Babiččin deník - Památka pro má vnoučata
399 Kč

339 Kč

Tento originální památník byl vytvořen proto, aby zachytil a zachoval babiččiny jedinečné vzpomínky. Jde vlastně o dílo, do něhož babička zapisuje svůj životní příběh, vzpomínky a zážitky, stejně jako svá přání a sny.


Alexandrakisová Jessica: Nápaditý patchwork
279 Kč

226 Kč

Šijte na dovolené, na pláži, na chatě, v autobusu či ve vlaku, kdekoli mimo domov. Šicí stroj nebudete potřebovat! Navíc originální ruční práce se cení.


Anatomie - Praktický průvodce kreslení
99 Kč

79 Kč

Tato kniha je stylová a snadno použitelná anatomická příručka a je neocenitelným materiálem pro umělce, kteří chtějí dosáhnout přesvědčivého kreslení lidské postavy.


Annesley Mike: Hledání štěstí
379 Kč

306 Kč

V dnešním hektickém světě plném stresu se musíme starat o naše duševní zdraví. Odlišné kultury vyvinuly tradice, které nám v tom mohou pomoci a které jsou stále aktuální.


Armani Cendrine: Háčkované botičky - 12 modelů
99 Kč

85 Kč

Z edice Tvůrčí nápady pro volný čas

Myslíte si, že botičky pro naše nejmenší musíme vždycky jen kupovat v obchodě? Ale kdepak! Můžeme si je vyrobit i doma. Přesněji řečeno uháčkovat.


Armani Cendrine: Háčkujeme na panenky
149 Kč

127 Kč

Móda pro panenky, 45 překrásných háčkovaných modelů… V téhle knížce najdete 45 překrásných háčkovaných modelů na panenky dvou základních velikostí (42 cm a 36 cm) včetně detailních, srozumitelných návodů.


Čarovný les art edice
199 Kč

169 Kč

Vstupte do čarovného lesa a nechte ožít horkovzdušné balóny složené z listů a zatížené plody kaštanů, různá lesní zvířata – od jezevce po vznešené jeleny, domky na stromech, půvabnou sovu, lesní zámek a mnohé další výjevy z pohádkově krásného lesa.


Úžasná místa - Spojovačky
129 Kč

105 Kč

SPOJOVAČKY jsou báječnou sérií pro chvíle odpočinku. Každy´ díl vám nabízí 23 obrázku s více než 500 očíslovany´mi body. Jejich spojením však vaše dílo nekončí – můžete se pustit také do barvení nebo jednoduchého stínování pastelkou.


Barber Barrington: Každý může malovat
249 Kč

212 Kč

Každý se může naučit malovat – vše, co potřebujete, je odvaha touha vytvářet něco hezkého a kreativního. Tato kniha vás seznámí s metodami malování, jako jsou akvarel, akryl, kvaš a olej.


Barevná terapie - Pohlednice
169 Kč

137 Kč

20 pohlednic k vymalování Nejkrásnější dárek? Pošlete svým blízkým vlastnoručně vymalovanou pohlednici! Taky už jste propadli pastelkovému šílenství? Pak jsou pro vás tyto pohlednice ideální volbou!


Barevná terapie - Zápisník
249 Kč

201 Kč

Omalovánky a zápisník v jednom Tento překrásně ilustrovaný zápisník je dokonalým dárkem pro každého, kdo si chce prostřednictvím malování a kreslení zbystřit mysl a zbavit se stresu, nebo se jednoduše potěšit kreativní činností a pokochat se krásou


Barevna terapie - Antistresové omalovánky
349 Kč

282 Kč

Potěšte sebe i své blízké – kreslete, malujte a zbavte se stresu Barva je mocná čarodějka. Dokáže ovlivnit náladu a vyvolat silné vzpomínky i pocity, ať už se jedná o pálenou oranžovou podzimu, nebo tyrkysovou modř tropických moří.


Barrington Barber: Lidské tělo - Praktický průvodce kreslení
99 Kč

79 Kč

Lidská postava patří pro umělce k nejnáročnějším námětům, ovšem také k těm nejzajímavějším. V této knize vás její autor Barrington Barber provádí procesem kreslení postav, od seznámení se strukturou lidské kostry až po zachycení postav v pohybu.


Basfordová Johanna: Tajná zahrada - pastelkou proti stresu
249 Kč

212 Kč

Na každé stránce se skrývají drobná stvoření, čekající na objevení. Některé části zahrady můžete vytvořit a nakreslit vlastní rukou tak, jak si je představujete. Vybarvování a kreslení je pomalá, relaxační a meditativní činnost.


Bednářová Lenka: Háčkování 2 -  zvířátka, květiny, doplňky
299 Kč

255 Kč

Kniha úspěšné autorky a známé propagátorky znovuobjevené techniky háčkování v novém pojetí obsahuje původní originální popisy na háčkování hraček a jiných drobností jako jsou zvířátka, květiny, jídlo, šperky a praktické doplňky.


Bednářová Lenka: Háčkování - hračky, ozdoby, drobnosti
299 Kč

255 Kč

Moderně pojatá kniha od české autorky o klasické textilní technice je na trhu ojedinělá. Je zaměřena výhradně na háčkování s podrobnou školičkou pro začátečníky, doplněnou o fotografie a barevné nákresy základních ok a technik.


Bellot Florence: Náramky přátelství
149 Kč

121 Kč

Jedna pověst říká, že když se náramek přátelství uvazuje kolem zápěstí, musí se vyslovit přání. Protože je zhotovený z bavlněného vlákna, je bez problémů možné se s ním mýt, sportovat a podobně.


Benešová Naděžda: Dekorace z pedigu
99 Kč

84 Kč

Svět pedigu vás okouzlí svými možnostmi, je krásné sledovat, jak se z tak prostého materiálu dají vyrobit nejrozmanitější předměty.


Berlin Miezi: Jednoduché pletení pro každého
199 Kč

161 Kč

Naučte se plést jednoduché a originální kousky, kterými si zpestříte život! Nejprve se seznámíte se základy, které budete při pletení potřebovat, osvojíte si důležité techniky a proniknete do tajů jednotlivých vzorů.


Beránková Irena: Jednoduché ozdoby pro tvořivé děti
149 Kč

121 Kč

Kniha plná inspirace přináší 71 tvořivých nápadů pro všechny, kteří chtějí vyrobit originální ozdoby do svého okolí. Postup výroby každé ozdoby je doplněn názornými fotografiemi. Jednotlivé výrobky jsou částečně rozděleny podle ročního období.


Beyerová Rachel: Dekorace z plsti
249 Kč

201 Kč

Máte chuť vytvořit vlastní mistrovský kousek z plsti? Objevte kolekci originálních projektů, které vás budou přímo vybízet k šití a inspirovat k vytvoření vlastních báječných vzorů.


Bögösová Katalin: Zvládnu to sám: Domácí mýdla
59 Kč

48 Kč

Klasická mýdla mají hojivý a regenerační efekt. I proto se k nim v dnešní době vrací stále více lidí v péči o obličej, tělo a vlasy. Výhodou výroby vlastních mýdel je v tom, že si sami můžete zvolit oblíbenou vůni, tvar i barvu.


Blando Jared: Naučte se kreslit fantasy a RPG mapy
399 Kč

344 Kč

Na špičkách vašich prstů leží nové světy.

Jste fanoušky fantazijních světů plných příšer, skřetů a čarodějů? Hrajete rádi RPG hry? Zajímá vás tvorba map? Nebo jen chcete v kreslení a malování vyzkoušet něco nového?


Boudová Kamila: Falešná Pařížanka
249 Kč

201 Kč

Kamila snila o velkém městě, slávě a šampaňském. Ale kariéra módní návrhářky se zvrhla dokonce ještě dřív, než se za svým snem odstěhovala do Paříže, kde se pokazilo i všechno ostatní.


Boursin Didier: Origami jako šperky - Tvůrčí ateliér
299 Kč

242 Kč

Líbí se vám originální šperky? Chcete někoho blízkého obdarovat vlastnoručně vyrobenou drobností? Pak právě vy budete mít radost z krabičky, která obsahuje knížku s 11 návody na zhotovení šperků z papíru metodou japonských skládanek origami.