Počet nalezených produktů: 499

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Fabiánová Jana: Krásně zdravá
349 Kč

279 Kč

Novinka

Zdraví, krása, mladistvý vzhled a vnitřní štěstí jsou asi přáním každé z nás.


McGregor Renee: Ortorexie - Posedlost zdravou stravou
329 Kč

279 Kč

Novinka

Může se ze zdravé výživy stát nebezpečná posedlost?

Orthorexie je těžko rozpoznatelná porucha příjmu potravy. Nespočívá ve zvracení nebo omezování příjmu kalorií.


Alexanderová Natasha: Mandaly malované na kamenech
279 Kč

226 Kč

Objevte meditativní sílu mandal, 50 inspirativních motivů Barevné mandaly jsou tvořeny tečkami, nanášenými na kamínky nebo oblázky. Co může být jednoduššího?


Alexandrakisová Jessica: Nápaditý patchwork
279 Kč

226 Kč

Šijte na dovolené, na pláži, na chatě, v autobusu či ve vlaku, kdekoli mimo domov. Šicí stroj nebudete potřebovat! Navíc originální ruční práce se cení.


Anatomie - Praktický průvodce kreslení
99 Kč

79 Kč

Tato kniha je stylová a snadno použitelná anatomická příručka a je neocenitelným materiálem pro umělce, kteří chtějí dosáhnout přesvědčivého kreslení lidské postavy.


Annesley Mike: Hledání štěstí
379 Kč

304 Kč

Novinka

V dnešním hektickém světě plném stresu se musíme starat o naše duševní zdraví. Odlišné kultury vyvinuly tradice, které nám v tom mohou pomoci a které jsou stále aktuální.


Antistresové aktivity pro seniory 2 v 1 - Omalovánky, hledání rozdílů
149 Kč

121 Kč

Nejen pro seniory, ale i pro pacienty postižené mozkovou příhodou či Alzheimerovou chorobou

Větší tvary, výrazné vzory, silnější čáry, hledání rozdílů

Statisíce unavených žen, ale i mužů v produktivním věku po celém světě objevily kouzlo omalov


Arendtová Helena: Dárky z přírody - 100 nápadů na tvoření s dětmi
398 Kč

322 Kč

V přírodě se skrývá spousta pokladů, z nichž lze vytvořit originální a jedinečné dárky. Z okvětních lístků se mohou stát čaje nebo girlandy, z větviček rámečky na obrázky a díla k zavěšení, z kamenů figurky a z bobulí marmelády.


Armani Cendrine: Háčkované botičky - 12 modelů
99 Kč

79 Kč

Z edice Tvůrčí nápady pro volný čas

Myslíte si, že botičky pro naše nejmenší musíme vždycky jen kupovat v obchodě? Ale kdepak! Můžeme si je vyrobit i doma. Přesněji řečeno uháčkovat.


Armani Cendrine: Háčkujeme na panenky
149 Kč

121 Kč

Móda pro panenky, 45 překrásných háčkovaných modelů… V téhle knížce najdete 45 překrásných háčkovaných modelů na panenky dvou základních velikostí (42 cm a 36 cm) včetně detailních, srozumitelných návodů.


Úžasná místa - Spojovačky
129 Kč

105 Kč

SPOJOVAČKY jsou báječnou sérií pro chvíle odpočinku. Každy´ díl vám nabízí 23 obrázku s více než 500 očíslovany´mi body. Jejich spojením však vaše dílo nekončí – můžete se pustit také do barvení nebo jednoduchého stínování pastelkou.


Babiččin deník - Památka pro má vnoučata
399 Kč

339 Kč

Tento originální památník byl vytvořen proto, aby zachytil a zachoval babiččiny jedinečné vzpomínky. Jde vlastně o dílo, do něhož babička zapisuje svůj životní příběh, vzpomínky a zážitky, stejně jako svá přání a sny.


Barber Barrington: Každý může malovat
249 Kč

212 Kč

Každý se může naučit malovat – vše, co potřebujete, je odvaha touha vytvářet něco hezkého a kreativního. Tato kniha vás seznámí s metodami malování, jako jsou akvarel, akryl, kvaš a olej.


Barevná terapie - Pohlednice
169 Kč

137 Kč

20 pohlednic k vymalování Nejkrásnější dárek? Pošlete svým blízkým vlastnoručně vymalovanou pohlednici! Taky už jste propadli pastelkovému šílenství? Pak jsou pro vás tyto pohlednice ideální volbou!


Barevná terapie - Zápisník
249 Kč

201 Kč

Omalovánky a zápisník v jednom Tento překrásně ilustrovaný zápisník je dokonalým dárkem pro každého, kdo si chce prostřednictvím malování a kreslení zbystřit mysl a zbavit se stresu, nebo se jednoduše potěšit kreativní činností a pokochat se krásou


Barevna terapie - Antistresové omalovánky
349 Kč

282 Kč

Potěšte sebe i své blízké – kreslete, malujte a zbavte se stresu Barva je mocná čarodějka. Dokáže ovlivnit náladu a vyvolat silné vzpomínky i pocity, ať už se jedná o pálenou oranžovou podzimu, nebo tyrkysovou modř tropických moří.


Barrington Barber: Lidské tělo - Praktický průvodce kreslení
99 Kč

79 Kč

Lidská postava patří pro umělce k nejnáročnějším námětům, ovšem také k těm nejzajímavějším. V této knize vás její autor Barrington Barber provádí procesem kreslení postav, od seznámení se strukturou lidské kostry až po zachycení postav v pohybu.


Bellot Florence: Náramky přátelství
149 Kč

121 Kč

Jedna pověst říká, že když se náramek přátelství uvazuje kolem zápěstí, musí se vyslovit přání. Protože je zhotovený z bavlněného vlákna, je bez problémů možné se s ním mýt, sportovat a podobně.


Bergeneová Lise: Kouzelný patchwork - Více než 100 originálních doplňků
279 Kč

226 Kč

Objevte bohaté možnosti patchworku, který prožívá renesanci: najdete zde drobnosti, ale i složitější a rafinované doplňky: přes 100 rozličných návrhů na moderní tašky, přikrývky, ubrusy, nástěnné závěsy, povlaky na polštáře a tradiční vánoční dárky v


Berlin Miezi: Jednoduché pletení pro každého
199 Kč

161 Kč

Naučte se plést jednoduché a originální kousky, kterými si zpestříte život! Nejprve se seznámíte se základy, které budete při pletení potřebovat, osvojíte si důležité techniky a proniknete do tajů jednotlivých vzorů.


Beránková Irena: Jednoduché ozdoby pro tvořivé děti
149 Kč

121 Kč

Kniha plná inspirace přináší 71 tvořivých nápadů pro všechny, kteří chtějí vyrobit originální ozdoby do svého okolí. Postup výroby každé ozdoby je doplněn názornými fotografiemi. Jednotlivé výrobky jsou částečně rozděleny podle ročního období.


Beyerová Rachel: Dekorace z plsti
249 Kč

199 Kč

Novinka

Máte chuť vytvořit vlastní mistrovský kousek z plsti? Objevte kolekci originálních projektů, které vás budou přímo vybízet k šití a inspirovat k vytvoření vlastních báječných vzorů.


Bögösová Katalin: Zvládnu to sám: Domácí mýdla
59 Kč

48 Kč

Klasická mýdla mají hojivý a regenerační efekt. I proto se k nim v dnešní době vrací stále více lidí v péči o obličej, tělo a vlasy. Výhodou výroby vlastních mýdel je v tom, že si sami můžete zvolit oblíbenou vůni, tvar i barvu.


Borck Dorothee: Háčkujeme pro miminka - Měkoučké dárky pro nejmenší
149 Kč

121 Kč

Hledáte inspiraci, co uháčkovat pro své nejmenší potomky? Pak je pro vás tato kniha to pravé! Měkoučké bačkůrky, heboučká čepička nebo svetřík, žirafa na mazlení před spaním či dětská deka – roztomilé, praktické a jednoduché.


Boudová Kamila: Falešná Pařížanka
249 Kč

201 Kč

Kamila snila o velkém městě, slávě a šampaňském. Ale kariéra módní návrhářky se zvrhla dokonce ještě dřív, než se za svým snem odstěhovala do Paříže, kde se pokazilo i všechno ostatní.


Bouquerelová Catherine: Pleteme pro miminka
299 Kč

242 Kč

S autorkou knihy, návrhářkou Catherine Bouquerelovou, strávíte příjemné chvíle při pletení a chystání výbavičky pro miminko.


Boursin Didier: Origami jako šperky - Tvůrčí ateliér
299 Kč

242 Kč

Líbí se vám originální šperky? Chcete někoho blízkého obdarovat vlastnoručně vyrobenou drobností? Pak právě vy budete mít radost z krabičky, která obsahuje knížku s 11 návody na zhotovení šperků z papíru metodou japonských skládanek origami.


Brodeková Ayako, Voigtová Shannon: Papírové tvoření-55%
299 Kč

134 Kč

Výprodej

78 nádherných papírových sluníček, hvězd a vloček, vytvořených různými technikami – quilling, origami a kirigami

Papír je snad nejlevnější a nejdostupnější materiál, jaký si na výrobu nejrůznějších ozdob, ale i praktických předmětů nebo dokonce bi