Encyklopedie šití - Praktický průvodce technikami šití
499 Kč 403 Kč

Praktický průvodce technikami šití Od základních šicích potřeb přes záševky, límce, rukávy až k zapínání a profesionálním krejčovským úpravám

Chcete se naučit šít sukně, halenky, nebo dokonce saka a kabáty?

Finnangerová Tone: Tilda nápady pro celý dům
379 Kč 323 Kč

Světoznámá norská návrhářka Tone Finnangerová alias Tilda představuje svou další knihu, tentokrát jde o 20 nejnovějších šicích projektů pro vytvoření příjemné domácí atmosféry.

Morganová Cristin: Moderní výšivka
279 Kč 226 Kč

Víte, co je nejlepší na moderní výšivce? Svoboda. Nemusíte zvládat nespočet starých technik, abyste vytvořili něco krásného. S několika jednoduchými stehy, základními materiály a chvílí volného času můžete vyšívat, co vás napadne.

Jak připravit dokonalou svatbu
449 Kč 89 Kč
- 80 %

Akce

Váš spolehlivý pomocník od chvíle, kdy vás partner požádá o ruku, až do okamžiku, kdy vyslovíte své „Ano“.

Pletená krajka
249 Kč 224 Kč
- 10 %

Výprodej

Kouzlo shetlandské krajky – krása lehčí než vánek… Pletené šály, kloboučky i ponožky.

Vzdušná krása a složitost shetlandské krajky může na první pohled odradit i zkušené pletařky a vzbudit dojem, že tahle rafinovaná nádhera je nad jejich síly.

Kreativní písmo - Jak na to
399 Kč 322 Kč

Inspirativní rady, techniky a nápady pro ručně psané písmo a uměleckou tvorbu

NAUČTE SE VYTVÁŘET KRÁSNÉ RUČNÍ PÍSMO COBY UMĚLECKÉ ŘEMESLO s touto naučnou a interaktivní publikací s konkrétními návody, zábavným procvičováním a jednoduchými návody k

Nöldekeová Marisa: Pleteme oko za okem
399 Kč 322 Kč

Patříte k těm pletařkám či pletařům, kteří prostě nedokážou jehlice odložit? Nebo se chcete teprve naučit plést a držení jehlic a příze je pro vás velkou neznámou? Tato publikace je určena jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.

Omalovánky štěstí
259 Kč 209 Kč

Díky této kouzelné knize může každý vytvořit překrásné akvarely. Stačí vzít do ruky štětec, namočit ho do vody a proměnit návrhy v pestrobarevná umělecká díla – od elegantních květin po divokou džungli.

Kosek Petr: Nalehko - Jak si užít i stovky kilometrů dlouhý trek
349 Kč 294 Kč

Novinka

Pokud se Vám zdá nereálné zredukovat svou základní výbavu třeba i na měsíční trek maximálně do 7 kg, právě pro vás je určena tato publikace. Petr Kosek je držitelem ocenění Triple Crown, což znamená, že přešel všechny tři dálkové americké treky.

Johansenová Signe: Hygge - Fenomén útulna
299 Kč 134 Kč
- 55 %

Akce

Hygge, to je severský fenomén útulna, pocit pohodlí, tepla, pohostinnosti a komunity. Je to život, který nám přináší radost a potěšení, jsou to svíčky, čerstvé pečivo, večeře s přáteli.

Boudová Kamila: Falešná Pařížanka 2
259 Kč 209 Kč

Falešná Pařížanka Kamila Boudová se vrací s novou knížkou, ve které popisuje svůj život ve vysněné Paříži. Osobní i pracovní život jí mění velká událost – narození dcery.

Täubner Armin: TOPP Origami pro každého
249 Kč 202 Kč

Fascinace technikou origami je nekonečná. V naší knize najdete mnoho tradičních i nových modelů – čerty, hvězdy, lodě, zajíce, tučňáky, želvy, pelikány, dinosaury a mnoho dalších.

Hazellová Sarah: Háčkování - Vzory od A do Z
399 Kč 339 Kč

200 základních vzorů s návody Postupy, vzory, nové nápadité techniky – encyklopedie háčkování pro začátečníky i pokročilé Háčkujete, a už vás trochu nudí staré, známé a obvyklé postupy? Pak je tahle knížka pro vás přesně to pravé.

Začínám šít - 30 modelů ve 12 lekcích
359 Kč 161 Kč
- 55 %

Výprodej

Jehlu, nit, látku – to je vše, co potřebujete, abyste se mohly pustit do šití, milé švadlenky! Díky této knize snadno proniknete do tajů různých stehů a základních technik.

Martinová Ann: Quilling, šperky z papíru
349 Kč 297 Kč

TECHNIKY A POSTUPY NA VÝROBU NÁUŠNIC A PŘÍVĚSKŮ

Vytvořte si nádherné papírové šperky, které budou na první pohled vypadat jako z mědi, stříbra nebo zlata!

Finnangerová Tone: Tilda a dům hraček
329 Kč 279 Kč

Šité panenky, zvířátka a doplňky v originálním stylu Kniha plná pokladů, které potěší malé i velké, spousta měkounkých hraček, panenek, zvířátek a dalších překrásných věcí.

Ratia Camille: Bez odpadu
349 Kč 282 Kč

Jak žít ekologicky a bez plastů Kniha je určena všem, kteří mají v úmyslu omezit množství odpadu kolem sebe tím, že budou uvědoměle nakupovat, jíst, oblékat se atd.

Pletení - Jak na to
329 Kč 279 Kč

Více jak 300 rad, pracovních postupů a nápadů…

Pletete, ale běžné návody v časopisech už vám nestačí? Pak je pro vás ideálním řešením tahle kniha. Osvojíte si nové techniky a zdokonalíte se v těch, které už znáte.

Gandertonová Lucinda: Vyšívání – galerie stehů
299 Kč 89 Kč
- 70 %

Akce

Naučte se všechny druhy stehů s tímto kompletním, přehledně zpracovaným průvodcem. Kniha je plná názorných ukázek a praktických rad, které využijete při vyšívání, šití i zapošívání lemů.

Hořáková Hana: Powertex
289 Kč 249 Kč

Vytvořte si unikátní sošky, dekorace a dárky

Powertex je revoluční výrobek založený na vodní bázi, netoxický, šetrný k přírodě a vhodný i pro děti.

“Frau Hölle” Cappellová Tanja: Abeceda krasopsaní
299 Kč 242 Kč

Tanja Capellová, známá jako Frau Hölle, se ozdobnému ručnímu psaní neboli hand letteringu věnuje profesionálně. Představí vám jednotlivé druhy tohoto umění a poskytne mnohé praktické tipy a triky.

Blissová Debbie: Pleteme pro miminka
299 Kč 242 Kč

Autorka v knize představuje 20 snadných a tradičních kousků v moderním kabátku, které uvítá každý, komu do života vstoupilo miminko. Modely v knize jsou seřazeny podle postupného ovládání pletařského umění – od naprostých základů až po žakárový vzor.

TOPP Praktická škola háčkování pro každého
299 Kč 243 Kč

Háček, který dobře padne do ruky, hezká příze v oblíbené barvě – a může se začít! Aby se zdařil vstup do nádherného světa háčkování, není nutné zdolávat žádné velké překážky.

Buzaglo Sigal: Kreativní bižuterie z korálků
299 Kč 242 Kč

Různorodé materiály a povrchy korálků, jejich tvary a barvy mohou každého inspirovat k vytváření originálních módních doplňků – náramků, náhrdelníků a náušnic.

Boursin Didier: Origami jako šperky - Tvůrčí ateliér
299 Kč 242 Kč

Líbí se vám originální šperky? Chcete někoho blízkého obdarovat vlastnoručně vyrobenou drobností? Pak právě vy budete mít radost z krabičky, která obsahuje knížku s 11 návody na zhotovení šperků z papíru metodou japonských skládanek origami.

Šály, šátky, návleky - 20 vzorů, 3 varianty
299 Kč 242 Kč

20 módních vzorů * Každý ve 3 podobách Když vezmete 20 neobvyklých vzorů a z každého vytvoříte tři pletené doplňky, dostanete 60 modelů šál, šátků, návleků, plédů a pelerín.

Dombrovská Michaela: Jógový zápisník
269 Kč 229 Kč

Jóga mala – 108 korálků inspirace pro každý den

Jóga vybízí k hledání odpovědí a učí klást otázky. Ačkoliv se s ní nejčastěji setkáváme v podobě fyzického cvičení, časem prostupuje každým hnutím těla, mysli i duše.

Smith Duncan: Základní kniha malování
249 Kč 212 Kč

Ideální průvodce, díky němuž krok za krokem zdokonalíte své dovednosti a výkresy. Kniha je vhodná jak pro úplného nováčka i pro středně pokročilého, a dokonce i zkušeného umělce.

Daviesová Alison: Buďte jako kočka
259 Kč 209 Kč

Když budete chvíli pozorovat kočky, zjistíte, že se od nich můžete lecčemu přiučit. Od užívání si přítomného okamžiku, důvěřování svému šestému smyslu nebo odpočívání kdykoliv se vám zachce.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: