atd.

Metabolic Balance® Kuchárska kniha
266 Kč 234 Kč

Táto kuchárska kniha je návodom a radcom. V skratke vysvetľuje základy jedinečnej metódy prispievajúcej k úprave telesnej hmotnosti a ukazuje cestu k individuálnemu a zdravému spôsobu výživy s prirodzenou produkciou inzulínu. Pomocou jednoduchých pra ..

Praktická zahrada-24%
848 Kč 643 Kč

Nepostradatelná příručka úspěšného zahradníka. Začátečníkům ukáže všechny důležité úkony krok za krokem na názorných fotografi ích. Pokročilým poradí při řešení zapeklitých problémů. A všechny potěší portréty 400 rostlin a přehledným kalendářem prací ..

Hry pro předškoláky: 11 originálních her a pomůcek
399 Kč 375 Kč

Soubor neotřelých, ale i prověřených her navazuje na úspěšný titul Moje první hry. Těšit se můžete na celkem 11 originálních úkolů velmi pestrého zaměření, které usnadní přípravu na školu a pomohou v ní uspět. Hry pro předškoláky přináší podobně jak ..

Zelenina z ekozahrady-24%
799 Kč 602 Kč

Kniha se zabývá zábavným permakulturním pěstováním zeleniny, a to od výběru místa pro záhony přes jejich utváření mnoha různými způsoby až po zúrodňování půdy, tvorbu kompostů a přidávání přírodních zlepšujících příměsí do půdy.

Osvětluje plánová ..

Doba kamenná stylově v cíli
706 Kč

Rozšíření ke hře Doba kamenná. Nakrmit a vybudovat váš rod bylo nutné. Nyní je čas na trochu výzdoby,dekorace a obchodu! Velké rozšíření přináší do hry novou surovinu, karty, budovy, více možných akcí a tedy i způsobů,jak se dobrat k vítězství. S tím ..

Tričko: Ester Ledecká, lyže- pánské L - Ester Ledecká
699 Kč 664 Kč

Toto ležérní triko s motivem Ester Ledecké na lyžích je vyrobeno z bavlny vypěstované sociálně únosným a ekologickým způsobem. Perfektně sedí a výborně se nosí. Má pohodlný střih a volně obepíná tělo. Ve stylové dárkové krabičce. Materiál: 100% bioba ..

Jan Vojáček: Jan Vojáček: Umění být zdráv
349 Kč 314 Kč

Proč neustále roste počet chronicky nemocných lidí? A proč si s těmito chorobami současná medicína neumí poradit? Jak naslouchat signálům těla a napojit se na svou skutečnou podstatu?

Ludmila Djemelová: Tajemství Feng Shui
349 Kč 314 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha Tajemství Feng Shui vám pomůže vytvořit prostředí, které vám bude oporou na cestě k úspěchu a radosti ze života. Objevte kouzlo a harmonii Feng Shui V knize se seznámíte se základy Feng Shui, naučíte se rozdělit prostor do jednotlivých sektorů a správně je aktivovat.

Sicilská s Lubomírem Ftáčnikem
673 Kč 575 Kč

Každý, kdo hraje šachy a o šachy se zajímá, vám řekne, že zahájení je jedna z nejdůležitějších kapitol šachové partie. Chcete-li uspět, musíte i dobře začít. Po špatném zahájení již nemusíte mít šanci úspěšně partii dokončit. Sicilskou obranu zná sna ..

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Knihy pro volný čas.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Knihy pro volný čas výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Knihy pro volný čas akce.