Davídková Petra: Šití jako životní styl
599 Kč 479 Kč

Novinka

Nebaví vás už brouzdání v módních řetězcích? Chtěly byste si něco spíchnout samy a naučit se to pořádně, aby vám pod rukama vznikal jeden krásnější originál než druhý? A třeba i pro celou rodinu?

Schmidová Sandra: Zdravě kdykoliv a kdekoliv
299 Kč 252 Kč

Nebuďte tlouštíci a projezte se se Sandrou ke štíhlosti a zdraví! Tato kniha vám ukáže, že jíst správně, vyváženě a současně chutně se dá opravdu kdykoliv.

Scicluna Denise: Malování zvířátek na kameny
279 Kč 226 Kč

V této knize na vás čeká svět plný fantazie, kreativity a spousty malých stvoření. Malování na kameny nemůže být jednodušší. Nepotřebujete drahé materiály ani nemusíte umět složité techniky. Stačí kámen, barvy, představivost a tato kniha.

Stela - Svítící vyšívání
389 Kč 350 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nauč se poznávat 7 nezapadajících souhvězdí severní oblohy. Vyšij souhvězdí na kartičky svítící nití a prozkoumej mapu. Se vším ti pomůže Malý průvodce hvězdnou oblohou.

Bušková Olga: Diář plný radosti
299 Kč 242 Kč

Představte si, že váš rok je jako velký dům s dvanácti pokoji a co měsíc budete bydlet v jednom z nich. Každý má jinou teplotu, barvu, dekorace a zážitky, ale jednu věc mají společnou: Všechny jsou vaše a záleží jen na vás, jaké si je vytvoříte.

Kalorické Tabulky
448 Kč 336 Kč

Novinka

Váš průvodce zdravou výživou… nyní i knižně.

Aplikaci Kalorické Tabulky pravidelně používá více než milion lidí všech věkových skupin k tomu, aby zhubli, přibrali nebo „jen“ dodali svému tělu chybějící živiny.

Vedeli ste? Fyzika
428 Kč 353 Kč

Prečo nemôžeme vrátiť hrianku do pôvodného stavu? Ktorá je najstaršia vec, s ktorou sme sa stretli? Prečo sa hviezdy trblietajú? Vedeli ste? Fyzika je zábavný sprievodca nabitý faktami o zázrakoch fyzikálneho sveta, ktorý obsahuje vyše 100 otázok a ..

Lesley Stanfieldová: Pletení Vzory od A do Z
399 Kč 359 Kč

Publikace poslouží jako výjimečný zdroj neotřelých nápadů pletařkám všech úrovní pokročilosti. Ani na přeplněném trhu a v obrovské konkurenci se Pletené vzory neztratí, protože se jedná o jedinečnou knihu.

ŠITÍ – praktické rady od A do Z (Edice Burda)
449 Kč 363 Kč

Kniha ŠITÍ – praktické rady od A do Z je určena jak pro začínající švadlenky, tak i pro ty zkušenější. Všechny bez rozdílu v ní najdete cenné rady.

Lenka Bednářová: Háčkování - figurky v pastelových barvách
299 Kč 269 Kč

Nová Lenčina kniha přináší opět spoustu roztomilých figurek tentokrát zhotovených z jednoho druhu příze Camilla v pastelových barvách. V knize najdete 20 přehledných popisů s postupovými fotografiemi na uháčkování vodních i suchozemských zvířátek i ta létající.

Encyklopedie šití - Lekce krok za krokem (38 modelů)-55%
499 Kč 224 Kč

Výprodej

Vezměte nitě, látku, jehlu nebo šicí stroj a voilá?! Máte vše, co potřebujete k šití. Pusťte se směle do toho a váš první vlastnoručně ušitý kousek bude brzy na světě. Díky této knize snadno proniknete do tajů základních šicích technik.

Adriana Dosedělová: Výtvarné nápady z papíru
199 Kč 179 Kč

Kniha plná inspirace obsahuje 65 tvořivých nápadů pro ty, kteří chtějí tvořit a hrát si a přitom nechtějí investovat vysoké částky za materiál a pomůcky. Všechny výrobky v knize jsou vytvořeny z toho, co běžně máme doma. Návody jsou určeny dětem i dospělým.

Fantastické mandaly
199 Kč 179 Kč

Nechte se okouzlit fantastickými vzory a krásnými barvami dvanácti mandal ukrytých pod tajemnou černou vrstvou. Pomocí přiloženého dřevěného škrabátka můžete tato originální umělecká díla odhalit.

Nikolett Corley: Uklidňující kruhy - Antistresové omalovánky
179 Kč 161 Kč

Vítejte ve světě Antistresových omalovánek! Zbavte se stresu vybarvováním těchto uklidňujících vírů. Tato úžasná kniha inspirovaná metodou Zentangle nabízí terapii a návrat do světa umění, vnitřního klidu a relaxace.

Hudební omalovánky
199 Kč 163 Kč

Hudební omalovánky jsou jednoduchým spojením digitálního a analogového světa, propojení papíru, tužky a hudby. Propojení relaxační hudby a omalovánek je jedinečým způsobem, jak si dopřát dokonalý nástroj pro odpočinek.

Andrea Müller: Šití - Je to tak snadné
169 Kč 152 Kč

Vlastnoručně ušité věci jsou nejlepší! Ušijte si sama oblíbené věci, které máte ráda. Ať už nákupní tašku, šálu nebo třeba povlak na polštář. V této příručce se naučíte základní techniky šití a budete mít příležitost vyzkoušet si je na praktických věcech.

Origami Zvířátka na statku
169 Kč 152 Kč

Skládejte a hrajte si! Tato sada obsahuje 9 testovacích papírů na skládání, 9 papírů potištěných zvířecími motivy, návod krok za krokem, potištěnou kulisu na vystavení. Obrázky skládejte podle obrázků v návodu.

Brezina Sandra: Moje kniha krasopsaní
199 Kč 161 Kč

Odhalte přiloženým dřevěným škrabátkem 8 originálních krasopsaných nápisů. Povedou vás při tom pestrobarevné obrysy a části motivů, které se skrývají pod černou vrstvou. Na 4 volných stránkách budete mít dostatek místa pro vlastní tvorbu.

Irena Beránková: České vymalovánky
129 Kč 62 Kč

Sešit plný obrázků z českého prostředí přináší relaxaci pro děti i dospělé. Každý z obrázků si můžete domalovat podle vaší fantazie a vytvořit tak vlastní originál, který můžete darovat při vhodné příležitosti.

Začínám šít - 30 modelů ve 12 lekcích-55%
359 Kč 161 Kč

Výprodej

Jehlu, nit, látku – to je vše, co potřebujete, abyste se mohly pustit do šití, milé švadlenky! Díky této knize snadno proniknete do tajů různých stehů a základních technik.

Anna Wilkinson: Nauč se háčkovat a zamiluj se
149 Kč 134 Kč

Cílem této příručky je naučit vás krok za krokem háčkovat a probudit ve vás lásku k tomuto tvůrčímu řemeslu. Seznámí vás se základy, nabídne tipy i návody.

Očko k očku
160 Kč 120 Kč

Kniha je souhrnným popisem několika technik, které autorka znovu „objevila“ a díky této publikaci je uvádí do obecného povědomí, používá u nich zajímavý materiál a vtěluje je do originálních modelů. Kniha je bohatě doplněna obrazovým materiálem. Pojď ..

Vybarvujeme podle čísel Ptáci - Relaxační omalovánky
129 Kč 116 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obrázky ptáků jako relaxacní omalovánky, založené na vybarvování podle čísel. Vyzkoušejte různé techniky vybarvování, relaxujte a rozvíjejte svou fantazii.

Armani Cendrine: Háčkujeme na panenky
149 Kč 127 Kč

Móda pro panenky, 45 překrásných háčkovaných modelů… V téhle knížce najdete 45 překrásných háčkovaných modelů na panenky dvou základních velikostí (42 cm a 36 cm) včetně detailních, srozumitelných návodů.

Veronika Kubáčová: Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti
99 Kč 89 Kč

Děti si pomocí suchých zipů, patentek, cvočků, knoflíků, tkaniček a mnoho dalšího procvičí jemnou motoriku, zapojí zrak i hmat a nezapomenou ani na poznávání barev a tvarů. Ušijte knihu přímo na míru svému dítěti, které tak bude mít něco, co nikdo jiný na světě nemá.

Johanna Basfordová: Čarovný les
99 Kč 89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělé antistresové omalovánky od Johanny Basfordové vás vezmou na cestu čarovným lesem, na níž máte najít 9 symbolů, které vám otevřou bránu hradu uprostřed lesa a vy zjistíte, co se tam skrývá. Vybarvování a kreslení je pomalá, relaxační a meditativní činnost.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hobby knihy pro ženy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hobby knihy pro ženy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hobby knihy pro ženy akce.